Отговори
# 15
  • Мнения: 2 282
Чисто информативно  Peace
12 EKİM ÇARŞAMBA RATINGLER(2011)

HEDEF KITLE (A/B)   
S.NO   PROGRAM ADI   KANAL\DEGISKEN   SURE   (r) AMR %   SHR %
1   MUHTESEM YUZYIL   SHOW   1:49:13   18,53%   46,19%
2   MUHTESEM YUZYIL (OZET)   SHOW   0:28:44   9,05%   26,72%
3   KUZEY GUNEY   KAND   1:51:14   7,05%   17,42

HEDEF KITLE (TOTAL)   
S.NO   PROGRAM ADI   KANAL\DEGISKEN   SURE   (r) AMR %   SHR %
1   MUHTESEM YUZYIL   SHOW   1:49:13   13,55%   34,06%
2   KUZEY GUNEY   KAND   1:51:14   7,37%   18,24%
3   MUHTESEM YUZYIL (OZET)   SHOW   0:28:44   6,91%   18,74

Лошо като резултат. И горе - долу заслужен.Снощната серия имаше пълнежи и някои неща бяха ни в клин, ни в ръкав. Горещи сцени скоро няма да гледаме. К. изгони и Симай.

# 16
  • Мнения: 417
Ромина,благодаря за поредната красива тема  bouquet
Мога ли да помоля,да се сложи и линк за он-лайн гледане на канал Д,понеже в последно време лично аз се затрудних с намирането на работещ сайт Tired Hug

# 17
  • Мнения: 75
Здравейте момичета. Аз продължавам да мисля че истинската любов ще е м/у Кузей и Бану. Просто Кузей не е като Бехлюл и никога не би целунал даже любимата на брат си. Peace
Но мисля че Джемре с всяка серия ще се влюбва по-вече и по-вече  в Кузей и това ще я накара да върши глупости Thinking
А относно личният живот на Къванч мисля, че е достатъчно умен за да го пази в тайна. И дори и да е с Азра, да не го показва защото само така може да се опази от лошата страна на славата.  Peace

# 18
  • Мнения: 115
Аз Бану, нещо не я виждам като главна героиня, камо ли мъченица.Джемрето, колкот и да не ни кефи, е по-трагичната девойка. Ябълката на раздора. Grinning

# 19
  • Мнения: 75
Aз немисля че Бану ще е мъченица, просто си мисля че ще имат споделена любов с Кузей и това няма хич да се харесва на Джемре и брат му.
Ама как си ги намислям нещата, нов сценарий ще им спретна Crazy
Както и да е , много е интересен филма и съм сигурна че са го измислили по-добре от мен сценаристите Peace

# 20
  • Мнения: 0
И аз мисля,че Бану няма да играе в центъра.Кузей е толкова погълнат от идеята да търси онзи хайванин,че нито му е до Джемрето,камоли за Симай или Бану.Аз не разбрах,дали той научи,че  Дж. и брат му са се разделили Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 0
Всичко , което се случва във серията е хвърлена въдица от сценаристите . Само трябва повечко да си размърдаме мозъчните клетки и да се опитаме да отгатнем причината за случващото се . Съвсем  ясно е , че любовта , ще съпътства останалите събития и ще е причината за повечето от тях . Но в никакъв случаяй нама да е основното ,което ще се случва във всеки епизод . Насоката е ясна , драма по отношение на всички . Една лъжа , която предначерта съдбата на учасниците и тези , които ги заобикалят . Peace

   

Последна редакция: чт, 13 окт 2011, 19:09 от dajoan

# 22
  • Мнения: 3 371

Тези гифчета са запечатали едни от най- силните моменти снощи - Гюней , който забелязва че Джемре е особено нежна към брат му ; обичта , която въпреки всичко има между двамата , ох.. пак ми се напълниха очите ...
И Баану , която много добре изигра Кипра Данаилова , като я закачи Кузей ! Peace Така и не разбрах какво точно и каза , че тя така се разпърха с мигли ! Flutter

А , и още една мисъл не ми дава мира днес - ккаво , аджеба , правеше Джемре в болницата ? Защо не Симай , защо тя , от къде е разбрала , ако Али и се е обадил , защо на нея , а не на Симай ? Той не беше в къщи , когато Симай се сдърпа с Кузей , защо не и се е обадил на нея ( ако изобщо той се е обадил де ! )

# 23
  • Мнения: 11 984
А аз снощи не можах да гледам еп,ще имам да наваксвам...Но благодаря за превода на емели  bouquet Днес след като прочетох репликите май ми се разиграха и картините от действията  Mr. Green Crazy,понякога нещата са доста предвидими в тур сериали

# 24
  • Мнения: 0
Госпожата , отговорът на въпроси те ти се съдържа в превода   Peace  В болницата се обясняваха , кой на кого се е обаждал и как са се озовали там . Аз разбрах само , че Али се е обадил на майката на К.  Grinning

# 25
  • Мнения: 18 544
Здравейте милички! И аз вече доплувах от работа и чакам да си похортуваме сладко,сладко.Аз вчера почти 30 мин. не можах да гледам, много ми сечеше,после се оправи.На мен това,което видях ми хареса.Отново много въпроси поражда серията,ще видим в другата серия какво ще стане.

# 26
  • Мнения: 0
Не ми се правят предположения ,но Джемре със сигурност до края на сериала двама тя братя ще си я делят .А тъппата лейка Бану да се заблуждава ,че Кузей ще бъде с нея. Не я обиждам Бану просто ролята я представя в такава светлина ,иначе играе артиската добре.Може и сценаристките да обърнат и нещата в полза на Бану ,но това да се очаква втори сезон.Просто сега не е момента.

# 27
  • Мнения: 18 544
Роминка, забравих да ти благодаря за чудесната нова темичка   bouquet  bouquet  bouquet

# 28
# 29

Общи условия

Активация на акаунт