bob (или новия бранд на М-тел)

  • 20 133
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 569
- услугата е подходяща за хора, които не са целогодишно в Бг и не желаят да плащат месечни такси докато ги няма, за хора, които не говорят много, за хора, които предимно ги търсят, за такива, които не ползват мобилен интернет, блекбъри услуга и т.н. ...
Всичко тези предимства на БОБ-а дето си го изредил до тук се предлагат и от Прима предплатените карти - няма месечни такси, за хора които не говорят много, за хора които предимно ги търсят и т.н... Каква е разликата между БОБ-а и Примата и кога трябва да се предпочете Прима и кога БОБ-а ако може да ни се обясни от някой ем-телец.

Predimstvoto na bob e cenata na minuta razgovor. Plashtash samo tova, koeto izgovorish. Pri Primata davash nqkvi pari I v daden moment moje da gi izgubish. Stavash abonat na nova mreja, t.e. chuvstvash se malko po-svoboden Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 26
Най-елементарно - на тарифен план класик на Примата говориш на 0,54 лв, SMS ти към други мрежи е 0,25 лв, тарифирането е на 60 секунди и после на всяка секунда .- http://www.mtel.bg/prepaid-services/plans/classic/index.php
 Като ти свърши сумата, трябва да зареждаш, което значи да инвестираш предварително някаква сума.
 С bob говориш на 0,12 лв ( което си е значителна разлика, както и да го погледнеш), когато си поискаш, без опасност да ти свърши сумата. Няма договор, коета значи говориш – плащаш, неговориш- неплащаш. Не виждам за какви скрити условия се говори тук.  Това е опростена услуга за хора, които не говорят много и не изпозват „сложните неща” като интернет, конферентна връзка, video call и тн.

# 32
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
просто голяма част от българите не обичат да четат внимателно, очакват някой друг да им сдъвче цялото инфо, а когато това не се случи се чувстват излъгани.. Това е тъпо! [/b]

Нямаш представа колко си прав/а.

А никъде не видях, за това да попитам - има ли такса?

# 33
  • Испания
  • Мнения: 206
Няма  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 26
Депозита за роуминг  е 100 лв ако нямате три платените фактури.

# 35
  • Испания
  • Мнения: 206
Мерси   bouquet  bouquet

# 36
  • Мнения: 6
Няма какво да се чудиш. Принципа тук е следния: ако нещо произлиза от Ментел и ако звучи прекалено хубаво за да е истина, значи не е истина... Това е.

# 37
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998

Благодаря  Hug

# 38
  • Мнения: 9
Няма какво да се чудиш. Принципа тук е следния: ако нещо произлиза от Ментел и ако звучи прекалено хубаво за да е истина, значи не е истина... Това е.

Ами принципно е хубаво винаги да се чете внимателно преди да се сключи договор, но пък тук няма такъв  newsm78
Истина е, че М-тел имаха проблеми последната година, но пък са на пазара 15 години. Аз съм абонато от 7-8г., но пък като изключим миналата година, оплаквания не съм имала. Искам да кажа, че М-тел имат най-голям опит и е нормално да си пуснат 2ри бранд, особено щом и в Австрия го има  Peace

# 39
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Някой вече взели си карта на Боб да каже какви са впечатленията?

# 40
  • Мнения: 8 828
И аз ще чакам за отзиви за карта на БОБ. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 4 195
Някой вече взели си карта на Боб да каже какви са впечатленията?
Да, аз взех за свекърва ми. Говори си, първоначално имаше заредени 150 минити и толкова смс-а, срещу 14.90. Като ги изговори си минава на плащаш колкото си говорил, без такси и тн и тя е доволна Peace

# 42
  • Мнения: 4 275
Някой вече взели си карта на Боб да каже какви са впечатленията?

Шефовете и питат или какво?
Какво толкова има да питате не разбирам.
ГЛедат се условията, преценяш дали на теб биха ти вършили работа условията, защото само ти си знаеш какви минути изговаряш и това е!  ooooh!

# 43
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Някой вече взели си карта на Боб да каже какви са впечатленията?

Шефовете и питат или какво?
Какво толкова има да питате не разбирам.
ГЛедат се условията, преценяш дали на теб биха ти вършили работа условията, защото само ти си знаеш какви минути изговаряш и това е!  ooooh!

 Laughing  Не не питат шефовете ми Simple Smile Въпреки че не съм сигурна че ти знаеш какво ме питаш защото работното ми място няма нищо общо с мобилните комуникации и с комуникации изобщо - няма да ти се обяснявам  Peace
Теб пък какво те дразни че питам не мога да разбера - като не те кефи не пиши във форуми защото там хората само това правят - питат и обсъждат и не ме четиMr. Green

И не че заслужаваш с това отношение но все пак ще ти отговоря и по темата:
Гледат се условията ама то на хартия всичко е чудесно.  Tired

# 44
  • Мнения: 4 275
И ако Пенка ти каже, че е супер доволна от БОБ, ще минеш и ти към него така ли?
Нищо, че Пенка изговаря само 20 минути на месец и в такъв случай БОБ я устройва напълно, а за твоите 400+ минути ще си е пълна набутвация.

Условията са ясни, четеш, смяташ, струваш и преценяш дали дали те устройва съответния план. Какво има за споделяне, не разбирам.

Общи условия

Активация на акаунт