Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-сега в "Araf zamanı" -тема 18 *KY-31*

  • 51 319
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Hi girls !
Have you watched Saruhan interview this morning on tv8 ? I didin't blinked   Shocked
How iresistable is this man   Crazy  Blush  Heart Eyes
Several times he said çok, çok guzel scenario. Is it only me, but I think that he is still in love with Sergin.
 Kisses     Two Hearts

# 31
  • Мнения: 20 795
Аз не съм го гледала  интервюто Weary Дано някой го качи в интернет  Praynig
belgrade girl 10, ти разбра ли нещо /освен, че много харесва сценария  Wink/ За какво си говореха? Кога ще почне филмът?

# 32
  • Мнения: 0
Veni dear,
here's a link to watch interview (  few seconds of advertising and then Saruhan )http://tvarsivi.com/player.php?y=22&z=2011-11-02%2011:56:00

Ehhh, it would be nice to know what he talked about push-up bra  Joy  Joy  Joy

here he showed it  

# 33
  • Мнения: 1 296
..... Is it only me, but I think that he is still in love with Sergin....
Че то си е ясно, че голямата любов на захарчето е аблата  Mr. Green
Интервюто със захарчето е много интересно Peace

# 34
  • Мнения: 20 795
Veni dear,
here's a link to watch interview (  few seconds of advertising and then Saruhan )http://tvarsivi.com/player.php?y=22&z=2011-11-02%2011:56:00

Ehhh, it would be nice to know what he talked about push-up bra  Joy  Joy  Joy

here he showed it  

  love001  love001  love001 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 Веднага го пускам

# 35
  • Мнения: 20 795
Е много е сладък  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и сладкодумен  Party С голям интерес го слушам, макар и да не разбирам много, много какво говори  Joy Joy Joy И как само похвали сценария. На няколко пъти го нарече "великолепен". Или г-жа Сергин много, много се е постарала да омае пак бившия си съпруг или той просто е пристрастен  hahaha hahaha hahaha Много са ми интересни тия двамата. И техният живот става за сценарий  Laughing Laughing Laughing

# 36
  • Мнения: 0
..... Is it only me, but I think that he is still in love with Sergin....
Че то си е ясно, че голямата любов на захарчето е аблата  Mr. Green
Интервюто със захарчето е много интересно Peace

 Tzarina, yes it is clear that sooner or later these two will get back together.  Mr. Green
But until then we can dream a little sugar dream.   smile3524   Laughing

Veni interview helped you to get back in the shape, you're dancing and dancing   hahaha

Или г-жа Сергин много, много се е постарала да омае пак бившия си съпруг или той просто е пристрастен  hahaha hahaha hahaha Много са ми интересни тия двамата. И техният живот става за сценарий  Laughing Laughing Laughing
  you are absolutely right    newsm10

# 37
# 38
# 39
  • Мнения: 1 296
Добро утро, село Hug


Последна редакция: чт, 03 ное 2011, 08:34 от tzarina

# 40
# 41
  • Мнения: 165
Привет!
belgrade girl 10 thanks for the link. Hug
Тази Селин доста разкрепостена мадама била, но е много сладка. А другата актриса не играеше ли в Перлата. newsm78 Само не схванах защо отначало разговорът се въртеше около сутиени, деколтета и жартиери. #Crazy Уж С. беше крайно консервативен и забраняваше на сестра си къси поли, а сега как се подсмихва само. ooooh!
Или г-жа Сергин много, много се е постарала да омае пак бившия си съпруг или той просто е пристрастен  hahaha hahaha hahaha Много са ми интересни тия двамата. И техният живот става за сценарий  Laughing Laughing Laughing
Peace

# 42
  • Мнения: 20 795
Консервативен, консервативен, ама и той се загледа  hahaha hahaha hahaha Абе мъж си е все пак  Mr. Green и то какъъъъъв  Heart Eyes newsm53
А тази Селин наистина е сладка. Признавам, че като я видях на първите снимки, които се появиха, не ми хареса, но сега взе да ми става все по-симпатична.



# 43
  • Мнения: 1 296
Като сме го започнали на любовна вълна Joy...

# 44
  • Мнения: 20 795
А другата актриса не играеше ли в Перлата.
Не знам за Перла, но участва във Врабче. И там също играе майка на захарчето  smile3503

Общи условия

Активация на акаунт