AVON обсъждане на продукти за клиенти- 6

  • 50 027
  • 739
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2
Току що си получих кремчето за очи и лице от аню серията за всички възрасти AQUA YOUTH . Ей сега се намазах-много е мазничък крема, като за моята суха кожа е чудесен, и трябва да подчертая че мирише страхотно,много свежо... Като го поизползвам редовно тези дни ще пиша пак отзиви.  Laughing

# 271
  • Мнения: 0
Avon  #Cussing out получавам алергични реакции от всичките видове продукти за почистване и грижа за кожата, които съм използвала. Гримовете г/д става... от спиралите лично не съм доволна... ;х #2gunfire

# 272
  • Мнения: 18 028
Много неща не харесвам на Ейвън, но точно спирала Супершок е любимата ми. Не бих я заменила за никоя друга по- скъпа  Peace

Лосиона за почистване 3в1 е невероятен продукт за мен също.

# 273
  • Мнения: 5
Строго индивидуално е - не харесва Супершок-а - нищо особено, но пък я взех за 2 лв и съм доволна.

# 274
  • Мнения: 812
Черния молив,който е намален на 3,90 проф с четчица (гумичка) отзад хубав ли е?Размазва ли се много?

# 275
  • Мнения: 220
От няколко седмици се зарибявам със серията Планет СПА. Поръчах си комплекта миниатюри, и ето какво мисля за тях:

http://maquilab.blogspot.com/2011/12/avon-planet-spa-pamper-heroes.html

Сега съм си взела и още два продукта за лице, но нямам много впечатления още...

# 276
  • Мнения: 8
Здравейте,искам да попитам за успокояващият фон дьо тен,как е,като покритие и като цяло? Simple Smile

# 277
  • Мнения: 677
След първия път и аз това си помислих колко е болезнена затова сега си я мия с хладка вода. Само, че трябва малко повечко търкане, защото като се намокри и се разлигавя но ако съвсем леко минеш с нокет по лицето и веднага пада, но ефекта не е така хубав както когато я отлепяш, кожата не е чак толкова мека   Simple Smile
А твоите косъмчета станаха ли по-дълги след като поизраснаха? Притеснявам се да не ми се доокосми лицето, че ще стана една Убавица Grinning
 Събирам мнение по въпроса от всички, които са ползвали тази маска! Давайте отзиви момичета! Praynig
Ползвала съм маската доста дълго време,нито съм забелязала по-дълги косъмчета,нито пък след като ми свърши тубичката са ми станали по-дълги или груби.Но пък и моите косми като цяло са фини и почти не се подават на епилация,епилацията на други места при мен действа като цяло по метода бръснене,едно голямо кол-во само се откъсва от върха.Дано съм била ясна  Laughing

# 278
  • Мнения: 1 640
Здравейте,искам да попитам за успокояващият фон дьо тен,как е,като покритие и като цяло? Simple Smile

Добре е,има покритие.Цвят Айвъри е по с червеникав оттенък,а Нюд е по-жълтеникав. Аз ползвам първия . Не нанасяй мазен крем преди ФДТ,защото няма да попие и ще зацапа евентуално яка/дреха.

# 279
  • Мнения: 5
Здравейте,искам да попитам за успокояващият фон дьо тен,как е,като покритие и като цяло? Simple Smile

Добре е,има покритие.Цвят Айвъри е по с червеникав оттенък,а Нюд е по-жълтеникав. Аз ползвам първия . Не нанасяй мазен крем преди ФДТ,защото няма да попие и ще зацапа евентуално яка/дреха.
Да, и като цяло не е подходящ за мазна или смесена кожа. Аз съм със смесена и бързо се разделих с него.

# 280
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Някой пробва ли успокояващата терапия за очи със средиземноморска маслина и портокалов цвят ?
А крема за тяло с лотос ?   bouquet

# 281
  • Мнения: 220
Някой пробва ли успокояващата терапия за очи със средиземноморска маслина и портокалов цвят ?
А крема за тяло с лотос ?   bouquet

Преди време писах за кремчето за очи: http://maquilab.blogspot.com/2011/10/avon-planet-spa-mediterranean-olive-oil.html

Сега след като го използвам вече повече от 2 месеца мога да кажа, че няма намаляване на черните  кръгове или подпухналостта, но пък все още обичам след работа да се наклепам се ннего, защото много хубаво освежава уморени очи.

# 282
  • Мнения: 136
Крема за тяло с лотос е суууупееер... Любимият ми!  Mr. Green

# 283
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Благодаря ви момичета!   bouquet

Значи крема за очи отпада, сега ползвам на Нивеа Аква Сенсейшън и ще си остана само с него.

Аромата на крема за тяло ми хареса страшно много, но като знам наличните бройки в шкафа и ми се плаче.  Cry

# 284
  • Мнения: 8
Здравейте,искам да попитам за успокояващият фон дьо тен,как е,като покритие и като цяло? Simple Smile

Добре е,има покритие.Цвят Айвъри е по с червеникав оттенък,а Нюд е по-жълтеникав. Аз ползвам първия . Не нанасяй мазен крем преди ФДТ,защото няма да попие и ще зацапа евентуално яка/дреха.
Благодаря  bouquetаз съм със светла кожа и се чудя между цвят Ivory,Nude или Creme,неискам само,че да е жълтеникав,искам да попитам много ли е червеникав цвят Ivory ? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт