AVON обсъждане на продукти за клиенти- 6

  • 50 022
  • 739
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 4 428
Момичета, имам едно питаме за серията Clearskin. Последно време около месечния цикъл започва много да ми се омазнява кожата и да избиват пъпки  Tired Аз попринцип съм със смесена кожа, но нямам проблем с пъпки, комедони и т.н. Но около цикъла става страшно. Та се чудя дали да не си взема 1-2 продукта от серията за този период. Кой вариант на серията и кои продукти да избера се чудя  Rolling Eyes

Да питам и има ли го вече някъде К02/2012  Mr. Green Вече преслушах К01  Crazy

Последна редакция: ср, 28 дек 2011, 17:59 от veselina_s_p

# 301
  • Мнения: 0
И аз съм със същия проблем, но при използването на продуктите им се изприщвам още повече #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 302
  • Мнения: X
Здравейте, да има някой реални снимки на змийската чантичка от стр. 26-27 от брошура 01?   bouquet

# 303
  • Мнения: 537
Когато имам пъпка я третирам с кремчето със салицилова киселина, за около 1 ден ми минава пъпката. Имам и душ-гела за тяло, използвам го за гърба, но ефекта не му е толкова силен. Коректорът против пъпки не съм използвала и за него нямам отзиви.
Имам и крема за пъпки от серията clearskin proffessional, но ми е мазен и лепкав. Не съм използвала аналога на терапия на пъпки.
Аз искам да попитам как са червилата от серията 24 карата, трайни, сухи, цвета хубаво ли стои, наситено, много ли блестят частиците им.

# 304
  • Мнения: 114
Червилата 24 карата са най-нетрайните, върху моите устни поне. Мазнички са и може би за това бързо се "изяждат". Thinking Цветовете са бледи, иначе блестят. Единственото червило, което ми трае много е дълготрайното, но то изсушава устните и няма блясък.

# 305
  • София
  • Мнения: 1 731
Момичета, имам едно питаме за серията Clearskin..... Кой вариант на серията и кои продукти да избера се чудя  Rolling Eyes


Аз използвам матиращия тоник (синьо-зелено шише) върху пъпчасалия участък и почистващата гел-пяна без съдържание на мазнини (също синьо-зелен флакон) по цялото лице.
Тъй като там, където не е мазна, кожата ми е изключително суха, мажа сухите участъци с крем.

# 306
  • Русе
  • Мнения: 633
Момичете - кажете, ако имате впечатления за Комплекта епилиращи ленти за тяло на SSS - интересува ме всичко Wink И кои зони може да се третират с тях. Благодаря!

# 307
  • Мнения: 4 428
Аз си поръчах един ексфолиант от зелената серия и един измиващ гел от лилавата, пък ще видим как ще са пъпките другият месец  Mr. Green

# 308
  • Мнения: 180
Момичета, имам едно питаме за серията Clearskin..... Кой вариант на серията и кои продукти да избера се чудя  Rolling Eyes


Аз използвам матиращия тоник (синьо-зелено шише) върху пъпчасалия участък и почистващата гел-пяна без съдържание на мазнини (също синьо-зелен флакон) по цялото лице.
Тъй като там, където не е мазна, кожата ми е изключително суха, мажа сухите участъци с крем.
Клеарскин ми идват много стронг.Матиращият тоник и аз го харесвам. Peace

# 309
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Много неща не харесвам на Ейвън, но точно спирала Супершок е любимата ми. Не бих я заменила за никоя друга по- скъпа  Peace

Лосиона за почистване 3в1 е невероятен продукт за мен също.

На мен също ми е любима спиралата Simple Smile
Кажи ми, моля, как използваш лосиона за почистване? Аз така и не успях да го накарам да се поразпени или да ми почисти по някакъв начин лицето. Пробвах и с повече и с по-малко и с гъбка и с пръсти, не става просто  Laughing И не усещам лицето си чисто след това, а все едно съм се мазала с крем и съм го изплакнала  Rolling Eyes

# 310
  • Мнения: 0
Е, хайде и аз да похваля с нещо продуктите им - автоматичният молив за очи е доста добър (приятно изненадана съм!) Grinning

# 311
  • Мнения: 575
Честита Нова Година,момичета!Пожелавам на всички да сме здрави и щастливи !
 Някой може ли да ме"светне " за  К1  от къде мога да разгледам  ooooh!/търсих в темата на представителите,но нещо не се получи.../...

# 312
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 румид, заповядай:

 http://martinidan1.snimka.bg/other/avon-01-12.634140

                                        Hug

# 313
  • Мнения: 4 428
А К2 има ли го вече някъде  Crazy

# 314
  • Мнения: 575
румид, заповядай:

 http://martinidan1.snimka.bg/other/avon-01-12.634140

                                        Hug


  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт