Бременни и майки от проблемното 2011 - осемнадесета част

  • 50 063
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Девето поколение софиянка
  • Мнения: 438
Шалона, честита сбъдната мечта, малкия Божидар да расте здраво щастливо и безгрижно дете!

Ники, честити ви християнчета, Господ да ги пази!

Крисита, аз от петия месец бях на магнезий, два пъти бях в болница за задържане, но важното е накрая всичко да е наред, ще стискам палци за теб, и знай, че при всякакъв вид болки, да тичаш в болницата, на мен ми спряха родилни контракции на три минути, та успяхме да изкараме още две седмици.  Hug

Гея, страхотна тема както винаги, да е пълна само с добри новини.

Много здраве на всички  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 961
Мира, честита половин годинка на Ния! Да е все така усмихната и сладка, много да ви радва и да има едно щастливо детство!  bouquet  bouquet  bouquet
Ваня, благодаря, че се сещаш за нас  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Много целувки на Бела!

# 17
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
Шалона, честита сбъдната мечта, да ти е жив и здрав  Божидар, да расте щастливо и весело  детенце, и нека късмета е винаги с Вас!
Честито и на всички които имат повод  Hug Hug Hug
Ние сме добре Grinning, Маги расте една глезанка да не ви разправям  Mr. Green Иначе е голяма сладуранка, иска всичко да пипне, да разхвърля след нея е паднала бомба Crazy, а не получи ли каквото иска се тръшка на земята  ooooh! от къде се е научила не знам  Thinking, с брат си почна много да си играе, лазят по-земята и се плашат  hahaha по-цяла вечер слушам "А-ууууууууу" катери се по-него и издава звуци като конче  Laughing и т.н. Абе забавно е вечер като се прибера от работа  Mr. Green
Чао за сега  Hug
P.S. Гея мерси за темичката   bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Мнения: 392
Хоп да се запиша в страхотната темичка на Гея, както винаги много добра,  Hug Hug Hug

Честит син Божидар Шалона, да ви е жив, здрав и див и само положителни емоции да ви носи!!!

# 19
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Гея,мерси за чудната темичка!Дано,както винаги донесе много късмет на нуждаещите се от него! Peace

Шалона,честита рожба!Прекрасно име сте си избрали,нека много да ви радва малкия Божидар и да е вашата гордост!

Ники,честити християнчета!  bouquet

Цецито,радвам се,че всичко е ок с Велинка и дано все такива хубави новини да носиш! Hug

От нас нищо ново.Рая е с бронхит и се лекуваме вкъщи.Само се моля да го излекуваме добре,че не ми се мисли за последствията.
Иначе ви чета винаги,само дето нямам време да пиша.Стискам палци на всички бебоци в коремите да стоят на топло до термин!

# 20
  • Мнения: 965
Доренцееее,я колко много е пораснала Рая,бързо да се оправяте  Naughty,много целувки от нас  Hug

# 21
  • Мнения: 368
Здравейте, момичета !
След като забременях след ИКСИ, наближава вече времето за ранната ми ФМ при д-р Марков. Искам да попитам , някой знае ли на 2D  или 4D минава прегледа? Искам да знам от рано, за да не отида с нагласата да видя нещо по-интересно, а да минем само с измерване в 2D , накоето само доктора разбира. Не че е маловажно, разбира се главно отиваме да проверим дали всичко е наред, но да не подлъжа бъдещия татко, че ще види и нещо интересно.  Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 2 367
May be, доктора гледа на 2 Д, това което него го интересува и обяснява подробно какво вижда, 3Д /4Д ще ви пусне ако бебето е в добра позиция, може да ви запише и диск ако има какво да се види, да не ви е обърнало дупе например, като моята мома, която на втората ФМ при него се беше скрила с двете си ръце пред лицето. Първата ФМ е много вълнуваща, сигурна съм че ще летиш след това  Hug

# 23
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Моля се в тази тема да се запишат повече нови майчета, отколкото в предишната Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 343
И аз така, KayRenn и се надявам "старите" майчета да пишат по-често тук  Wink

Аз да докладвам за захранването  Simple Smile. На Ния и хареса май оризовата каша. Вчера и дадох 2 л., днес ще са 3 л. Като и давам каша ми се усмихва и не избутва с езиче. Снощи и давам Вигантол с лъжичка и малко кърма, а тя протяга ръка към лъжицата и отваря устата  Laughing, досега не се беше случвало.
Бяхме на консултация в сряда, на 6 м. е 70 см. и 8 кг., фонтанелата е почти затворена  Thinking това добре ли е не разбрах. Имаше трагикомичен елемент- спор със сестрата, но че пиша по-късно, че е дълго  Mr. Green
Ния стана много бъбрива, казва ба-ба-ба, ам-ам, да-да-да и та-та-та и познайте кой е на върха от щастие  Mr. Green hahaha Като реша да направя клип се умълчава.

Доре, дано Рая бързо пребори броншита  Hug
Катрин, ти ли щеше да правиш нов опит  Embarassed newsm78
desivalko, друго си е да са 2 деца вкъщи (особено едното да е отхвръкнало) забавляват се сами  Grinning
Цецито, чакаме добри новини и от невролога  Peace
Пламс, благодаря!

Последна редакция: сб, 22 окт 2011, 08:49 от Мира:)

# 25
  • Мнения: 2 259
Шалона ,4естит ви син.Да е много ,много здрав и щастлив.  bouquet

# 26
  • Мнения: 368
Много ви благодаря за отговорите .  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 965
Как сте момичета в неделния мрачен ден....
Велинка е болничка,през нощта й се запуши нослето и почна да тече здраво ,направо незнам какво да й дама освен физиологичен разтвор нищо друго не смея,за сега няма Т,много ми е притеснено,опитва се и да прокашля такава Sad
Беше много неспокойна тази нощ заради нослето

# 28
  • Мнения: 2 343
Цецито, има много рецепти за запушено носле. Дано само с това се размине. Ние днес ходихме на кратка разходка, гласувахме и вече вкъщи.

# 29
  • Мнения: 965
Звънях на личната каза ми да й давам едни капки (мисля че корогал или нещо от сорта се казваха) за сгъстяване на секрета ,витамин С и да капвам физиологичен р-р.Само дано не вдигне Т  Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт