Бременни и майки от проблемното 2010 - единадесета част

  • 32 264
  • 743
  •   1
Отговори
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
С пожелание тази нова тема и нова година да донесат много късмет на Скарлет, Мари Рус, Кюбит, Николина-Пиколина и Лора33!



Изпълнени с вяра, че нови момичета ще се присъединят към нас! Praynig

Предишни теми:

Бременни и майки от проблемното 2008
Бременни и майки от проблемното 2009
Бременни и майки от проблемното 2009 - втора част
Бременни и майки от проблемното 2009 - трета част
Бременни и майки от проблемното 2009 - четвърта част
Бременни и майки от проблемното 2009 - пета част
Бременни и майки от проблемното 2009 - шеста част
Бременни и майки от проблемното 2009 - седма част
Бременни и майки от проблемното 2009 - осма част
Бременни и майки от проблемното 2009 - девета част
Бременни и майки от проблемното 2009 - десета част

Събрана информация и предоставена любезно от Кюбит! Hug

Поставяне на хепаринови инжекции

Също
Поставяне на инжекции със сухо вещество
поставяне на инжекции със субстанция

Калцифицирана (старееща) плацента

Внимание! Форумът НЕ е лекар. Възможно е информацията тук да е непълна или неточна. Моля, прочетеното тук, както и съветите на потребителите да се приемат само информативно! Не предприемайте каквото и да е самолечение, защото може да има тежки последици! Консултирайте се с вашия лекар!

След трансфера
Кога най-рано да направя тест за бременност?
Какво се случва след ембрио трансфера?
Гестационен календар
Изчисляване на гестационни седмици през бременността
Прогестерон през бременността

Съвети
Анемия и бременност
Обезводняване и преждевременни контракции
Магнезий и контракции
Подути крайници (едем) по време на бременност
Запек и разхлабителни през бременността
Каква храна да избягваме по време на бременността?
Листерия и листериоза

Евентуални проблеми
Редукция при многоплодна бременност
Извънматочна бременност след ин-витро
Спонтанна загуба на плода в първия триместър
Калцифицирана (старееща) плацента
Стероидна терапия при преждевременно раждане
Недостатъчност на маточната шийка
Окситоцин, раждане и други потайности

Патологична цитонамазка по време на бременност


С пожелание следващата порция бебоци да си чакат термините и да стоят на топло при мама!

# 1
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Първааааааааа  Flutter
Само хубави неща да ни се случват! И много още бременни момичета да се присъединят към нас  Hug

# 2
  • Мнения: 1 715
Запис.Присъединявам се към пожеланията от Гея Hug Praynig

# 3
  • Мнения: 3 294
Запис и от мен , Нека пожеланията на Геа се сбъднат през 2010 година и темичките да се изписват още по-бързо  Praynig Hug

Слава , много ви е рано за храна различна от млякото . В нета има много примерни схеми за захранване , разтърси се , има и книги , хубаво е да имаш информация различна от тази на Педи . По старата схема на захранване се е давало сок на 2 м. / навършени / затова казвам че ви е рано , дори и да се придържате към нея  . А и както Геа е казала вие сте в периода с колики , а те се усилват при прием на различна храна . Моят съвет е да поизчакаш малко докато отминат коликите . А за захранването кога да почне решаваш ти , не Педи , всяко дете реагира различно на захранването , и всяко дете е готово за захранване на различна възраст . Затова аз не се придържах нито към ранното , нито към късното захранване , а се водих по Юли . Когато започна да не се засища от млякото , да проявява интерес към храната която ние ядем започнах смело да захранвам . Бяхме на почти 5 месеца  Peace

# 4
  • Мнения: 6
zdraveite i ot men mami,za parvi pat pi6a i o6te neznam koe kak stava,no nadqvam se 4e vie 6te obqsnqvate.izvinqvam se 4e pi6a na latinica ,no nqmam fonetika.

# 5
  • Мнения: 6
mindi vijdam 4e samo ti si onlain.termina mi e za mart mesec,q mi prepora4ai pampersi za bolnicata

# 6
  • Мнения: 3 294
Красита , можеш да пишеш на кирилица чрез Кредор , като пишеш поста си , в горния ляв ъгъл има едно синьо квадрадче с букви EN , от там можеш да настроиш кирилицата . А Памперси за Юли взимам само Памперс  Peace

# 7
  • Мнения: 1 167
Хоп и аз да се запиша дано ни е на късмет тази тема и има много много нови попълнения на щастливи майки и техните семейства и  здрави  и сладки  бебоци .

# 8
  • Мнения: 6
мерси.намериг го тоя кредор.а на памперс за ножородено колко броя са в пакет?

# 9
  • Мнения: 6
все ми се искаше да пиша но така и незнаех как става.най-после успях .

# 10
  • Мнения: 916
И аз тук, и се присъединявам към пожеланията на Гея  Hug

# 11
  • Мнения: 363
Благодаря ви за отговорите-чудех се дали соковете са усилили коликите,но тъй като така или иначе ги имахме,а и през деня принцесата ми спи спокойно,реших че сигурно не е от тях,но пък всички ме съветвате да спра и изчакам с захранването,та се чудя защо Педи казва обратното,а и като отидем другата седмица кой знае още какво ще ми каже да почваме/май за жълтък на яйце беше споменала/.Добре,а след време дали бебка пак ще харесва соковете както сега или ще се откаже от тях.А какво е толкова вредно на ранното захранване.Кrasita1-аз пробвах много видове памперси и съм най доволна от Памперс и вече само от тях взимам,те имат и малки пакети,но незная точно колко бройки са вътре

# 12
  • Мнения: 176
И аз да се запиша в новата темичка!  Embarassed Дай Боже в нея да има много нови попълнения от бременеещи мами и прекрасни бебоци!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Желая ви прекрасен ден!

# 13
  • София
  • Мнения: 324
записвам се, за да следя темата, макар че напоследък нямам какво да пиша - надявам се като настъпи радостното събитие през март - да съм по-активна
дано да се напълни темата с още много здрави и усмихнати бебчета!!! Hug

# 14
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Добре дошла, Дечко! Hug
Красита и на теб  Hug Моля те, използвай бутона редактирам, а не един след друг няколко поста! Благодаря ти! Peace
Слава, организма на бебето е все още незрял, не е подготвен за това, което ти даваш. Ранното захранване е също предпоставка и за прояви на по-късни алергии. Не знам кърмиш ли, но детето чудесно се справя на мляко до 6 месеца и спокойно можеш тогава да започнеш със захранването. Има много неща в интернет за захранването - ползи, проблеми, схеми, потърси и ще се ориентираш. А педи - винаги можеш или да я излъжеш или да я смениш Peace Жълтък се дава чак след 9 месеца Confused

Общи условия

Активация на акаунт