Бременни и майки от проблемното 2010 - тринадесета част

  • 36 452
  • 731
  •   1
Отговори
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
С огромна вяра в сърцето, че отново ще видим сред нас
Скарлет, Мари Рус, Кюбит и Лора33!
На Ники-Пики от сърце - да е лека и безпроблемна до края! Praynig
Моля те от сърце и душа, така както беше добър към нас и ни дари с радост, то умножи я многократно и напълни темата ни с още много бременни момичета, защото децата са нашето щастие! Praynig



Предишни теми:

Бременни и майки от проблемното 2008
Бременни и майки от проблемното 2009
Бременни и майки от проблемното 2009 - втора част
Бременни и майки от проблемното 2009 - трета част
Бременни и майки от проблемното 2009 - четвърта част
Бременни и майки от проблемното 2009 - пета част
Бременни и майки от проблемното 2009 - шеста част
Бременни и майки от проблемното 2009 - седма част
Бременни и майки от проблемното 2009 - осма част
Бременни и майки от проблемното 2009 - девета част
Бременни и майки от проблемното 2009 - десета част
Бременни и майки от проблемното 2010 - единадесета част
Бременни и майки от проблемното 2010 - дванадесета част

Събрана информация и предоставена любезно от Кюбит! Hug

Поставяне на хепаринови инжекции

Също
Поставяне на инжекции със сухо вещество
поставяне на инжекции със субстанция

Калцифицирана (старееща) плацента

Внимание! Форумът НЕ е лекар. Възможно е информацията тук да е непълна или неточна. Моля, прочетеното тук, както и съветите на потребителите да се приемат само информативно! Не предприемайте каквото и да е самолечение, защото може да има тежки последици! Консултирайте се с вашия лекар!

След трансфера
Кога най-рано да направя тест за бременност?
Какво се случва след ембрио трансфера?
Гестационен календар
Изчисляване на гестационни седмици през бременността
Прогестерон през бременността

Съвети
Анемия и бременност
Обезводняване и преждевременни контракции
Магнезий и контракции
Подути крайници (едем) по време на бременност
Запек и разхлабителни през бременността
Каква храна да избягваме по време на бременността?
Листерия и листериоза

Евентуални проблеми
Редукция при многоплодна бременност
Извънматочна бременност след ин-витро
Спонтанна загуба на плода в първия триместър
Калцифицирана (старееща) плацента
Стероидна терапия при преждевременно раждане
Недостатъчност на маточната шийка
Окситоцин, раждане и други потайности

Патологична цитонамазка по време на бременност


С пожелание следващата порция бебоци да си чакат термините и да стоят на топло при мама!



Моля, момичета, да ми пратите информация за вас, за начина на забременяване, вид стерилитет и данни на децата, за да можем да направим статистиката, за която говорихме в предната тема!

# 1
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Честита нова темичка! Гея, благодаря ти! Да не я напуска късметът за нови мамчета и бременилки!   bouquet

# 2
  • Мнения: 190
HugБързам да се запиша,докато Симона се е заплеснала и ми е отстъпила малко време и за мен LaughingНека ни е честита новата тема и да се изпълни с още повече бременни и родили момичета Лора33-с нетърпение те чакам да се похвалиш с хубави новини-Ники Пики-и ти мила   стискам палчета и за теб всичко да е наред  bouquetПоздрави и много целувки на всички от нас със Симона newsm10 newsm10 newsm51

# 3
  • Русе
  • Мнения: 904
Хоп и аз в новата темичка Grinning
Нека се напълни с много нови бременни момичета Hug Praynig

# 4
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Честита нова темичка! Гея, благодаря ти! Да не я напуска късметът за нови мамчета и бременилки!   bouquet
  202uu

# 5
  • Мнения: 961
Запис и от мен! Честита нова темичка, нека ни носи само късмет и много положителни емоции  Hug  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 167
На рожденния ми ден нова тема да се запиша  Peace

# 7
  • Девето поколение софиянка
  • Мнения: 438
Здравейте,и от мен!
Много положителни емоции в новата тема.  Hug

Лилка, честит рожден ден! Много здраве и щастие!   bouquet

Благодаря на всички за съветите относно моя сърбеж, в крайна сметка ми олекна от компреси със сода, и микробиологията отново ми беше чиста, явно наистина е било или хормонално или алергична реакция.  Hug

Аз понеделник бях на преглед, всичко е наред с бебока, док е почти сигурна,че ще сме с розови гащи, но таткото таи още малко надежда на ФМ да се появят атрибути, иначе да е живо и здраво това е най важно. На мен след прегледа ми се появиха контракции, но след като почнах да пия Магнерич, днес съм по добре. И един въпрос мен още ме гледат с вагинален ехограф, не е ли вече по добре прегледите да са само с коремен?


Много  Hug на всички.

# 8
  • Мнения: 4 324
Лилка, честит рожден ден   bouquet С пожелания за здраве, щастие и много късмет  Hug 

ioli78 в твоите седмици, вече никой не ме е гледал на вагинален ехограф, само на коремен. Честити ти розови гащи, важно е да е живо и здраво бебчето другото е без значение  Praynig А дано все пак се изпълни и желанието на таткото Wink

# 9
  • гр.София
  • Мнения: 2 758
Честита ни нова темичка  Hug
Гея   bouquet  bouquet  bouquet
Нека се изпълни с много нови мами и живи и здрави бебенца  Praynig

# 10
  • Мнения: 4 589
Честита нова тема. Да е пълна само с щастливи мами и сладки бебета.

Лилка, честит рожден ден. Да си жива и здрава.

 ioli78 , мен ме гледат с такъв, но само акто ми мерят шийката. Но ако бебо е застанал кофти, може би е по-добре да е с вагинален. Но по принцип би трябвало да е с коремен. Ти къде ходиш на ФМ?

# 11
  • Мнения: 3 246
честита нова темичка, Гея дано и тя e на късмет на повече момичета и донесе още много бебчета Hug

Последна редакция: ср, 23 юни 2010, 21:37 от kali 7

# 12
  • Девето поколение софиянка
  • Мнения: 438
ioli78 , мен ме гледат с такъв, но само акто ми мерят шийката. Но ако бебо е застанал кофти, може би е по-добре да е с вагинален. Но по принцип би трябвало да е с коремен. Ти къде ходиш на ФМ?

Ники, ще ходя на 14.07 при доц. Томова на ФМ, а досега доктор Ганева ми е правила ФМ.

Аз за вагиналния ехограф се притесних, че след прегледа ми почнаха болки и контракции, но може и въобще да не са били свързани, надявам се повече да не се появяват  Praynig

Тани, благодаря, а на теб безпроблемно раждане Praynig

# 13
  • Варна
  • Мнения: 99
Честита нова тема. Нека се напълни с много нови бремелинки и здрави бебчета.

Честит рожден ден на   Лилка bouquet

# 14
  • Мнения: 1 649
Еее,направо не се здържах.Страхотна ви е новата темичка.Само нови попълнения на бременни и здрави бебоци ви пожелавам.
Искренно се радвам за Ники-Пики,и за Ели_я Hug.
Чета ви,и се понасям на крилете на времето.Пълните ми душата с много позитивизъм.Много се радвам,когато някоя мама,се появи в''предстои ми'' и ни вдъхне сили за борба.
 Наздраве,на рожденничката Лилка  bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт