Бременни и майки от проблемното 2009 - осма част

  • 36 496
  • 738
  •   1
Отговори
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
В новата тема - с вяра и надежда, че скоро отново ще са в нашите редици
Скарлет, Мари Рус, Кюбит и Николина-Пиколина!


С огромна вяра, че Анжела и Ева на Аарвен, Димана и Константина на Чо ко и Борислава на Комикс, скоро ще са в техните прегръдки!


С пожелание за леко раждане на Ники1, Грация82 и Надежда винаги има!


Предишни теми:

Бременни и майки от проблемното 2008
Бременни и майки от проблемното 2009
Бременни и майки от проблемното 2009 - втора част
Бременни и майки от проблемното 2009 - трета част
Бременни и майки от проблемното 2009 - четвърта част
Бременни и майки от проблемното 2009 - пета част
Бременни и майки от проблемното 2009 - шеста част
Бременни и майки от проблемното 2009 - седма част

# 1
  • Мнения: 3 988
Гея, благодаря ти от сърце!  Hug

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Гея, благодаря за темата Hug. Присъединявам се към твоите пожелания! Нека темата се изпълни с много бъдещи мами, с много бебешки сладки снимчици, с много приятни емоции и с добри новини най-вече за бебките на Комикс, Аарвен и Чо Ко Praynig

# 3
  • Мнения: 1 250
Гея, нямам думи, разчувствах се. Присъединявам се към твоите пожелания.   bouquet

# 4
  • Мнения: 3 294
Хайде честита ни нова тема , и аз се присъединявам към пожеланията на Геа , и дано в тази темичка се напълни с много бременлийки от есенната група  Praynig

Грацийка , и при мен се случи нещо подобно , последните два дни преди секциото тоновете на бебчо бяха равни , каквото и да означава това , но ми казаха че няма нищо притеснително тъй като секциото ми беше за следващия ден назначено . Док си знае работата , не се притеснявай , сигурна съм че всичко ще е наред  Hug Praynig

# 5
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Бърз запис, че онова диване цял ден не иска да спи и рева и сега продължава да мрънка Tired
Стиснати палци за всички  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 768
Геа , прекрасна тема -Благодаря ти мила  Hug Heart Eyes
Присъединявам се към пожеланията , за всички мами и бебенца , както и за нашите мили и обичани съфорумки
Скарлет, Мари Рус, Кюбит и Николина-Пиколина и не само те. Има толкова момичета в проблемното , че всички ги искам тук при нас . Praynig Praynig Praynig

# 7
  • Мнения: 1 765
Благодаря за чудесната темичка и за невероятната чест, която ни оказвате да фигурираме в първия пост  Hug Heart Eyes Hug

Присъединявам се към пожеланията и се надявам, всички момичета, копнеещи за рожбичка, много скоро да бъдат осенени с това щастие  Hug

# 8
  • Мнения: 3 246
Гея,  Hug присаединавам се към твоите пожелания, дано тази темичка донесе много късмет на всички момичета, които имат нужда, дано много скоро тук да се присъединят, всички които копнеят за рожба Hug Peace

# 9
  • Мнения: 363
Записвам се и аз в новата тема-дано ни е на късмет на всички  Hug

# 10
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
 Hug Hug Hug

# 11
  • Мнения: 989
Геичка, благодаря ти много!  Hug Heart Eyes
На всички момичета много прегръдки!  Hug Hug Hug
Специално за Бо, Анжела и Ева, Димана и Константина  Praynig  Praynig  Praynig

# 12
  • Мнения: 9 093
благодаря за новата тема и дано се сбъднат всички пожелания Praynig

Грация - дадоха ли ти листче със записа - какви са стойностите? Не е важно мърдането, то е според състоянието на бебчо в момента, например дали спи или не.

# 13
  • Мнения: 1 951
Много хубави пожлания! Присъединявам се от все сърце  Hug

# 14
  • Мнения: 190
Hug Hug HugГея- Heart Eyes много благодаря за новата темичка...Присъединявам се с радост към темата и пожелавам на всички момичета от проблемното,много скоро да се преместят при нас и да увеличат бебчетата многократно  bouquetАз утре след прегледа ще пиша повече.Арвен,Комикс и Чо-ко--- Praynig Praynig Praynig чакаме скоро още снимки и да ни се похвалите,че сте си с дечицата в къщи.Грация-леко раждане мила и спокойно,всичко ще е наред newsm10  love001Лек и хубав ден на всички...

Общи условия

Активация на акаунт