Кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес?

  • 36 556
  • 752
  •   1
Отговори
# 750
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Няма по-трепетно и хубаво посрещане на новата година от това да  е изпълнено с Надежда!

Един разговор с Приятел снощи ми даде крила Simple Smile
Шетам си от 6ч
Сготвих свинска супа с армеева чорба и праз.
Кисело зеле със свинско в тенджера. Мисля да го запека довечера в тава или утре, ако решим да не го ядем днес.
Мариновани свински ребра, ама то само името им такова , отрупани са с месо - пекат се на бавен огън във фурната на камината обилно полети с червено вино.
Малко по-късно ще омеся с машината тесто за питка.
Чакат ме два плода авокадо и връзка копър - добър чеснов дип ще се получи към питката.
Мъжо иска още една тава печени небелени картофи.
За десерт имам щолен(подарък от приятелка) и два вида шоколадови бонбонки - сезони портокал и черноморец - любимите!

Баница с късмети ще правя като се наспим на първи, един вид като закуска. Правя я много бързо - смачкани кори, сирене и заливам с лимонада +разбити яйца и малко олио. Докато загрее фурната и съм я смацафроцала Simple Smile

Това ще  е у нас! Дано се изясни, че да погледам фойерверките! Весел празник на всички - бъдете здрави!

# 751
  • Пазарджик
  • Мнения: 368
днес - салата с краставици, чери доматки, царевичка и тнт, млечна салатка, сухи домашни мезелъци, пълнено малко прасенце с ориз и гъбки върху цели картофи, баничка с късметчета и за десерт - мелба с различни сладоледи, плодове, бисквитки и сметана Simple Smile
Весело и вкусно посрещане на Новата 2012 Година на всички!

# 752
  • Варна
  • Мнения: 2 082
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт