Зима с есен се редува, а бъдещите мами своите II тестове сънуват :) – тема 76

  • 28 835
  • 717
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 118
Добро слънчево и обещаващо страхотен ден утро!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

До една ви прегръщам силно и благодаря за подкрепата!  Hug Hug Hug

Тикве, ми не мога да се стърпя да не те прегърна малко по-специално с това твое хубаво гадене! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Блонди, благодаря за съвета за главоболието! Hug Аз налагах картофи нарязани, и аз от баба го знам, но май цялата работа беше, че цялата ми глава туптеше смъртоносно от нерви и притеснение. Вече съм добре..оживях! Mr. Green

Много, много, много тихо казвам, че от снощи не е имало зацапване повече, нито болки и се чувствам много добре  Praynig Praynig Praynig Продължавам да лежа, разбира се, слагам утрогестан, пия си но шпа и папаверин и така! Тези юнчета били инати...така казва и моята майка за мен  hahaha hahaha hahaha Да си стои моето на топло, пък инатите да ги остави за след 8 месеца някъде!  Mr. Green

Благодаря, че ви има и ме подкрепяте!   bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 6 707
Предната тема беше толкова весела и щастлива и ми повдигнахте настроението, момичета  Hug
Честито на Плодчето!
А на всички останали  Hug Hug Hug
Надявам се и аз да се похваля с положителен тест след 10-ина дни.

# 17
# 18
  • Мнения: 135
Добро утро и от мен в новата тема!
Плодче, честито миличка страшно ти е хубав теста, аз моя си го пазя  с тея ясни 2 черти! Пожелавам ти най-прекрасната и безпроблемна бременност!
zuzi_79, миличка не се тревожи, това може би е най-хубавото лекарство - притеснението докарва болки, разбрах го от опит. Другото, което исках да те питам е какво е зацапването - кафяво ли е, розовко ли е. Аз вече 2 пъти се одрасквам и явно понеже е силно кръвоснабдена тази област в момента и ми поизтича малко кръв, ама видях от къде е и слава Богу не е вагинално. Мисълта ми е провери и тази версия и най-важното (въпреки че си много позитивна) не допускай лошите мисли. На мен ми помага гледането на колички и кошарки  hahaha
Точица честито сърчице. Невероятно е усещането, направо не очаквах. Дано все по-силно да тупка малкото сърце.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 679
Здравейте момичета
Знам че иси рева без причина,ама ....Съжалявам че ви натоварвам Hug  Hug  Hug
Днес Т се задържа  като вчера  -това поне е добър знак  Praynig
А и да ви питам
 ако мериш Т един час по -рано по ниска ли трябва да е от обичайната или няма значение
А ако се събудиш един час по късно- трябва ли да е по-висока ?
Оффффф с тая моя Т ще ви побъркам аз
Весел и усмихнат ден на всички
 Hug  bouquet

# 20
  • Мнения: 123
Добро утро , момичета .

ЗУЗИ всичко ще е наред . Ти само лежи повече , пии лекарствата, а ние ще стискаме палчета .

АТАДАРчЕ  може и да не чакате 5 години , макар че е хубава разлика , знаеш ли .

МАДАМ ТИКВА  още едно доказателство че бременност има , какво по хубаво от това.

ТОчИЦА честито сърчице .

Момичета , нека днешният ден ви донесе само ++++++ емоции ,късмет и много усмивки .

# 21
  • Мнения: 2 358
минавам само за да се вмъкна в първите страници  Mr. Green - да не ме биете  smile3534.
след малко ще ви прочета  Hug
Пожелавам много успешна тема

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
V_K, чудесни новини  Hug Хайде дано скоро ни зарадваш  Praynig Hug

atadar, и аз го забелязах тоя анонимен тест  Crazy

Слънчо,  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

zuzi_79,  Hug

Кафенце темата е страхотна както винаги, а оформлението на ниво   bouquet Hug
Дано е изпълнена с много двучертичкови новини!  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 23
  • Видин
  • Мнения: 685
Честита ни нова тема Hug Hug Hug
Кафенце, отново си надминала себе си. Приказна тема с още по приказно заглавие  bouquet
Атадарче, дано наистина се сбъдне и то още средата на другия месец да се похваля и аз с 2 черти Praynig
Слънчо, този път не е писала и ми се струва, че има хубави новини Hug
Зузи, много почивка и лежане. Дано всичко е наред, хубаво е че е изчезнала болката Peace
Внд, дано не само да се задържи Т, ами и да се покачва и ти скоро да се похвалиш.
Моята БТ пък днес скочи на 37,12 Rolling Eyes, но пък я мерих малко по късно, а снощи бях пила и ракия, та може и от това да е Thinking

# 24
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Кафенце, много хубава вълшебна лампа си сложила. Първото ми желание се сбъдна, остават ми още две  Mr. Green.

Точица, честито ти сърчице  Grinning.

Зузи, само така да се мъти бебчо спокойно.

Късмет на всички в новата тема  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 25
  • Мнения: 921
Скачам и аз в новата тема  Crazy
Да си взема малко прашец от на Ивапчето и тоя специалния на Кафенцето  newsm79
Да пожелая много положителни тестчета и в тази тема  Hug
И да стисна палчета на Зузка, всичко да е наред  Praynig
Точица, честито сърчице на малката точица  Hug

atadar, и аз го забелязах тоя анонимен тест  Crazy
Не е анонимент теста - на Мадам тиква е  Peace Онзи ден го показа в темата  Wink

# 26
  • Мнения: 4 864
Здравейте!!

Отново имаме хубава темичка, за което КАФЕНЦЕ благодаря!!

Сноши чух,че ако жена види бяла лястовица и ще забременее! Дано скоро видим бялата си лястовица,тези които чакаме!!

# 27
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Здравейтее.
Записвам се да не ви изпускам от поглед Mr. Green
Кафенце страхотна е както винаги  bouquet
Дано се напълни само с много положителни тестове и хубави новини.
Точица честито сърчице  bouquet
Зузко мисли само положително и всичко ще е наред.И в понеделник да не си отишла на работа,че  newsm66
В_К бравос за зелената светлина Hug
Да ви наръся обилно за отскок Mr. Green
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 28
  • Мнения: 2 358
Атадар на Тиквето теста е това
Там беше Кафенцето
Антонели и аз гледам за Слънчо, но и в отчетната и не са писали нищо, така че просто може да няма възможност да пише или да и писнало да казва, че е 2 в 1
ВНД по-принцип трабва да е по-ниска, на при мен май си оставаше без промяна - всичко си е до организъм
карола страхотна птичка си ни показала. Дано подейства и виртуалното виждане.

# 29
  • Мнения: 723
Цоооп и аз в новата темичка!!! Нека продължи вълната от положителните тестчета и в нея!!

И малко вирусчета, че да я подпомогнем:   babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Общи условия

Активация на акаунт