Магнезий и нормално раждане

  • 3 061
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 284
беборана..... спрях го в 37 седмица и родих в 39 г.с.

# 16
  • Мнения: 334
Radostche  bobibb   Hug Hug
значи около 37 седмица ще го пия и аз , много ме е страх да не родя началото на 9ти месец, все пак искам да си я доизнося до край беба

# 17
  • Мнения: 131
Аз пих магнезия го 36 гес.седмица и родих във 39 гес.седмица , нормално раждане със доста силни контракции по мое мнение.  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: X
Магнезия няма отношение към силата на контракциите, а до продължителността на износване на плода.
За протокола - пила съм магнезий и през трите бременности, първите 2 ги преносих с 10 и 7 дена, третото го предизвикаха предсрочно заради други проблеми. Спираха ми магнезия 4 седмици преди термин.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 185
Пих магнезий до 36г.с., родих нормално за 4 часа!

# 20
  • в две хубави очи; - музика - лъчи
  • Мнения: 355
Аз също пиех магнезии от началото на петия докато влязох в деветия месец - и родих на термина си - контракциите /ако мога така да ги нарека/ учудиха цялата болница - за пръв път чувам че имало връзка между магнезия и контракциите

# 21
  • Мнения: 56
Имах силни болки в гърба при втората ми бременност и опитна гинеколожка ми предписа магнезий и
но-шпа за една седмица. Помогна ми много. преди това не можех да си намеря място от болки. Не мисля че ми е повлияло в хода на раждането.

# 22
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Приемах магнерот буквално до края на бременността. Контракциите бяха ефективни и нямах проблем по време на раждането. От първата контракция до появата на сина ми - 6 часа (общо взето големия зор бяха последните 2 часа).

# 23
  • Мнения: 697
Извинявам се, че не е най-точното място да питам, но понеже става дума за магнезий, някой пил ли е магне В6? На мен първоначално ми предписаха нутримаг, след това една опаковка калмацин, и сега, последния път реших да сменя с Магне В6 заради вит В6 newsm78 пък имам веме до следващия преглед .... 

# 24
  • Мнения: 1 516
Аз пия точно Магне Б6  Peace

# 25
  • Мнения: 697
Аз пия точно Магне Б6  Peace

Radoshtche мерси, а по колко пиеш, 3х2?

# 26
  • Мнения: 1 516
Аз пия точно Магне Б6  Peace

Radoshtche мерси, а по колко пиеш, 3х2?

Така започнах за 4 дни . Сега пия 3х1 и така до 37-ма седмица

Общи условия

Активация на акаунт