Прави ли някой ин витро в Селена? 2

  • 46 655
  • 746
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 136
Ани, съжалявам мила, имаш силна прегръдка от мен. Каквото и да напиша едва ли ще те успокои и утеши, но само така никакво предаване, горе глава и смело напред, говорете с доктора, за да направите следващия опит успешен, вярвам че ще е така.  Hug Hug Hug

# 91
  • Мнения: 97
Благодаря Ви момичета  Hug. Просто се надявах да мина само с 1 опит, но явно няма. Аз вярвам в д-р Ставрев. Поне имаме замразени 4 ембриона и може би ще мина само с трансфер, но няма да гадая. Като се видим с доктора ще стане ясен плана. Стискам палци на всички  Hug и ще Ви държа в течение Simple SmileSimple SmileSimple Smile.

# 92
  • Мнения: 156
Здравейте,има ли момичета на естествен цикъл при вас или всички сте със стимулация?Имам 3 неуспешни опита в други клиники и сега това следва ЕЦ,но тук в Пловдив ще ми е по-удобно.Нека ако има някой да ми пише,моля ви

# 93
  • Мнения: 222
Ани  Hug Hug Hug
Почти всички сме минали през 1-ви неуспешен опит! Не се предавай! Аз като теб имам 1 неуспешен, от него обаче имах 4 замръзени ембриончета и сега след ЗТ съм бременна! Пожелавам ти същото нещо да ти се случи и то възможно най-скоро!  Praynig Praynig Praynig

# 94
  • Мнения: 222
Здравейте,има ли момичета на естествен цикъл при вас или всички сте със стимулация?Имам 3 неуспешни опита в други клиники и сега това следва ЕЦ,но тук в Пловдив ще ми е по-удобно.Нека ако има някой да ми пише,моля ви

Привет Цеци,
не знам някой да е на естествен цикъл. Като цяло съм чувала, че не е висока успеваемостта на ЕЦ, но ти пак ще се консултираш с лекарите. Тук сме много доволни от д-р Минев и д-р Ставрев, така че при който и да отидеш, няма да си разочарована.
Успех!!!!

# 95
  • Мнения: 262
Ани, Hugте силно мили4ка,не се предавай ами бъди уверена,4е скоро ще сбъднеш ме4тата си.

# 96
  • Мнения: 173
Ани -  Hug Hug Hug дано следващия опит е успешен. Късмет  Praynig

Моят снежко най-после е с мен. Стискайте палци... Praynig

# 97
  • Мнения: 97
Момичета, някоя знае ли колко струва трансфера. Ние бяхме по фонда, но явно за замразения трансфер ще се плащаме и  също така ме интересува дали пак се правят някакви изследвания ? Simple Smile

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 153
Анджи  Hug
топли малкия снежко и нека почувства любовта ти е от малък   bouquet

# 99
  • Мнения: 52
Ани всяко зло за добро,нали?не трябва да позволяваш на този неуспешен опит да те обезкуражи.......следващия път ще стане.. Simple Smile

# 100
  • Мнения: 173
Анджи  Hug
топли малкия снежко и нека почувства любовта ти е от малък   bouquet

plodche Hug   Two Hearts   bouquet

# 101
  • Мнения: 693
момичета да ви почерпя   party023обичам ви всички

# 102
  • Пазарджик
  • Мнения: 368
ооо Анджи, гушкай го силно мъничето и го пусни да излезе   най-рано  след  8 месеца   Hug
Ками тази година да се сбъднат мечтите ти Hug

# 103
  • Мнения: 173
kamito24 newsm59 и както се казва "твоите желания, са моите пожелания". Какво стана - ще успеете ли да удължите заповедта?

nanynaHug   bouquet гушкам го и дано се получи и при мен  Praynig Надявам се, че и при вас всичко е наред и ще продължи така до термин  Praynig

# 104
  • Мнения: 1 045
Момичета, някоя знае ли колко струва трансфера. Ние бяхме по фонда, но явно за замразения трансфер ще се плащаме и  също така ме интересува дали пак се правят някакви изследвания ? Simple Smile

1500 лева струва, а за изследванията ще говорите с твоя лекар.

Общи условия

Активация на акаунт