Бременни и майки от проблемното 2009 - седма част

  • 28 663
  • 723
  •   1
Отговори
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Нека да се пълни с нови бременни, коремчетата да растат, на тези, които им предстои раждане - да е леко и безпроблемно!
За Борислава, малката силна дъщеричка на Комикс!

Мили Боже, дай сили на това малко момиченце и на родителите й!
Нека те скоро бъдат заедно и се радват един на друг!

За Скарлет и Мари_Рус

Дай им надежда, че скоро ще бъдат отново сред нас и ще гушкат щастливи дечицата си!

Предишни теми:

Бременни и майки от проблемното 2008
Бременни и майки от проблемното 2009
Бременни и майки от проблемното 2009 - втора част
Бременни и майки от проблемното 2009 - трета част
Бременни и майки от проблемното 2009 - четвърта част
Бременни и майки от проблемното 2009 - пета част
Бременни и майки от проблемното 2009 - шеста част

# 1
  • Мнения: 1 768
цоп първа
 И в тази тема молитвите ми са за Комикс и малката Борислава  Praynig Praynig Praynig
Геа , благодаря за хубавата нова тема . Hug Нека е на късмет  Praynig

# 2
  • Мнения: 1 715
Запис и от мен.
Маринекс,спря ли те4ението,как си?

# 3
  • Мнения: 1 768
Абе аз може да съм се побъркала. В съшност на салфетката видях едно малко петънце , което беше с по тъмен цвят , но вече си мисля , че съм си внушила  Embarassed Срам ме е , но болки още си имам макар и леки. Embarassed Лежа си и толкоз , кротувам и тъкмо бях заспала телефона ме сцепи .Сега пак ще се потапям в кревата  Wink

# 4
  • Мнения: 1 715
Абе аз може да съм се побъркала. В съшност на салфетката видях едно малко петънце , което беше с по тъмен цвят , но вече си мисля , че съм си внушила  Embarassed Срам ме е , но болки още си имам макар и леки. Embarassed Лежа си и толкоз , кротувам и тъкмо бях заспала телефона ме сцепи .Сега пак ще се потапям в кревата  Wink

Радвам се Hug След 15-та седмица ще се 4увстваш като 4исто нова Peace

# 5
  • Мнения: 518
Запис и от мен!
 Praynig Praynig Praynig за БОРИСЛАВА, бори се мъни4е!
И палци  за вси4ки , на който предстои големия финал Hug Hug Hug

# 6
  • Мнения: 190
HugМного се радвам,за новата темичка PeaceПожелавам на всички пишещи и на новопрописалите бремелинки ,здраве,лека и безпроблемнна бременост,на момичетата на които им предстои раждане-да е леко и скоро да изпълнят темичката с нови прекрасни бебчета и много снимки разбира се  bouquetКомикс- Praynig  Praynig и много стиснати палци от нас за твоята малка и прекрасна принцеска Борислава. Имам братовчед ,който се роди 850 гр. ,а сега е 95кг,така че спокойно-малките бебчета имат удивителна сила и желание за живот-ти само вярвай и ще видиш как бебка ще наддаде на кг. и скоро ще си я приберете у дома.... Heart EyesМаринекс-ти при д-р.Сигридов ли ходиш ? Ако си при него не се притеснявай ,ако имаш проблем да му звъннеш на личния тел.нищо,че е в отпуска,на мен ми каза да му звъня,ако се наложи-така ,че ти си прецени. newsm10  Дживотинче-честити ти сини гащи-е най-после мъжете да ни се увеличат ,че както е тръгнало с това изобилие на моми,бая борба ще падне.... JoyЛек и хубав ден момичета Hug

# 7
  • Мнения: 1 768
Сианче , все още ме преглежда Стаменов . Май за последно ще съм при него сега на 15-ти и после при Сигридов живот и здраве  Praynig

# 8
  • Мнения: 190
HugМаринекс-това не е проблем да звъннеш и на Сигридов -те са екип и Стаменов няма да се обиди ,ако Сигридов те види.Ако ти трябва тел.ще ти го дам за всеки случай.А и последният път като бях на преглед ,чух че Сигридов ще ходи до клиниката заради проблемна пациентка с близначета,така че по-добре да знаеш,че наложи ли се има на кой лекар да разчиташ-Успех миличка. Hug

# 9
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
 newsm32 и от нас с Бела в прекрасната темичка! Гея, благодаря   bouquet

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Запис и от мен в новата темичка  Hug
Гея ,благодаря ти   bouquet
Мимка,почивай си мила и ако трябва звънни на Сигридов  Hug Praynig

# 11
  • Мнения: 3 294
Запис и от нас в новата темичка  Hug Нека пожеланията на Геа се сбъднат и темичката да се напълни с нови бременлийки  Praynig

Много молитви за малката Борислава и нейните мама и тати , дано бъде все така борбена и скоро Комиксчето да се включи с добри новини  Praynig

Мари рус , съжалявам , много прегръдки от мен  Hug Hug

Ето обещаните снимки на нашето малко съкровище , дано ви заредят с положителни емоции  Hug

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Да се пльосна и аз тука.
Честита ви темичка момичета.
Само с хубави новини да я пълните.
И пак за принцесата на Комикс Praynig

# 13
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Херкоо, модел искаш ли? За три дни отиваме на Старозагорските бани Mr. Green От утре до понеделник сме там Wink

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Херкоо, модел искаш ли? За три дни отиваме на Старозагорските бани Mr. Green От утре до понеделник сме там Wink
Малееее искам Mr. Green ЗНачи в събота сутринта заминавам много рано на морето...но утре надвечер да се видим? Прати ми телефон на ЛС. Къде ще сте на баните...ние имаме вила там...над х-л Армира.

П.П и аз мога да предложа модел Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт