Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 73

  • 40 696
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 430
Добрю Ютро  bouquet
лек и спорен ден на всички Hug

Ди-ни, иу нас май почва да стихва мърморенето вечер Wink
снощи мъжо приспива децата и вика - кво стана, кво стана Joy Joy

# 61
  • Мнения: 630
 HugДобро утро, момичета! Спокоен и ведър ден ! Hug


# 62
  • Мнения: 2 131
Привет аркадашлар джанъмки Линки  Hug Hug




Кеии    newsm51   newsm10    love001 
благодаря за чудесната идея да си припомним интервюто на Нургюл    bouquet   bouquet   bouquet

Свет
   newsm51  smile3501   love001
за прекрасните колажи с които ни освежаваш още повече нашата темичка
  bouquet  bouquet


доведох ви и компания
Heart Eyes Heart Eyes



 ние ще си пийнем кафенце а Савашко любимото си чайче с две шекарчета

# 63
# 64
  • Мнения: 2 131
Гони привет джанъм  Hug Hug
 писали сме почти едновременно ,мисля че няма да им дойдат на нашите джанъмки в повече кафетата поне ще се сгреят че от вчера съм чок шашарда  #Crazy кой месец сме  че си имаме зимна фортуна и тук таме сняг  newsm78 newsm78 то все сме имали изненади но точно в този вид аз не помня ,но като си вляза при вас и ми се сгрява душата ,
а кат го видя ей тоз красавец без значение дали е усмихнат ,замислен или бесен хептен ми става топло ,направо горещо  Heart Eyes Heart Eyes

# 65
# 66
# 67
  • Мнения: 630
Светле и при нас също е чок шашърда. Вчера беше ужасен ден - дъжд и толкова силен вятър, че имах усещането, че ще ни отнесе барабар със сградите. Изкоренени дървета ....... ooooh! #Crazy
Снощи и затова прекъсваше много лошо предаването и по телевизията, че не можах да си гледам сладурите, ама сценката със звъненето на вратата, стоенето под дъжда и ииииии.........целувката под червеното чадърче ЕВЕТ Peace Heart Eyes Днес ще съм на поправителен Peace, но пред компа. Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 2 131
 

 
                                       

 

 

# 69
# 70
# 71
# 72
# 73
  • Мнения: 630

Навън е мрачно и дъждовно, ноооо....  тук.... пред компа...... Heart Eyes Heart Eyes

# 74
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 368
Не мога да Ви настигна, не мога да Ви изчета.Голямо изоставане,но надявам се днес да си открадна малко време и да съм с Вас.
Благодаря на keii за красивата къщичка.
Леле забравих-ДОБРО УТРО. Ама от малкото егн е да знаете. И понеже има кафе, чай- от мен цветя за keii и всички Вас. А на Зизу, благодаря,че се завърна с целия си блясък-наистина на всички липсваха твоите сценарии.
Дано днес денят е по-малко ветровит и дъждовен.

Общи условия

Активация на акаунт