Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви идеи и съвети се споделят във форума?
Какви са предпочитанията на участниците по отношение на интериорния дизайн, както е изразено във форума и дискусията за цветове и стилове?
Какви са някои от обсъжданите теми във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви идеи и съвети се споделят във форума?
-
Какви са предпочитанията на участниците по отношение на интериорния дизайн, както е изразено във форума и дискусията за цветове и стилове?
Участниците предпочитат смели цветове за стените, като изразяват желание за смелост в цветовете и предпочитат тъмни стени, които създават контраст и акцент в помещението. Освен това се споделят впечатления от провансалски, скандинавски и арабско-персийски стилове в интериорния дизайн. Участниците имат различни мнения за цветовете и стиловете на интериорния дизайн; някои предпочитат светли, слънчеви цветове, докато други не харесват твърде ярки цветове като жълто-оранжево. Има също така спомени за предпочитания към пастелени, светли цветове и уютни обстановки. Въпреки това възниква разногласие по въпроса за стиловете на интериорния дизайн, като някои изразяват предпочитания към смесващи стилове, докато други се отблъскват от твърде автентични прессъздавания на стилове в интериора.
-
Какви са някои от обсъжданите теми във форума?
-
Какви са предпочитанията за интериорен дизайн в България?
-
Какви са предпочитанията за цветове и обзавеждане на детски стаи?
Много яко това с тоалетната.
Само бели стени, които зад множество тъмнокафеви гардероби, секции и прочие едва се виждат.
Английска морава и дами с ръкоделие в очакване на конниците да се върнат от лов. 
.Ще снимам и ще ви покажа.Сега отивам на работа,а довечера ще ви разкажа,стига да не досаждам и за другите стаи.И тях ще снимам,че им е време за промяна.Та ще имам нужда от вас,харесват ми идеите ви.Прекрасен ден ви желая
.
? По-добре да кача снимки, за да се онагледят нещата
.
По въпроса с детските стаи обаче имам две твърди правила - основни цветове или бяло, или естествения цвят на дървото. Тези две бази дават безкрайни възможности за игра с аксесоари и теми - защото днес на сина ми са му любими Франклин и Пух, но след два месеца ще иска да е пират, а след шест - космонавт. Примерно. Той от бебе е с бяло легло и бели мебели. Тук, в София, е с бреза, светло дърво, много светло. При любим цвят на момче червено, аз залагам на малко морска тематика, ако му харесва - тип моряшка, синьо, червено, бяло или дърво. Или червено+зелено+бяло или дърво. Или червено+оранжево+бяло или дърво. Зависи и колко е светла/тъман стаята. И с момичето пак така. Но не ползвам цветни стени, имам пана на стените, но никога детски тапети с разни анимациоони финтифлюшки.