Yalancı Bahar / Лъжовна пролет ~Това е само началото...~ *11*

  • 36 273
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 691
  • Мнения: 14 514

    Е не можах да намеря по- голям кич от тази снимка на Джансел   Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes,но да питам - какво стана с мача и него самия....
 Аз тук съм потънала в битовизми -зазимявам къщата , цветята ,мъжа... и забравих Джансел doh doh doh

                      

# 692
  • Мнения: 14 514


     Ванче, този Азиз е в типичната си тревожна поза . Когато е на тясно и трябва бързо и точно да мисли. Добре са го хванали....[img][http://www.bg-mamma.com/index.php?action=post;topic=616501.690;num_replies=691#top/img]

# 693
  • София
  • Мнения: 5 334
Себи, аз също така правя, когато съм нервна - или с показалеца и палеца търкам устни, или си гладя челото. hahaha Което ме навява на мисълта, че Селим може би е Овен. Whistling Joy Joy Joy

# 694
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Какво става пак, това е от фейса на Джансел.

Cansel Elçin'in Yeni Dizisi Yalancı Bahar Çok Yakında Final Bölümüyle Bizlerle Olacaktır .
Two weeks later ,
we will watch Cansel Elcin's new series "Yalancı Bahar" 's final part .
Admin

# 695
  • Мнения: 14 514


     На тези които са още будни Hug Hug Hug една мелодия за лека нощ и спокойни сънища...


                                           

# 696
  • Мнения: 14 514

                Ванче,аз така се шашнах ,че забравих английския- и Джансел ли казва ,че след 9-та серия край newsm78 newsm78 newsm78
  Е аз ако не спя и тази нощ съм загубена- утре на работа ,а след това летя..... Rolling Eyes Rolling Eyes Shocked Shocked

# 697
  • Разград
  • Мнения: 8 243

                Ванче,аз така се шашнах ,че забравих английския- и Джансел ли казва ,че след 9-та серия край newsm78 newsm78 newsm78
  Е аз ако не спя и тази нощ съм загубена- утре на работа ,а след това летя..... Rolling Eyes Rolling Eyes Shocked Shocked
Не е той, пише че е от админа, но във неговия фейс и то от преди 15 мин.

# 698
  • Мнения: 8 661
Лека нощ, момичета. Hug Hug Hug

# 699
  • София
  • Мнения: 30 272
Какво става пак, това е от фейса на Джансел.

Cansel Elçin'in Yeni Dizisi Yalancı Bahar Çok Yakında Final Bölümüyle Bizlerle Olacaktır .
Two weeks later ,
we will watch Cansel Elcin's new series "Yalancı Bahar" 's final part .
Admin


След 2 седмици ще гледаме финала на новия сериал на Дж. Елчин "ЛП". (админ)

# 700
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 701
  • София
  • Мнения: 5 334
В Twitter-а на Джансел няма нищо. В нито един от профилите на актьори/продуценти/сценаристи няма нищо. Не се шашкайте, момичета! Hug Hug Hug

# 702
  • София
  • Мнения: 30 272
аз не виждам смисъл да се шашкам. И да спре след еп. 9 (както се очертава явно), ще съм гледала няколко месеца интересен сериал и ще чакам нов проект на Джансел. Не свършва света  Peace И ще се надявам да е по свестен канал, а не по такива, които ги препродават и т.н. Нито с АТВ, нито със СтарТВ случихме  Laughing

# 703
  • София
  • Мнения: 5 334
аз не виждам смисъл да се шашкам. И да спре след еп. 9 (както се очертава явно), ще съм гледала няколко месеца интересен сериал и ще чакам нов проект на Джансел. Не свършва света  Peace И ще се надявам да е по свестен канал, а не по такива, които ги препродават и т.н. Нито с АТВ, нито със СтарТВ случихме  Laughing
Ха така. Не сме си изгубили времето напразно, както се казва. А и пак можем да сме си заедно, нали така? Hug

# 704
  • Разград
  • Мнения: 8 243
аз не виждам смисъл да се шашкам. И да спре след еп. 9 (както се очертава явно), ще съм гледала няколко месеца интересен сериал и ще чакам нов проект на Джансел. Не свършва света  Peace И ще се надявам да е по свестен канал, а не по такива, които ги препродават и т.н. Нито с АТВ, нито със СтарТВ случихме  Laughing
Ха така. Не сме си изгубили времето напразно, както се казва. А и пак можем да сме си заедно, нали така? Hug

Така е, но защо все на нас се падат такива канали. И какво е това разтакаванеще го спрат, няма и то вече почти три седмици ни държат в панрежение.
Другия филм който гледах също го спряха, но в четвъртък казаха че 10 епизод ще е последния, а в петък излезе информация и фрагман че още 9 епизод е финал и в понеделника пуснаха финалния епизод, но може би там така съвпаднаха действията че ставаше веднага да се направи финал. Ядосвах се но 3 дни и вече ми мина.

Общи условия

Активация на акаунт