Къде в Пловдив??? - 26

  • 69 776
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
... памучни блузки с дълъг ръкав всякакви цветове, по възможност без картинки и надписи. Идеи?

Магазини 4me, има отдясно на Хепи с/у Новотела и до стария ТОХ.

# 31
  • Мнения: 9 093
В Чаената къща продават само китайски чайчета - т.е. лайка няма да намериш, в чисто състояние - това е просто друг тип чай...Посети го, няма да съжаляваш. За всяка душа се намира специалният чай. Ще останеш очарована Simple Smile

В Супа бар-а ходих наскоро. Уникално местенце. Спокойно мога да водя и детето си там, да хапва, ако ни свари глад навън. Обстановката е уникална, много ми допадна - леко гръцки стил, но е доста уютно, свежо, приятно, като у дома. Обслужването е на ниво, момчетата са много мили. Цените са съвсем приемливи. Препоръчвам с две ръце!!!

# 32
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Ох, Стефче, как ти дава сърце да късаш от тази т.х. на аватара ти  Mr. Green

ПП - сори за лиричното отклонение.

ПП 2 - заинтригувахте ме с тази чаена къща. Работя наблизо. Ще се зареждам май с пикантни чайчета от там /не че вкъщи няма толкова, че да отворя малък магазин  Embarassed /

# 33
  • Мнения: 9 093
 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing  Hug

Аз преди 4-5 години посетих за първи път Чаената къща. Сърцето ми остана там. Никога не съм обичала чай, но след като опитах от техните чайове, винаги имам вкъщи поне 2-3 вида, според нуждите и настроението, а и сезона. Най-любимо ми е в началото на всеки сезон да ги посетя - тъкмо са заредили чайове, подходящи за това време на годината. Силно препоръчвам, който отива за първи път, да каже, че ще му е за първи път да опитва от такъв чай - да не се хвърлите на ароматите (всичко може да се подуши, чайовете са насипни, в големи кутии), защото не всичко е такова, каквото мирише Laughing Има чайове, които са много специфични и са само за ценители...няма да забравя чая Gunpowder - мирише почти никак, но има вкус на пясък Sick Laughing Та, като начало опитайте нещо сладко, или неутрално. Препоръчвам да опитате Мате (тъмно) или чай от личи (има вкус на рози...). Има чайове за различни здравословни състояния, или такива просто за удоволствие. Изборът е ваш Simple Smile Собственичката (прекрасната Маргарита) и едно момче, което често засичам да работи там, са изкл. запознати с качествата на предлаганите от тях чайове, така че спокойно може да се консултирате какво е подходящо за вашите нужди.
Ето сайта им: http://teahouseplovdiv.com/

# 34
  • Мнения: 646
Момичета, дайте идея за сушилник за дрехи на нормални цени. Къде може да се намери и да има избор

# 35
  • Мнения: 9 093
Метро, Бриколаж, Баумакс, левчетата... Simple Smile

# 36
  • Мнения: 2 132
Във Веда хаус също има много чайове, както по-екзотични, така и нашенски. Продават на грамаж. Намират се в Капана, близо до входа на тунела.

Този супен бар къде по-точно се намира? И какви супи предлагат? Simple Smile

# 37
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
.....

Този супен бар къде по-точно се намира? И какви супи предлагат? Simple Smile

И да допълня въпроса - само супи ли има?

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 3 560
.....

Този супен бар къде по-точно се намира? И какви супи предлагат? Simple Smile

И да допълня въпроса - само супи ли има?
Ето им страничката в ФБ, всеки ден обявяват какви супи са сготвили.
Има снимки и от самия Супа-Бар.

# 39
  • Мнения: 249
В Чаената къща продават само китайски чайчета - т.е. лайка няма да намериш, в чисто състояние - това е просто друг тип чай...Посети го, няма да съжаляваш. За всяка душа се намира специалният чай. Ще останеш очарована Simple Smile
Благодаря  bouquet
Трябват ми билки - за да си правя чай за настинки, имунитет, такива неща.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Аз също препоръчвам с две ръце Супа бара, много уютно местенце, с много вкусни супи  Peace

# 41
  • Мнения: 458
заинтригувахте ме с чаената къща.

руски чай има ли ?

# 42
  • Мнения: 1 059
Зла Вещица, за мебели ако не те мързи да разгледаш и тук http://bazar.bg/bazar.php?srch=&rub=401&to=0&prub=0& … amp;sd=1&sp=0. Иначе и в
мебелните магазини (Арон, Дизма и т.н.) има постоянно някакви промоции, аз лятото гледах на
втория етаж на Мега Марина на Филипово разни много евтини легла, кухни и др.

# 43
  • Мнения: 139
Благодаря за новата тема   bouquet

Имам нужда от информация за добре зареден магазин за домашни потреби - по-специално, трябва ми отварачка за консерви. Виждала съм такива във всички големи магазини и домашни потреби, но или са прекалено скъпи, или изглеждат като аха да се скършат. Препоръчайте ми марка или модел, който ползвате и от който сте доволни и място, от което мога да си купя.
   bouquet


Добре зареден магазин за домашни потреби има в Мол Галерия, на Партера, веднага в в ляво след централния вход, и цените са много добри, магазинът изглежда много лъскав и марков, но цените са много добри! Има страхотни нещица в него.

# 44
  • Мнения: 176
Аз също препоръчвам с две ръце Супа бара, много уютно местенце, с много вкусни супи  Peace

ще се посети, обичаме супи Peace

Общи условия

Активация на акаунт