ЮНЧЕ гладно виква: "За Хелуин ще папам тиква"!

  • 33 594
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Привет!
Цвети, Вихрен няма режим. Когато иска яде, когато иска спи, затова не мога да ти помогна в случая. Дано се отпушат каналите на проблемната гърда.  Hug
Дарка, и Вих се буди доста пъти през нощта, а от около 4-5 до 6-7 си откарва изцяло на цицата. Стискам палци за прегледа.  Hug
Ани2, радвам се, че сте си изкарали супер на семинара. Снимките са много хубави!  Hug
Ирето, понякога казваме неща, които хич не мислим по принцип, но в яростни моменти се изпуска края и така става. Поговори с мъжа си, всичко ще се оправи!  Hug
За захранването - не се шашкайте толкова, момичета, не е страшно!  Grinning Изглежда и звучи объркано, защото всеки дава различни схеми и препоръки, но като започнете, ще видите, че детето само ще ви води. Изберете си един модел, който на вас ви изглежда най-близък до вашето виждане за нещата и действайте. Ако не е добре за бебето, то ще си покаже.  Laughing Не е задължително, никак даже да спазвате всичко под час и регламент. Ние самите не ядем в точни часове всеки ден, не го изисквайте и от бебета. Нека всичко да е ориентировъчно, не се вкарвайте е поредните рамки. Има време, ще ги натика живота нашите бебета в своите порядки и рамки, неизбежно е, затова го давайте сега по-свободно. Това го казвам от гледна точка на опита ми, който придобих с Борис, който е гледан по режим за жалост.
Деска, успех, мила!  Hug
После пак ще се включа, че нещо зациклих в момента.  Mr. Green

П.П. Ева, радвам се, че се разписа! Влизай по-често при нас! Кажи как си! Hug
Хелън, аз поддържам 22 градуса през деня, но сме по-леко облечени. Опитай да вдигнеш градусите и виж как ще е Алекс.  Hug

# 706
  • Мнения: 141
Oпала..

Върнахме се и влизам на отчет (Вова  Hug )

Марти е качил 400гр и 2см.Педиатърката пак не е доволна,но този път няма да я коментирам Naughty Спомена за сокчета,но явно ме усети и каза ако искам да си карам на кърма до 6ия месец.Бебоче много плака,но засега е добре,не е особено усмихнат и спокоен,но всичко е в рамките на нормалното,май е по-ппоспалив.

Цвети,доколкото знам бебетата до 6м се нуждаят от около 14 часа сън за денонощие.Твоята бебка спи само три пъти,но по-дълго.Мартин например спи 9-10 часа през нощта,а останалите си ги взима на 4-5 пъти през деня,но за по час.Някой спят по 12 часа нощем и само 2 през деня.

Дарка,тцтцттц  Sad Дано да не  е ток=лкова страшно,колкото ми звучи.Пфффф...доктори били !!!! За нощното будене-много бебчета в темата вече се будят през нощта често.Марто снощи яде 4 пъти например,а миналия месец правеше по минимум 6-7ч пауза.Така е от месец вече.Хубаво е в Пловдив,нали? : )))

Хеленче,аз бих му сложила + елече плетено примерно.

Ани2,много сте хубави  Hug

# 707
  • София
  • Мнения: 13 206
Ваче, Ралка по спокойна ли е днес, успех с прегледа.Генеколог ще има ли да не те изненадат Flutter

Ралка днес е спокойна. Аз й сварих тиква. Част от нея сипах в бурканче на ХИП и в хладилника за утре. Еми, да ме прощават, ама няма изобщо вкуса на хубава тиква ХИП-ското пюре  Crossing Arms
Прегледите не са ни днес. Те са доста сложни, защото сме голяма фирма. Ще трябва да ходя 3 пъти на различни места Rolling Eyes Добре, че си живея близо до работата и има колежки да дундуркат Ралито  Sunglasses Има и АГ, и мамомлог и ехография на вътрешни органи. Обстойни са ни прегледите.

Цвети, ако загряваш гърдата не се ли отпушват канали?

Ева, ама как може да те досрамява! Разбира се, че те помним! Как си, мила?

Хеленче, какъв шоколад  Confused Аз шоколад на Саша дадох доста късно и мисля, че доста след годинка  Wink
На мен 20 градуса са ми малко. На 22-23 съм ОК.  Wink Ралка е по едно боди с дълъг ръкав, без нищо отдолу и панталонки. Ама сега се тръкаля в леглото и със сигурност се загрява, много е активна. Обръща се по корем и не може по гръб. Много яко се нервира и вика  Crazy


# 708
  • София
  • Мнения: 13 206
Обръщам се към който прави следващата тема. Добавила съм един линк за Примерни схеми за захранване, които ми пусна Хелън  Hug

# 709
  • Sofia
  • Мнения: 40
Дарка, какви са тези работи. Сигурно ли е че ще се налага да те режат, звучи ужасно. Гадна история дано те оправят....

Ваче, профилактичните прегледи от фирмата май може да ги пропуснеш аз поне така направих.

Ана2, това с водата го разбирам че може и междухраненията реаллно

Чветич, на фона на Дани Симонка си спи перфектно ние спим по малко (12-13 часа). Но другите мами да кажат.

Пао според мен марти си е е наддал нормално.Дано да мине добре след ваксината.

Ева, точно преди два дни си мислех за теб! Кажи как си. Успех най искренно ти желая. Hug

Иначе ние продължаваме да се киселим но сополките ни намаляват.

# 710
  • Мнения: 149
най-после майка ми дойде! Ох и аз да поодъхна...Сега се занимават с Оги, който пак неща мрънкоти пък аз на компа..Преди малко се поразходихме с Оги, че много му се излизаше вече, а навън не е толкова студено днес.
Какво му става на това дете - от няколко дни ми прави стачка със спането през деня - дремне по за 15 мин, макс 30 сутринта и после в ранния следобед и това е #Crazy Ани2 - ми давам повечето пъти какво да го правя.
Макар че той май си реши проблема поне временно - днес го зарязах с малко играчки на кака му на леглото и той си хареса едно плюшено снежно човече с голям оранжав морков за нос - и сега майка ми го носи стръвно захапал моркова - дъвче ли дъвче и гушка страстно горкото снежно човече - трябва да взема да му направя клипче  hahaha

Цвети - бравос за търпението да ставаш да цедиш нощем.  PeaceСъвсем си е нормално според мен спането на Симонка - виж го моя синковец...надявам се да е период, че така не се издържа, пък и той се изнервя.

Деска - успех със ученето! С тези 10 изпита направо ме разби #Crazy

В къщи държим около 21-22 градуса. Ако започне да ми хълца - значи му е студенко. Обличам нещо лекичко и скоро след това спира.

киткат - да не забравя - много хубаво стихче Peace, то не е стихче ми си е направо наръчник за родители - много верни неща са написани...

ми вече не помня още на кого исках да пиша...искам да се свия в някой ъгъл да подремна че и оттатък се умълчаха... Tired

# 711
  • Мнения: 547
Добър ден.момичета!Докато се натуткам ,то май вечер си станало.
Цвети,добре си спи Симонка.Матея рядко спи денем.Е сега едвам я прилъгах да затвори очета за 1 час.
Ваче,мерси за това,което ще пуснеш за захранването,но и твоята система ми харесва-опростена и достъпна. Peace
Евка,помня те!Хайде скоро да се похвалиш ти пожелавам от сърце! Praynig
Дарка,изключително неприятно е това,което се случва.Дано те оправят,този път перфектно да стане. Praynig
Мерси на всички за милите думи за мен и Матейка-Змейка! Blush
А,да Кити страхотно стихче! Thinking

# 712
  • Мнения: 4 416
Хеберлея, аз съм с 3 изпита и 1 магистърски семинар, за който почти трябва да си напиша дипломната работа. Чинче е с 10 изпита. И аз като написа, чак не смея да се оплача с моите, защото са смешни спрямо 10.

Дарка, много гадно. Дано те оправят.

Цвети, и аз мисля, че Симона спи добре.

Ние излизаме на разходка малко, че тук тъкмо напече приятно.

# 713
  • Мнения: 149
деска - верно..ама то аз си признавам, че тези дни нищо не помня. Но и 3 изпита са си много.

Чин
Hug 10 изпита !?.... явно при вас е нещо като изпитание на духа...

Силви - днес най-после и аз успях да игледам предаването - имаш комплименти и от мен! Такава лъчезарна мама! Стискам ви палци отново да се съберете и да направите страхотно второ начало. Не че съм много запозната с БГ сцена, но наистина група като вашата си нямаме последните години...

# 714
  • Мнения: 175
 Heart Eyes радвам се, че ме помните Simple Smile
 Добре  съм, сега лекувам някой неща.... и се надявам скоро да почнем да работим по въпроса  baby_neutral
Много целувки ви пращам на вас и малките сладурчета до вас  Heart Eyes

# 715
  • София
  • Мнения: 10 698
Хелоу банда, аз нямам време да седна на компа, малкото ми стопи лагерите днес Mr. Green сега е позадремал и използвам момента Mr. Green
И двамата сме още болни, яко хрема има дребното,понякога чак се дави,но се бориме,иначе е живичък Praynig

Отивам да чета назад Hug

аа за градусите щях да споделя, вчера педката влиза в нас-и ау много топло,аз какво ти казах за температурата?! Осветлих я,че нищо не ми е казвала и че в нас е жега по принцип и е трудно да смъкна градусите и тя: значии трябва да спи на макс 20градуса,а по време на баня 22-23.
Ние седим в момента на 22-23 през цялото денонощие...аз просто под тези градуси мръзна.Имам 3 термометъра Mr. Green единия е като на МамаАни, другия е само вътрешен и онзи хем за вода,хем за въздух.

Последна редакция: вт, 25 окт 2011, 18:20 от magnet_for_happiness

# 716
  • София
  • Мнения: 142
Здравейте пак Wink

Днес ходихме на разходка с летния кош на количката...Е, резултатът е същия Confused  Тръгнахме с адски рев.  Дори ме догони някаква по улицата да ми каже да съм си вдигнела детето ooooh!  Е вдигнах го, прибрахме се с кенгурото, бутайки количката... Почетох из форума, оказа се, че има доста други случаи като нашия, спирам да се ядосвам и се надявам да е период и да отмине.

Магнет, ми то хубаво да спи на 20, ама като не спи пак ли толкова newsm78  Щото аз мога да спя на 20 като съм добре завита, ама иначе през деня не мога да вирея на такава температура, студено си ми е Confused  И аз поддържам 22-23 вкъщи, ще ме прощават докторите Crossing Arms
Хайде бързо се оправяйте вие Hug
Забравих да пиша аз вчера, че като те видях на срещата си помислих, че си ми позната отнякъде.  Я покажи някоя снимка от КакАфонските години да видим от там ли ще да е Wink

ева, разбира се, че те помним Hug  Бързо да излекуваш каквото трябва и да ни се похвалиш с хубава вест Hug



# 717
  • София
  • Мнения: 13 206
Ваче, профилактичните прегледи от фирмата май може да ги пропуснеш аз поне така направих.

Не мога! Под угроза от административно наказание Crazy А и не искам, защото са толкова обстойни на 2г. Имам си някои оплаквания дето искам да видим. Примерно не знам дали има някой като мен,. ама ми се разбъзика стомаха. Дали от механичното повдигане и после рязко спдане, не знам.. ама вече почти всеки ден имам киселини Rolling Eyes

Хеберлеа, че Ралка е така отдавна.. при нея няма още ясно изразен предобедния и следобеден сън. Точно така е, си по 40 мин максимум през деня.
А на теб много ти се събра работа  Tired Опитай да почиваш повече Hug

Силви, тая схема е такава както я помня от Сашам, ама изместена във  времето, че Саша я захраних на 3 навършени Wink Аз, обаче днес цял ден мисля за пюрета, схеми...  Rolling Eyes това не е нормално... Tired Mr. Green

Бюти, как така ще те догони някаква да ти казва да вдигнеш детето Shocked Иначе за съжаление не мога да съм от помощ, защото не съм се сблъсквала с това Confused

# 718
  • София
  • Мнения: 10 698

Забравих да пиша аз вчера, че като те видях на срещата си помислих, че си ми позната отнякъде.  Я покажи някоя снимка от КакАфонските години да видим от там ли ще да е Wink

OOOO от време какафонско имам само видео...от другаде ще да е,но не искам да казвам Grinning Wink

# 719
  • София
  • Мнения: 142
Ваче, профилактичните прегледи от фирмата май може да ги пропуснеш аз поне така направих.
Бюти, как така ще те догони някаква да ти казва да вдигнеш детето Shocked Иначе за съжаление не мога да съм от помощ, защото не съм се сблъсквала с това Confused

Ми ей на - педиатър, вика, била Mr. Green

Магнет, ааа бързо да си казваш Naughty  То както се видя покрай Силвето, нищо не остава скрито-покрито тук, най-добре сама си признай Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт