Yalancı Bahar / Лъжовна пролет ~Това е само началото...~ *11*

  • 36 274
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 30 272
еми...Ваня просто не случваме според мен на канал  Rolling Eyes Турците си гледат 2-3 канала и толкова.


 newsm78 newsm78 newsm78

Yalancı Bahar bitmiyor / Özel Haber
İddiaları ilgili yapım şirketi yalanladı
Yalanci Bahar dizisinin bitecegine dair çok haber çikmisti hatta yapımcı Armagan Çağlayan "Dizi 9.bölümde final yapacak" demisti. Televizyon Gazetesi muhabiri, Furkan Doğa'nın GOLD FİLM'den aldığı bilgiye göre "Yalanci Bahar 9.bölümüyle final YAPMAYACAK". Gold Film'in tüm dizileri devam edecek; Zehirli Sarmaşık, Gün Aksam Oldu ve Sensiz Olmaz.


http://www.televizyongazetesi.com/yalanci-bahar-bitmiyor--ozel-h … tm_medium=twitter
 
 
 

Последна редакция: ср, 19 окт 2011, 00:57 от missence

# 706
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Herkese Merhaba;

Evet Yalancı Baharın biteceği kesinleşmiş.. İlk başta üzülmüştüm çünkü Canseli her hafta ekranda görmek ve izlemek muhteşem bir keyifti.. Hakikaten o olmayınca çok büyük boşluk duyuyor insan....Ama aldığım güzel haberler her şeyi bir anda değiştirdi..

Öncelikle Yalancı bahar konusunda şunları söylemek istiyorum.. Maalesef ben ve bir çok arkadaşım bunun böyle olacağını biliyorduk..Çok şeyler yazdık.. Yapımcıyı uyarmaya çalıştık ama olmadı.. Bu konunun bir dizi için uygun olmadığını çok iyi biliyorduk.. Tabi birde sağolsun yapımcı dizi ye öyle baştan sağma bir oyuncu kadrosu ve set ekibi seçti ki dizinin başarısız olmaması imkansızdı.. Faruk bey İffete tam 1 yıl hazırlanmış ama ne hikmetse diğer dizileri hiç önemsememiş bile..Ve maalesef tüm bunların sonucunda dediğimiz herşey gerçekleşti...

Artık ne desek ne söylesek boş..Ben yinede Cansel Elçin’i böylesine farklı bir rolde izlediğim için çok mutluyum.. . Bir kere Cansel çok büyük bir cesaret örneği gösterip daha bir kaç ay önce iyi bir karakteri oynarken bir anda psikopat bir katil rolüyle çıktı karşımıza..Bu bile Canselin ne kadar özel bir sanatçı olduğunu gösteriyor bizlere..

Her oyuncu böylesine farklı böylesine renkli bir rolü oynamak isterdi. Cansel de bu fırsatı değerlendirdi.. İyi ki de oynadı bu karakteri..Üstelik kendi sesiyle 9 bölümde olsa izledik Canseli.. Son bölümde özellikle o Şenolu öldürme sahnesinde o kadar iyiydi ki ben bir psikopatı gördüm karşımda.. Canselin eski rollerinden eser yoktu.. Her neyse kendi adıma son bölümlerin tadını çıkaracağım..

Gelelim güzel haberlere.. Evet bu dizi bitti ama yakında çok güzel haberler gelecek inşallah.. Sadece biraz sabır istiyorum sizden.. Cansel Elçin yine kalitesini ortaya koyacak.. Hatta büyük sürprizlere hazır olun derim ben.. Ama zaman var bunlar için.. Kısacası bir proje biter başka biri başlar..

Ayrıca Gönülçelen araplar tarafından da sevilmiş.. Çok yakında Arap medyasında Canselin röportajlarını göreceğiz gibi....

Neyse Cansel Elçin için hayırlısı neyse o olsun diyelim.. Zamanı gelince de güzel haberler gelecektir inşallah..

http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=119570&page=47

ПП Не мога да кажа до колко е достоверно, но който иска да го погледне.
А от два дни феновете искат съвместен проект на Cansel Elcin & Nurgul Yesilcay'.


Този гугъл направо ме разсмива Cansel Elcin & Nurgul Yesilcay' превежда Cansel Elcin и Памела Андерсън в Спасители на плажа ".

Последна редакция: ср, 19 окт 2011, 02:29 от vania_e

# 707
  • София
  • Мнения: 30 272
Ваня, какво пише и кой го е писал? 

# 708
  • Мнения: 1 095
Този сайт във Фейсбук си е чисто фенски (официален Фейсбук Джансел няма), а има личен, но е само за приятели...
Той сам каза, че "лично" пише единствено в Туитър.
Попитаха го какъв е адреса и той го каза - (в предаване по НТВ)

Това е официалната страница на Джансел в Туитър (който е "вързан" с официалния му уеб сайт в интернет)

http://twitter.com/#!/cansellelcin

Лек ден момичета... и не е толкова страшно, животът върви напред, а не назад...
Ден с усмивки ви желая!


Последна редакция: ср, 19 окт 2011, 06:59 от kali_georgieva

# 709
  • София
  • Мнения: 7 895
Добро утро  Hug


Кали Hugчисто фенски е фейса , но админите досега бяха много коректни, онези тричките.А сега си позволяват да правят изявление от името на Джансел.То няма лошо ма да имаше официална публикация , а такава няма до момента.Което не значи ,че не е истина и филма няма да приключи с епизод девет.Мнението на Мишето по въпроса напълно съвпада с моето за това няма да го повтарям.
Ето и Миа се е възмутила
Mia Saad  Admin , you don't have the right to publish such news even if it's true , you can't use Cansel name and publish this news , this is so wrong , cok ayip cooookа.

Другите писания не ги разбирам щото са на турски Joy Joy Joy   

Последна редакция: ср, 19 окт 2011, 08:04 от Shatzi

# 710
  • София
  • Мнения: 7 895
Римини , Честит Рожден Ден миличка !!!

# 711
  • Мнения: 510

Римини,Честит рожден ден.

Много здраве и щастие.






Новините за филма пак не са добри ама какво да се прави.Какво то стане това ще е.

А то Джансел само с Нюргюл не е играл. hahaha Joy Joy Joy Joy Joy

# 712
  • София
  • Мнения: 7 895
Не знам какво биха играли заедно Нюргюл и Джансел  newsm78 ма защо не. Няма да е "Спасители на плажа ' във всеки случай Joy Joy Joy

# 713
  • Мнения: 8 662
Добро утро.   bouquet  bouquet  bouquet

Shatzi, Hug
rimini, честит рожден ден.  newsm51 Много любов и късмет. Heart Eyes

За спирането на сериала ще се ядосвам, ако го спрат,  Wink а дотогава ще си го гледам.  Peace
Желая ви един прекрасен ден.   bouquet

# 714
# 715
  • Мнения: 15
Добро утро!  Hug Hug Hug

Вие сте ми дошли на гости и ме поздравявате, а аз поспаланката...

Благодаря ви много, слънчеви момичета!  

Какво и да става най-важното стана, ние сме тук заедно почти три месеца, енергични, позитивни, забавни, талантливи и организирани. Що хубави дни са, и занапред ще са.  Hug

Първо да ви почерпя с любимите си неща. Започнете от сега и празнувайте, да ни е леко на душата, и в  радост, и в болка.  Hug 

 


Последна редакция: ср, 19 окт 2011, 09:28 от riminiii

# 716
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Последна редакция: ср, 19 окт 2011, 11:00 от vania_e

# 717
  • Мнения: 14 514
                              
                                                      РИМИ ,  ЧРД
Бъди ми жива и здрава миличка и с много късмет в живота и любовта. Запази си хъса към  всичко- отива ти.


                                                            

Последна редакция: ср, 19 окт 2011, 11:47 от sebilMM

# 718
  • Мнения: 14 514

        HugЗдравейте  Hug

     Шатци ,ако щеш ми вярвай рано-рано си изпих кафенцето-благодаря Hug Heart Eyes,но до сега се боря със скапания комп в работата и докато поздравя Рими то станало пладне.
      Добре ,че по едно време видях поста на Ванчето Hug,че като ми стана едно приятно от пак усмихнатия футболист Джансел и като ми потръгна и работата и настроението ми се подобри....

                 Hug Hug      Приятен ден момичета и да я караме напред  с Джансел. Той си е наш. Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: ср, 19 окт 2011, 12:12 от sebilMM

# 719

Общи условия

Активация на акаунт