Моята трагична "приказка".

  • 10 076
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 016
ужасна трагедия.... smile3518
-в твоя памет мило дете....

# 16
  • на дъното
  • Мнения: 1 546
Cry Cry  за теб мило ангелче отишло си от мама Cry
Мила майчице сълзите ми не спират.Боли и боли,просто живеем с тази болка.Това показва,че ги обичаме и никога няма да ги забравим Cry

# 17
  • Мнения: 1 574
 smile3518 smile3518 smile3518
 Flowers Rose Flowers Rose за твоето детенце отишло си без време от тази земя  Sad.
А за теб  Hug Hug Hug Weary

# 18
  • Мнения: 190
  Confused

Последна редакция: нд, 23 окт 2011, 12:15 от bobynka

# 19
  • в две хубави очи; - музика - лъчи
  • Мнения: 355
Живот ли е да го опишеш - мъка ли е да я изплачеш - това е нещо което никой не може да опише с думи
Една буца заседнала в гърлата ни - която с времето става все по голяма и по болезнена

Нашите ангелчета ни чакат - и приготвят едно сладко местенце за нас
Нека бъдат свети душите им

# 20
  • Добрич
  • Мнения: 1 146
Нека е светло на душата ти, Даяна!

Прегръдка за теб, майчице! Бих искала да мога да взема част от болката ти, бих искала никога и никога друга майка да не изпита , това, което ние изпитваме......но уви...БОГ и Съдбата са отредили друго.....

Искам само да ти кажа, че АНГЕЛИТЕ НЕ УМИРАТ!!!!!!

# 21
  • Мнения: 7 112
Няколко пъти безуспешно се опитвам да пиша в темата. И пак ги няма подходящите думи, защото такива няма.
 Flowers Rose Flowers Rose
 
Искам само да ти кажа, че АНГЕЛИТЕ НЕ УМИРАТ!!!!!!
Дано.

# 22
  • Мнения: 15
Поклон пред паметта на това слънце,отишло си твърде рано.
 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518
Дръж се тя те гледа и закриля от небето   bouquet

# 23
  • Мнения: 141
За прекрасната ти    дъщеря........... Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
 

# 24
  • В уютен дом! Елените
  • Мнения: 59
newsm45  Бог да я прости Деяна!
На теб майчици мога само да кажа, че виртуално те прегръщам и нека намериш сили, за да продължиш да съществуваш  Flowers Rose  Flowers Rose  Flowers Rose

# 25
  • Мнения: 31
Бог да я прости Деяна! Flowers Rose Flowers Rose
 Бог да прости на всички ви, скъпите дечица! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
 

# 26
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Ирка, искам да ти благодаря. От сърце. Защото малко са тези, които се осмеляват да страдат със болката на другият... Cry Hug

# 27
  • Мнения: 31
Ирка, искам да ти благодаря. От сърце. Защото малко са тези, които се осмеляват да страдат със болката на другият... Cry Hug


Мари, малко са, но аз съм такава, страдам дори за непознати .
Когато всички доктори бяха на мнението че синът ми си отива(и то по лекарска грешка) ,стана чудо и слава богу той е на 23г вече има и дете.Знам, каква болка изпитвате ,защото аз съм изпитала част от нея и е оставила в мен болка, камо ли вие който  преживявате цялата.  Hug Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 387
 Cry Cry........... Flowers Rose Flowers Rose

# 29
  • Мнения: 5
Нека почива в мир невинната душица : (

Ако наистина смятате, че има лекарска грешка и имате нужната медициинска документация можете да се обърнете към Българска Асоциация за Закрила на Пациентите.

Общи условия

Активация на акаунт