ШЕСТИ клас......

  • 31 904
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 214
Мамич, благодаря за новата тема   bouquet Хубаво, че основно с уплаха се е разминала Рая - дано бързо се оправи  Praynig

# 16
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Бързо да се оправя Рая.  Hug
Благодаря за темата. Днес имат нов тест по ЧП.

# 17
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Леле, Мамич, какво сте изживели!  Hug
Дано бързо се възстанови Рая, хич няма какво да се пъне за училище.

Лютоядецът на Царина също да се оправя!

Ние с бясно темпо навлизаме в трета хигиенно-тинейджърска фаза - сутринта момата станала в 4,30 да се къпе, че й била мазна косата. И за да не ни буди, решила да я подсуши с хавлия, не със сешоар, нищо че преди това изтърва сума неща, между които и два легена, на мозайката в банята. Добре че спя леко и крещящото отсъствие на бръмченето на сешоара ме накара веднага да вдигна платна. Mr. Green

# 18
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Ние с бясно темпо навлизаме в трета хигиенно-тинейджърска фаза - сутринта момата станала в 4,30 да се къпе, че й била мазна косата. И за да не ни буди, решила да я подсуши с хавлия, не със сешоар, нищо че преди това изтърва сума неща, между които и два легена, на мозайката в банята. Добре че спя леко и крещящото отсъствие на бръмченето на сешоара ме накара веднага да вдигна платна. Mr. Green
Joy Joy
ние също сме в тази фаза Laughing къпа се в неделя, вчера пак, не можело да и е мазна косата Mr. Green вече е студено и не знам с това миене на косата всяка вечер дали няма да настине Thinking

# 19
  • Мнения: 306
 Днес ваканция за нас!!!Такава радост- ужас, а и като чета още доста ваканции ги чакат:) Да питам по мойта болна тема-математиката! ВАшите деца ходят ли на уроци , на нас не ни се отдава много,пък и ни помързява основно, но мисля, че с малко  моя  помощ стават ясни пустите задачи! Съветват ме майки да го запиша на уроци......незнам

# 20
  • Мнения: 416
Скорошно оздравяване на дечицата. Благодаря за темата.  Hug
Ох, като си представя аз какъв страх имам от счупени стъкла, зле ми става. В нас постоянно се рита топка, която често хвърчи към полюлея. Викам, обяснявам какви може да са последствията, ама никой не ме чува. Дори хваща сестра си за вратарка и я овиква, че не можела добре да пази. 

 tji, моето мнение е, че щом детето има някакви затруднения по математика по-добре да го запишеш на частни уроци. На синът ми в 4-ти клас, в училище му преподаваше една пенсионерка по заместване. Доста неща не им обясняваше и той беше закъсал. А това е единствения предмет, по който не мога да го проверявам и помагам, защото аз самата от дете мразя математиката. От миналата година го записах на уроци и всичко си дойде на мястото. Сега, като греши е от бързане. Доволна съм, защото вече има основа.   

# 21
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
С тези неукрепени прозорци, решетки, много ме е яд, ще ни утрепят децата, никаква отговорност. Бях отворила тема, ама никой не се включи.


Рая е боец и съм сигурна, че ще се оправи бързо.

Мамо Раче, ама с похъркването сте голяма картинка.

# 22
  • Мнения: 6 507
И ние сме във фаза постоянно миене на косата,поне се успокоявам ,че не е сама... Crazy

# 23
  • Мнения: 1 674
Маме, мерси за темата. Hug

Пожелавам бързо оздравяване на Рая! Hug

# 24
  • Мнения: 548
Мамич - прекрасно тема, както винаги.  Hug
 Ужасно съжалявам за детенце - могло е да стане голяма беля, добре, че Господ си знае работата и ги пази .  Бързо оправяне. Навремето майка ми( която е леко завеяна като мен) мина през една витрина... голям зор тегли после.  Само, че по комунистическо време кой ще ти търси сметка за необозначени и неокантени витрини?
tji - съветвам те да се обърнеш към индивидуално обучение, от типа частен учител. Най-добре обясняват, още повече щом детето има затруднения - така ще усвои по-добре материала. Никак не е лесен наистина.
Момичета, при нас е  така топло, вратите на офиса са широко отворени, а ние вътре без отопление плъхтим от жега. Сутринта подухваше, но сега си е откровено топло. На всичко отгоре съм от хората, дето се загащват с по два чифта бодита и чорапогащник  Sick Като ви чета разказите за зима, чак ми се иска и на мен.  

# 25
  • Мнения: 4 936
Какъв бански бе  newsm78 Аз съм с ботуши и шал, бъзикате се вие нещо май  Wink

Извадих най- дебелото яке, а щерката я е срам снощи да го облече, без малко да отиде на танци по една къса гъзовейка, добре, че митницата беше в къщи  Mr. Green Ама знам ли я сутринта, тогава не я виждам. И хич не помни дори, че оня ден цял ден лежа Rolling Eyes

 Joy Joy Joy
Ще ме уморите от смях!  
Моят си прави oт три дни сандвичи и  училище собственото производство.. кво му стана, не разбрах!? newsm78 Ще подпитам отдалече откъде е тази мода

# 26
  • Мнения: 1 296
Или спестява за нещо или някои съученици вече си носят Peace
Ние това го минахме миналата година и беше временно, за около 2 месеца.

# 27
  • Мнения: 1 210
Момичета, мушвам се при вас. От три теми насам се смея тук и то защото толкова са общи проблемите, и фасоните, и модите, и непостоянството и умните ни деца..  Grinning
Мушвам се със сина си- добро дете, оправно, ум - бръснач, мързел в изобилие, поради което се наложи тази година да посещава школа по български език и математика. Не толкова за неясноти в материала, по- скоро като лек срещу лентяйство.
Ще се радвам да споделям тук, да търся решения също. Кой каза проблеми? Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 690
вълшебница, добре дошла   bouquet
Момичета, влизам да ви кажа, че открихме грешка в сборника по математика (публикуван в нашия блог). Задачата е номер 21 от раздела обикновени дроби, Тест 1. Вместо деление, знакът в условието трябва да е умножение. В отговорите е обяснено така, сякаш е умножение и е даден отговор ( 8 ), който би се получил,само при умножение. Ама колко увикване отнесох от девойката  Laughing, Не стигало, че допълнително съм я тормозела, че и и грешни задачи съм давала.Тя се вбеси и почервеня от яд, защото задачата била лесна, а тя не получавала нито един отговорите и трябваше таткото да я решава.

# 29
  • Мнения: 1 523
Да се включа в новата тема и аз.При нас новото е, че Яна тръгна на школа по рисуване.

Общи условия

Активация на акаунт