Март неусетно наближава, а бебчето безспирно вече шава

  • 32 289
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 117
цвети... И аз в повечето случаи го усещам отляво!

# 46
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Добро утро !!!!
Мира слънчице викаш , тук при нас още малко и сняг ще завали , студено , мокро и мъгливо.  Sad
Честито на всички видяли пола на бебоците!!!
Аз бебока , моя се мести или поне мести дупарината , защото понякога го усещам като топче как е застанал ту от ляво , ту от дясно.
Аз вчера така се ошашках , та трябжаше в 17.30 непланувано да ходя на лекар. Имам си значи едно течение от около седмица , но е воднисто , и си викам не е страшно. Но вчера следобяд като гледам , че е взело да розовее и тотално откачих.  CrazyКакто и да е нищо ми няма , инфекциийка има , ще я лекуваме сега с таблетки. 

# 47
  • Мнения: 772
Здравейте!И аз да се включа в новата тема и да пожелая само хубави новини да си споделяме и много много усмивки.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 34
Много полезна информация получих за прегледа на  Яков. Благодаря на момичето. Може ли някой да ми даде координати на този доктор, телефон имам предвид? Колко време преди датата на прегледа трябва да се звъни за да ти бъде назначен такъв? Аз смятам да отида да си направя втората ФМ при него, доста добри мнения чувам за този доктор. Първата ФМ я направих при Давидков във Варна, но там прегледа е 120лв. Все пак за разликата от парите може да се купи нещо за бъдещото бебече.

Ето, сайта им - има телефони, график за прегледи и информация за цени Simple Smile
http://maichindom-varna.com/bg/grafic.html

# 49
  • Мнения: 1 722
Добро утро момичета! Гледам за цвета на вързопчетата си говорите... аз като бях на първата ФМ ми казаха 60/40 момче и оттогава на ЖК ми казват, че нищо не се знае ... явно ще чакам втората ФМ на 04.11. за да знам, затова засега се въздържам да се настройвам за един или друг цвят гащи.

# 50
  • Мнения: 40
Приветче и от мен :o)

Силве, честити ти сини гащи. Супер ти се получи комбинацията момче и момиче. Дано и при нас да стане така.  Grinning

zakira30, страхотни новини за кистата. Дано никога повече не се появява.  Hug

За пазара за бебето - с Пламен към края на 9 месец купих по една дрешка от всеки вид и то не за друго ами поне да се науча кое какво е, че тогава не знаех кое е камизолка, кое ританка и т.н.  Laughing  Laughing Laughing Дамек бях купила 5 неща. Пазарувах след раждането - легло, козметика, количка... абе всичко. Сега повечето от нещата ги имам. Дори и да е момиче, няма да купувам розови бодита, които ще носи не повече от месец. Общо взето като ми потрябва нещо, тогава и със сигурност след раждането.  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 207
Здравейте момичета,

Силве честит розов щъркел е това се казва късмет момче и момиче Hug А за контракциите и аз съм така явно доста се преуморяваме Sad

За купуването ...ех тук какъв дебат ще се отвори ама по натам рано е още. Иначе аз няма нищо да купувам освен количка. От всичко останало имам в тонове благодарение на родата Joy

# 52
  • Мнения: 56
Здравейте момичета  Heart Eyes Нямам време да ви следя редовно, но пускам по един поглед от време на време.

Вчера при нас ясно се видя  stork-boy , така че ще купуваме сини гащи и камиончета   Grinning. Оказах се и с контракции (които разбира се в мой стил изобщо не усещам), та сега пия магнезий и така ми се спи, че имам чувството, че съм със сънна болест  smile3507. За антибиотиците не му мислете- и аз пробвах с алтернативни методи и не стана, пак си бяха там гадовете. С половинчо решихме, че е по-добре сега да пийна един антибиотик, отколкото след време покрай грипове и туй онуй от изтощение да тръгне по бъбреците и не дай боже аборт, та си го изпих както се полага.

Лек и слънчев ден  Wink

# 53
  • Мнения: 571
За пазара мисля,чак след като разберем пола да прегледам всичко,което имаме от Мони и да видим кое става за носене.Ако е момиче всички роклички,полички,потничета и тн ще останат.Но ако е момче newsm78 Само накои блузки,ританки и камизолки мисля,че са подходящи.Бодитата,които са носени по-дълго едва ли ще могат да се ползват.Иначе вибриращи шезлонги,играчка за над легло са ми обещали едни приятели.Остава само количка да купим.Абе за сега не ми се мисли за покупки.Мисля,че е прекалено рано Peace
Исках да ви попитам нещо Embarassed Embarassed срам  е срам.Усещате ли някаква промяна  Embarassed там Embarassed отдолу.Чувствам се подута някак си.Ама как го обясних.Не помня предния път дали е било така.Почти всичко съм забравила newsm78

# 54
  • Мнения: 80
Здравейте момичета, вчера ходих при доки и разбрахме. че ще си имаме момченце Simple Smile, така че може да добавите сините гащи.
Днес ще купя Hipp Natal и започвам да го пия, а Фолацида го спирам, защото вече си бил свършил работата, така каза докито.
Хубав и усмихнат ден на всички вас  Simple Smile

# 55
  • Мнения: 62
Не помня предния път дали е било така.Почти всичко съм забравила newsm78
Това все едно аз съм го писала  Embarassed Вчера например,след дълго седене по превръзката ми имаше нещо като бистра вода и в първия момент откачих от притеснение.След това се сетих как по същото време с Дари бях в МД и им изхабих реактива за проверка на изтичане на околоплодни води т.е. имах същото течение при по продължително седене на едно място.
Колкото до подуването аз знам ,че е нормално от хормоните да се получи такъв резултат.

# 56
  • Мнения: 19
Добро утро, момичета,

браво на закира за добрите резултати
силве, честито за розовите гащи, Martisunny честито и на теб за момченцето, а и на  всички други видели вече пола на бебчетата.

Дано продължават хубавите резултати.

Относно покупките, за сега май нищо няма да купувам. Раничко ми се струва. Аз още пола не знам, а и от малкия имам доста неща, повечето са в неутрални цветове, така че няма да има проблем да ги ползвам. Естествено, че и други ще се купят, то толкова сладурски нещица има, че няма да устоя. За големите покупки също мисля да ползвам от баткото, тъй като всичко ми е почти ново. Имам само някои неща, които така и не си купих, а ми се струва, че ще са ми полезни, но нали има баби и дядовци, на тях се пада удоволствието.

Приятно е да си говорим вече за покупки, а не за проблеми.

Джулия, как си момиче, минават ли болките от операцията?

# 57
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте,

И аз мисля да пазарувам, когато разберем пола и видя какво има останало от каката. Ще гледам да хвана коледните намаления за дрешките. Сестра ми също има един куп дрешки, които ще ми даде, ако я помоля. Ако е момченце ще се наложи да пазарувам повечко, де. Laughing Във всички случаи ще купя чисто нови дрешки за изписването, чорапки и други дреболии. Сигурно и разни връхни дрешки ще се наложи да взема, защото каката ми е лятно бебе и почти нямам такива за новородено. По-големите неща си ги имам, само мисля да потърся хубав термометър за ухо, но то е за всички.

Мира, нямам такива оплаквания. Много течение ме мъчи мен, чакам да видя резултатите от микробиологията в понеделник.
arodoet, добре, че е малката беля. Да те разсмея, аз как се ошашках веднъж - свалям бельото и една капка червена, шаш и паника, в следващия момент се усещам, че капката съвсем не е на правилното място, а се връщам от козметик с пълна кола маска на триъгълника и най-вероятно някое косъмче е било с по-дебел корен. Joy

# 58
  • Мнения: 121
Привет и от мен Hug
Поздравления за всички, които вече са видели розовия или синия щъркел, а и на всички, празнуващи Петков ден. Благодаря и за новата темичка!
Ние вече сме в 17-а седмица и мисля другата седмица да отида на поредната ЖК - може пък да имаме късмет и да разберем пола... все още се двоумя и не мога да реша какво искам повече...
А колкото и смешно да е, не мога да си харесам нито едно мъжко име Rolling Eyes Голям проблем, голямо нещо Wink
Хубав ден на всички  bouquet
P.S. По отношение на пазаруването, мисля да изчакам 45-те дни преди раждането. Тогава ще имам достатъчно време, а и януари и февруари са идеални месеци за пазаруване (като изключим студа, де...).

# 59
  • Мнения: 249
Днес моя скъп съпруг е именик! Искам да ви почерпя по нещо слабоалкохолно и нещо вкусничко!
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ6hdL_dL3K2MHcxDxYhVgsr … fWawp2MwqpUcNQb9g
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTz0TX4ZgFDePWfBV2QVaDRv … QDLz5X-WDaapZ_Xfk

Искам да отговоря на момичетата, които имаха въпроси относно 4Д в Майчин дом - Варна.
Телефонът, на който може да се запише час за преглед е 052/332000 или 052/331144. Аз се записах около 10 дни по-рано, за да съм сугурна, че ще има свободен час в удобно за мен време. Графикът на д-р Борис Яков може да се види тук: http://maichindom-varna.com/bg/grafic.html
Аз сама избрах този лекар да ми направи ФМ, след като прочетох доста мнения по форумите. Не съм се подвела, останах много доволна! Иначе не само той работи с 4Д ехографа. Има доста лекари там, които правят същия преглед, но аз си избрах него. На регистратура като отидете казвате, че сте за 4Д и те ви упътват къде да чакате, като после и на доктора казвате за какво сте точно там, защото кабинета, в който по принцип преглежда не е същия, в който е 4Д ехографа. Като легнете на кушетката срещу вас над леглото има монитор и той показва същото, което гледа и лекаря. Не се налага да въртите глава. Супер изживяване е !
Успех и на вашите прегледи!

Честито и на мамите видели пола вчера! Здрави бебоци ви желая!
Аз да си призная вече купувам дрешки за бебчо. От дъщеря ми не мога да използвам нищо. Все пак е минало доста време оттогава, а и нали чакаме наследник...Нямам и много близки с малки дечица, така че разчитаме на себе си. Не искам да оставям всичко за накрая. Така и разходите не усещам много, купувам по малко, но редовно. Естествено говоря за дрешки, големите покупки ги оставям за накрая.

Последна редакция: пт, 14 окт 2011, 11:18 от Addict

Общи условия

Активация на акаунт