Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-сега в "Araf zamanı" -тема 18 *KY-31*

  • 51 308
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 2 973

ОООООпс, ето ме и мен!
Привет!

 А другата актриса не играеше ли в Перлата. newsm78 Само не схванах защо отначало разговорът се въртеше около сутиени, деколтета и жартиери. #Crazy Уж С. беше крайно консервативен и забраняваше на сестра си къси поли, а сега как се подсмихва само. ooooh!
Според мен, не че владея езика Thinking но разбрах, че стана някакъв фал с микрофона на Сару и водещия предложи докато му оправят техниката да изгледат някакво видео със Селин, за да преценяли доколко може да впечатли зрителите и да ги накара да си купят продукта. Това видео им било под ръка.
Нашето "крайно консервативно" захарче доста се смути докато сподели впечатленията си от видеото, но и тук добре ги отряза:"Тук съм за да говорим за "Араф заманъ"! И макар, че го каза почти на шега май ги постресна. Само Селин реши, че трябва да изкаже гледната си точка- че това било бельо подходящо да се носи под панталон и тесни блузки /или нещо подобно- аз това разбрах/
Е много е сладък  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и сладкодумен  Party С голям интерес го слушам, макар и да не разбирам много, много какво говори  Joy Joy Joy И как само похвали сценария. На няколко пъти го нарече "великолепен". Или г-жа Сергин много, много се е постарала да омае пак бившия си съпруг или той просто е пристрастен  hahaha hahaha hahaha Много са ми интересни тия двамата. И техният живот става за сценарий  Laughing Laughing Laughing
Изключително сладкодумен- толкова дълго интервю май не сме гледали! Hug А що се отнася до аблата- направили ви впечатление колко пъти   и как произнася името и-" севгили Сергин"- нито веднъж не каза Сергин Акяз.
Не само великолепен, Сару каза че тази вечер много често щял да употребява думата "чок"- много, защото всичко в този филм- и сценария, и кастинга, и музиката, и действието- всичко било-"чок, чок, чок"

# 46
  • Мнения: 20 795
Бризче, добре си го издокарала на това фото  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Амаи така му отива, бе  Party Хубав мъж, какво да го правиш  newsm03

# 47
  • Мнения: 1 296
Аз особено си паднах по мустачките hahaha

# 48
  • Варна
  • Мнения: 2 973
И понеже винаги съм предпочитала всичко да е на едно място ви предлагам
Интервюто със Сару
І част
допуснала съм една малка техническа грешка- една минутка съм повторила, но.....от много глава не боли и както казва Мечо Пух - колкото повече, толкова повече! Joy

Последна редакция: чт, 03 ное 2011, 21:15 от *¨*morski_briz*¨*

# 49
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Интервюто със Сару
ІІ част

# 50
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Интервюто със Сару
ІІІ част





И за тези, които нямат търпение-като мен Joy- да го гледат в три части- цялото ще го намерите като кликнете тук!!!

Последна редакция: чт, 03 ное 2011, 21:22 от *¨*morski_briz*¨*

# 51
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Аз особено си паднах по мустачките hahaha
Нали!! Heart Eyes подчертават сладки устнички и бели равни зъбки! Heart Eyes Ммммм,  да го схрускашsmile3503

# 52
# 53
# 54
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Joy Joy Joy Joy JoyМоже и да пише "манго" ама за нас е захарче!!!!! Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 55
# 56
# 57
# 58
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Здрасти селоооо.... Hug Hug Hug Hug

Айде бееееееее, нема ли да ни почва новото-старо сериалче? Thinking

# 59
  • Мнения: 20 795


спомени, спомени

Общи условия

Активация на акаунт