Март неусетно наближава, а бебчето безспирно вече шава

  • 32 290
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 571
Много са ми сладки емоциите на бъдещите каки и батковци Heart Eyes Моята мома казва на всички,че в корема на мама има братче Mr. Green Ако вземе,че познае,ще и дадем едно кълбо и пари да изкарва Joy Да се чуди човек защо не иска сестричка.Имам чувството,че от момиченце повече ще ревнува.
Моят мъж едно време толкова е искал сестричка,че когато се родил брат му е казал "хвърли го мамо това бебе и ми роди сестричка" Joy И аз много исках да си имам по-малко сестриче.
Да са ни живи и здрави.
Честито на всички,които знаят вече пола.Май най-вече от 15.03 нататък не сме наясно.Нооо скоро и ние ще разберем и ще сложим финална линия пред статистиката.Все си мисля,че момите ще са повече.
Аз понякога имам чувството,че бебчето мърда.Но не знам.При мен перисталтиката се "движи" точно където би трябвало да е бебето.Уж съм раждала и не би трябвало да го бъркам,но...утре влизам в 15 седмица и се надявам скоро да се разберем с инатото ми бебе дали то се движи или аз от многото кисело и люто си възпалявам стомаха newsm78
Сметнах,че при доки ще съм в 17 седмица.Ако изтрая до тогава.Идеално време да види пола.Няма да изляза от кабинета докато не ми каже какво е бебето.Инат съм и само и само да ме изгони ще вземе накрая да ми измомоти нещо.Ама няма да се дам.Поне предположение искам,че толкова ме гложди нетърпението Embarassed

# 31
  • Мнения: 52
eli_ok2 , като я види ще я заобича много.
*Мира* , имай търпение, да са живи и здрави другото...

И сега да се отчета за прегледа, молч сложете ми розови гащи stork-girl, ще  си имаме момиченце и нямам уми с които да ви опиша щастието си.
Имам и доста силни контракции , но това се надявам да отмине Hug

Последна редакция: чт, 13 окт 2011, 18:43 от sivanovaa

# 32
  • Мнения: 5
Здравейте и от меен!
Днешния ден е изпълнен с доста емоции за мен!
Първо колегите ми разбраха най -сетне че ще ставам мама Joy Joy Joy rotfImbo
моите приятелки по този повод казаха - тези добре ли са????? Да не би да са слепи hahaha hahaha hahaha
Това защото много ми личи естествено....
После най-сетне почвам да си лекувам бактерията...изписаха ми ампицилин - апропо стандацилин - поновому.... понеже е ясно че с нищо др не минава...
geri143495 по този повод искам да ти кажа..че напразно си отказала антибиотика...няма решение с друго нещо освен с антибиотик към който е резистентна бактерията.... Сама ще се убедиш!!!
Както казаха специалистите...толкова са упорити...че друг начин и средство няма... и какво ее това АБ дето го коментираш? не съм чувала за такова лекарство...
Малкото ми бебе си пипаше главичката и лицето като го погледнахме...но беше за малко..иначе съм на преглед към 24-25 октомври...малко след това и на ФМ...
И сега още една новина - кистата я няма! newsm44 newsm68 newsm44
Поне док каза че не вижда вече.....
Ето това е от мен днес....и между другото днешната дата ми беше термин с каката макар че я родих на 17 октомври ....в понеделник ще ви почерпя Laughing
Сивановааааа честито! Браво момиченце  smile3525

# 33
  • Мнения: 52
zakira30 , ейй чудесное това за кистата, дано никога не се върне. Бременността е чудо и лекува  целия организъм. Чуесно мила Hug

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
sivanovaa, супер новина! Честит розов щъркел   bouquet Почивай си заради контракциите и дано всичко е наред до финала  Praynig

zakira30, браво момиче! Това за кистата е идеално  Peace Радвам се, че и бебчо е добре  Party



# 35
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен , момичета Simple Smile))!
Много отдавна не съм писала в темата, но си имах някои емоционални проблеми Sad , след това бях болна от есенния грип и слава Богу, вече всичко започва да се оправя около мен Simple Smile!
Радвам се, че всички сте добре!
Относно пола на бебето - ние го разбрахме, когато бях в 12-та г.с., но нз дали на следващата ФМ, която ми е в края на месеца, няма да бъдем изненадани Simple Smile)))! Е, все пак е 4Д, така че си мисля, че по-вероятно е да си имаме момиче Simple Smile))!
Лека вечер на всички!

# 36
  • Мнения: 21
Запис в новата тема.
Джоли, темата е страхотна както винаги.  Hug
Дано в темата четем само хубави новини.
Поздравления на всички, които са видели пола на своите бебета.
Поздравления и за добрите резултати от прегледите.
Хубава вечер от мен!   bouquet

# 37
  • Варна
  • Мнения: 34
Честита нова тема, мамчета!
Нека я изпълваме с хубави новини и риткащи бебчета!!!
Бях обещала да пиша на Варненските мами как е протекъл прегледа ми в Майчин дом при д-р Яков - младши. Самия преглед продължи между 25 и 30 мин. Много обстоен, гледа се всичко до най-малката подробност. Докторът започна от главичката и постепенно стигна до петичките. Не пропусна нищо, като се почне от малък, голям мозък, очни ябълки, устни... вътрешни органи , та до пръстчетата на ръчички и краченца, стави и мн. др. През цялото време обясняваше какво гледаме в момента. Не се е налагало да му тегля думите насила. Естествено, когато нещо не ми беше ясно или просто имах въпрос питах без притеснения. Огледа и плацентата, коя степен е и къде е разположена. Аз предварително казах, че ще искам диск със запис и след прегледа освен протокол с нанесени всички измервания на бебо ни дадоха и диска. Прегледа с диск струва 75 лв, без диск мисля е 65 лв. Много доволни останахме всички (мама, тати и кака). Ако имате някакви въпроси може да питате, ще отговоря с голямо удоволствие!


Благодаря, Addict.
Доволна си значи Simple Smile супер!!!
Аз искам само да попитам дали ти си избра доктор или само Яков прави ФМ. Да знам при кого да искам преглед. Обеснявал е всичко, което вижда и точно това искам и аз - да разбера повечко от това, което виждат лекарите Simple Smile

# 38
  • Мнения: 0
Здравейте мили мами,ще ми бъде приятно да се присъединя към вас HugВ момента съм в 16 г.с все още на зная пола имаше предположение в 13г.с за момиче после на ФМ/вчера/ за момче,но на 75%,така че.....другата седмица ще ходя пак и дано разбера Heart EyesДвижения на бебо усетих преди седмица Simple SmileЗабравих да кажа,че това ми е втора бременост,имам дъщеря на 5 годинки  Hug
Пожелавам на всички мами лека и приятна бременност  bouquet

# 39
  • Мнения: 86
Много полезна информация получих за прегледа на  Яков. Благодаря на момичето. Може ли някой да ми даде координати на този доктор, телефон имам предвид? Колко време преди датата на прегледа трябва да се звъни за да ти бъде назначен такъв? Аз смятам да отида да си направя втората ФМ при него, доста добри мнения чувам за този доктор. Първата ФМ я направих при Давидков във Варна, но там прегледа е 120лв. Все пак за разликата от парите може да се купи нещо за бъдещото бебече.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
jani22, добре дошла и леко бременеене до финал  Hug

Много притеснено ми става вече... На преглед съм чак в понеделник и нещо взех да се изнервям  Confused

# 41
  • Мнения: 505
запис.ще 4ета после. лека нощ

# 42
  • Мнения: 571
Добро утро Hug Ние сме на линия от 7.30 #Crazy Туй мойто щурче иска да играе,не да спи ooooh!
Мен тази сутрин ме боли кръста.До сега не ми се е случвало.Дано е нормално newsm78
Честит Петковден на всички,които имат повод за празник.
Времето е чудно днес.Има слънчице Heart Eyes
Усмивки

# 43
  • София
  • Мнения: 117
Здравейте и от мен в новата темичка  Hug

Разбрахме пола на бебето - момченце. Толкова ясно застана и се разкрачи за снимка:) Моля за синьото вързопче на първата страничка. Освен пола док ни каза, че е добре. Аз съм в 18та г.с., но бебчо е надраснал малко и отговаря на края на 19 г.с. Риташе, махаше с ръчички и стискаше юмручета...толкова са емоционални тези прегледи с ехограф. Всичко се вижда.

Въпрос: Кога мислите да почнете да пазарувате за бебоците?
Лек ден на всички и дано днес да видим слънчице

# 44
  • Мнения: 62
Добро утро дами !
Честито на всички с отлични резултати и на тези ,които вече знаят пола.Аз да си призная все още се надявам на грешки (да се окаже момиченце)...
Мира не се притеснявай за движенията(кой ти го казва само)всичко ще е наред .Колкото до болките в кръста и аз ги имам от известно време и то на моменти нетърпими,но помня че и предишния път бях така.
За пазаруването-аз не бързам.Мисля,че ще го започна или много към края или след раждането.Така бях и с Дари .Много съм суеверна в това отношение.  Embarassed
Имам един въпрос -вие бебето на едно и също място ли го усещате?Моето си е наместило гъзинката от ляво и не помръдва от там-знам защото ме побутва все на едно и също място?!
Хубав и успешен ден на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт