Бременни и майки от проблемното 2011 - осемнадесета част

  • 50 064
  • 743
  •   1
Отговори
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Тихо изгрява Луната,
оглежда се тя във водата,
стъпки нечакани, стъпки желани-
боси крачета мечтани.
Чакам ви, чакам ви силно,
и мечтая, мечтая...
Две очички блеснали,
две ръчички протегнати...
И в сърцето притихнало,
думата "мамо" стаило...



Чакаме отново сред нас Скарлет, Кати!

Когато с тихи стъпки се промъква есента и сме на прага на зимата, когато всичко отново заспива и се притаява, ние се надяваме като малките житни зрънца, отново да покълнат семената на надеждата и да се напълни темата с нови бебета! Praynig


Предишни теми:

Бременни и майки от проблемното 2008
Бременни и майки от проблемното 2009
Бременни и майки от проблемното 2009 - втора част
Бременни и майки от проблемното 2009 - трета част
Бременни и майки от проблемното 2009 - четвърта част
Бременни и майки от проблемното 2009 - пета част
Бременни и майки от проблемното 2009 - шеста част
Бременни и майки от проблемното 2009 - седма част
Бременни и майки от проблемното 2009 - осма част
Бременни и майки от проблемното 2009 - девета част
Бременни и майки от проблемното 2009 - десета част
Бременни и майки от проблемното 2010 - единадесета част
Бременни и майки от проблемното 2010 - дванадесета част
Бременни и майки от проблемното 2010 - тринадесета част
Бременни и майки от проблемното 2010 - четиринадесета част
Бременни и майки от проблемното 2010 - петнадесета част
Бременни и майки от проблемното 2010 - шестнадесета част
Бременни и майки от проблемното 2010 - седемнадесета част

Събрана информация и предоставена любезно от Кюбит! Hug

Поставяне на хепаринови инжекции

Също
Поставяне на инжекции със сухо вещество
поставяне на инжекции със субстанция

Калцифицирана (старееща) плацента

Внимание! Форумът НЕ е лекар. Възможно е информацията тук да е непълна или неточна. Моля, прочетеното тук, както и съветите на потребителите да се приемат само информативно! Не предприемайте каквото и да е самолечение, защото може да има тежки последици! Консултирайте се с вашия лекар!

След трансфера
Кога най-рано да направя тест за бременност?
Какво се случва след ембрио трансфера?
Гестационен календар
Изчисляване на гестационни седмици през бременността
Прогестерон през бременността

Съвети
Анемия и бременност
Обезводняване и преждевременни контракции
Магнезий и контракции
Подути крайници (едем) по време на бременност
Запек и разхлабителни през бременността
Каква храна да избягваме по време на бременността?
Листерия и листериоза

Евентуални проблеми
Редукция при многоплодна бременност
Извънматочна бременност след ин-витро
Спонтанна загуба на плода в първия триместър
Калцифицирана (старееща) плацента
Стероидна терапия при преждевременно раждане
Недостатъчност на маточната шийка
Окситоцин, раждане и други потайности

Патологична цитонамазка по време на бременност


С пожелание следващата порция бебоци да си чакат термините и да стоят на топло при мама!



Моля, момичета, да ми пратите информация за вас, за начина на забременяване, вид стерилитет и данни на децата, за да можем да направим статистиката, за която говорихме в предната тема!



Добре дошли на всички нови момичета, с пожелание да се задържат тук до термини и да напълним темата с усмивките на нови щастливи мами, както и да се напълни с нови бременни момичета!

Шалона, честит ви Божи дар! Много щастие, късмет и прекрасни моменти да има!  bouquet

Последна редакция: ср, 19 окт 2011, 20:47 от Geia

# 1
  • София
  • Мнения: 16 199
 wavey

# 2
  • Мнения: 961
Запис и от мен в новата темичка  Laughing Дано се напълни с нови бременилки и много хубави новини  Hug

# 3
  • Мнения: 2 343
Гея, както винаги чудесна първа страница!  Hug
Шалона, ЧЕСТИТ СИН БОЖИДАР! Нека е здрав и силен и много да ви радва!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 367
Честита ни нова тема, прекрасна както винаги, благодарение на Гея   Hug
Инфото, което се изисква за статистиката е за вече родилите мами, нали така ?
Да питам има ли друга мама, която е пила Гинипрал, при мен е изписан заради контракции, придружени с болка. Пия го вече 1 седмица, остават ми още 3 дни и се чувствам доста по-добре. Въпроса ми е като спра приема дали ще се върнат болежките, при док съм на 31.10 дано до тоагава няма проблеми

# 5
  • Мнения: 965
Цоп и от мен в новата темичка  Hug
Гея,прекрасна е началната страничка,много мило ми стана   Hug
Шалона,да ви е живо и здраво бебчето,много да ви слушка и радва   bouquet
Днес водих Велинка на ортопед,всичко е наред  Peace , доктора каза че вече мога да я аслагам в проходилка,нищо че е 5800кг Embarassed,всички много й се радваха днес в клиниката,като разбраха колко се е родила хихи,тя им се хили на всички и постоянно беше с вдигнати ръце.......показва колко голяма ще порасне  Joy.Началото на ноември сме на детски невролог и ако всичко е ок почваме ваксините  PraynigМалката е много капризна не иска да яде какво да е дай й само каши и това е и си иска от нашата храна,да не я занимавам с пюрета независимо дали са купени или домашно приготвени,пробвах и на кухня,но уви............... Shocked.......дете с характер  Laughing
Днес се възползвахме от хубавото време и направихме страхотна разходка  Peace
Мото,стискам палчета скоро да се гушкате с Ники вкъщи на топличко  Praynig Praynig Praynig
На всички бъдещи мами лека и безпроблемна бременност  Hug

# 6
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Вмъквам се тихомълком   tiptoe
Честит син на Шалона ! Да е жив и здрав и много обичан от всички

# 7
  • Мнения: 1 732
 И аз тук.
Гея,отново чудесна и вълшебна тема си направила,нека се изпълни само с хубави новини  bouquet
Добре дошли на новите мамчета Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 16 199
Да питам има ли друга мама, която е пила Гинипрал, при мен е изписан заради контракции, придружени с болка. Пия го вече 1 седмица, остават ми още 3 дни и се чувствам доста по-добре. Въпроса ми е като спра приема дали ще се върнат болежките, при док съм на 31.10 дано до тоагава няма проблеми
Аз тези дни почетох за Гинипрала тук из форума (в Рискова бременост) и май не е хубаво да се спира, която го е спряла, все е имало сериози последици след това.

# 9
  • Мнения: 1 167
Ето ни и нас в новата тема. Гея дано е една  бебевалежна тема и пълна с  много нови бременни.

Шалона, честит ти син Божидар    bouquet да ти е най- важното жив и здрав и   това име е страхотно  Peace ,и няма значение класика или не ,така си го решила  и чувстваш ти.За всички нас в тази тема и други изтрадали майки извън нея, това си е наиситина Божи дар.

# 10
  • Русе
  • Мнения: 904
Хоп и аз в новата тема  Mr. Green
Шалона честита ти сбъдната мечта   bouquetда е жив и здрав малкия сладур
Гея страхотна първа страничка както винаги  Hug  bouquet

# 11
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Гея, благодаря ти за новата темичка! Да е късметлийска, както винаги!   bouquet
Шалона, честит син! Да порасне голям и здрав мъж Божидар, много да е щастлив и късметлия!  :love:
Честита месечинка на Малена!  Heart Eyes
Честита половин годинка на Ния! Успешно захранване и много здраве й желая! Heart Eyes
На всички - хубав и успешен ден!

# 12
  • Мнения: 270
KRISITA гинепрала го пих от 29 седмица до 37 благодарение на него си износих бебенцето .свиква се с страничните ефекти.за протокола родих в 39+5 дни.Лека бременност  bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 2 367
KRISITA гинепрала го пих от 29 седмица до 37 благодарение на него си износих бебенцето .свиква се с страничните ефекти.за протокола родих в 39+5 дни.Лека бременност  bouquet
Благодаря много, че сподели. Ще говоря с док да видим дали ще го спирам или не. Честно казано аз май нямам кой знае какви странични ефекти, само следя кръвното, че много ме страх да не се вдигне, но моето по принцип е ниско и за сега няма проблем

# 14
  • Мнения: 2 343
Крисита, сестра ми пи гинипрал от 4 месец до 8-ми. Не го е спирала, само коригирала дозата при нужда. Спира се плавно, иначе стават бели!
Благодаря, Ваня  Hug

Общи условия

Активация на акаунт