Лидл ::8::

  • 81 294
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Сега гледам в текущата брошура - хляб от 2.99, намален на 1.99  Rolling Eyes
Хляб по 3 лв... какъв му е случая?
Ако мине, и където мине....

# 16
  • Мнения: X
За мен размерите на детските дрешки за си ок  Simple Smile Явно си е на детето  Wink
Между другото чорапогащниците дето бяха пуснали 2бр. (детски) за 5.99 или 6.99 са много хубави, съжалявам че не взех още 2 броя, ама нещо се бях заблудила че ще си й стават чорапогащниците от миналата година  Laughing ooooh!

http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/4182_12238.htm този шоколад хубав ли е?

# 17
  • София
  • Мнения: 44 115
за мен пък всичките им детски дрешки са умалени...

Че дъщеря ми е дребна, дребна е, всичко което съм гледала като дрехи и е голямо, и най-малкия номер, а в момента и купувам точно 86-и размер. Единственото, което й купих от Лидл, като дреха, е от бебешките якета, които бяха пуснали преди около месец и по-малък от размера, който носи и пак и е големичко.
Ще се разходя утре до Лидл да видя дали ще станат блузките или не.

ами синът ми е 118 см висок,  116 размер тениски му седят като 110, якето от предната промоция пробвахме имаше налично 128(аз мислех 122 за него да взимам) и му лепна напълно точно, като размер... това ми е опитът с дрехите им...виж гумените ботуши бяха огромни Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 2 658
купувала съм тъмния, както и има един черен, на мен ми харесват. Сравнявам с другите, примерно натурални шоколади на близка до тази цена.  Peace

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Скоро в нашите магазини  не са зареждали кетчупа на Микадо.  Crossing Arms А аз много го харесвам.

А пък до ноазетите така и не успях да стигна,още на първия ден се разпродали .

# 20
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Скромните ми опит и мнение са, че дрехите си отговарят точно. До сега съм нацелвала размера, но покупките ми на текстил не са чак толкова много.
Лидл ми е фаворит за корфлекса с мед и ядки и шоколадовите варианти. Децата не пропускат сутрин без такава закуска. Всичко останало е въпрос на моментна промоция.
О, да - всъщност Софра-та също я слагам в моите лични любими сирена.

# 21
  • Мнения: 142
Да не би да са махнали шоколадите с цели лешници? От скоро не им виждам дори табелата тук в Пловдивския Лидл, а ми бяха любими  Confused Иначе опитах по препоръката тук пушените пилешки бутчета и бих ги препоръчала горещо. Не са като други пушени неща от други магазини- супер солени, а напротив, солта е много умерена, а бутчетата са много сочни с ненатрапчив вкус на пушено. Страхотни са!

# 22
  • на Земята
  • Мнения: 291
Скоро в нашите магазини  не са зареждали кетчупа на Микадо.  Crossing Arms А аз много го харесвам.

А пък до ноазетите така и не успях да стигна,още на първия ден се разпродали .
И мен ме интересува този кетчуп.Ама колко обикалях,няма го и го няма.Не съм го опитвала,по ваши съвети...го издирвам.Купих ''Кания'' или нещо подобно,някой го препоръча,ама не,не ни харесва.дори на синът ми дето обожава кетчуп.Та да ли е възможно вече да не зареждат ''Микадо''?Попитах една от персонала,нямаше си на идея за какво говоря.

# 23
  • Мнения: 952
Да не би да са махнали шоколадите с цели лешници? От скоро не им виждам дори табелата тук в Пловдивския Лидл, а ми бяха любими  Confused Иначе опитах по препоръката тук пушените пилешки бутчета и бих ги препоръчала горещо. Не са като други пушени неща от други магазини- супер солени, а напротив, солта е много умерена, а бутчетата са много сочни с ненатрапчив вкус на пушено. Страхотни са!
И при нас ги няма тези шоколади, вчера се бях сетила за тях и ги търсих ама тц!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 790
взех кашкавала  - не е лош, но и не бих казала, че съм супер възхитена  Simple Smile

от Лидл си купуваме една лютеница с патладжан, нищо, че е бг производство, на нас много ни харесва, на фирма "Митак" е, 580 гр за 1.25 лв - някой дали я е опитвал?

# 25
  • Мнения: 1 700
купувала съм тъмния, както и има един черен, на мен ми харесват. Сравнявам с другите, примерно натурални шоколади на близка до тази цена.  Peace

+ 1 Peace много ни харесва, дори в момента сме си взели.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Чудя се дали ще се вредя поне до някоя от формичките...
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=12249
Simple Smile

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
От шоколада и аз съм взимала само този със 70 % какао. Харесва ми. Ще пробвам и тези. Аз харесвах и една царевица в кутия, но и нея отдавна вече не я зареждат. Някой опитвал ли е гръцката халва да каже има ли канела, че не понасям хич канела, направо настръхвам от миризмата  Rolling Eyes

# 28
  • софия
  • Мнения: 25 461
Сега гледам в текущата брошура - хляб от 2.99, намален на 1.99  Rolling Eyes
Хляб по 3 лв... какъв му е случая?
Ако мине, и където мине....
Момичета, ТОЗИ хляб е страхотен. Наистина е много вкусен. Аз лично, много го харесвам Peace
За дрешките не мога да кажа еднозначно: дъщеря ми е 118 см. Чорапогащници 116 са й малки, а горна блузка - ОК. 122/128 потниче й е огромно.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Относно дрехите, купувала съм еднакви комплекти потник и гащички бельо за дъщеря ми и се оказва, че единият е по-голям от другия. За един и същ номер става въпрос. Разликата не е голяма, но я има. Иначе забележки към качеството нямам: хубава материя и добре ушити. Ако някой знае откъде мога да купа само гащички от този модел, ще съм много благодарна да сподели.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт