Първи сняг дойде, отмина, крачи смело ЯНУАРСКАТА дружина - 23

  • 31 019
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Мария, аз мисля, че трябва да обясниш на детето, че е станало недоразумени, защото бащата наистина не е разбрал какво се случва. Аз мисля, че е правилно на децата да се казват нещата такива каквито са. Детето ти знае, че не е правилно да се бият деца и за това е помогнало и трябва да се поощрява, според мен. Радвам се, че си възпитала едно разумно дете, въпреки, че в живота точно те страдат. И моята първокласничка е кротка и обикновено отнася някое нараняване от сбили се до нея деца, а тя дори не се сърди, винаги ги оправдава. Вчера си забравила несесера в у-ще и днес ходили с брат ми да го търсят, брат ми каза, че под всеки чин имало по нещо забравено  hahaha

Бубе,  bouquet
Аз в анкетата няма да гласувам, но съм сигурна, че е интересна за все още кърмещите майки.

# 16
  • Мнения: 81
Здравейте. След като на 17 и изби първото зъбче , вече имаме и второ. А на 19 и се пуснахме и минахме коридора самички. Досега правеше крачка две но вече все по вече. И ние в отбора на проходилите Joy

# 17
  • Сандански
  • Мнения: 72
Момичета,благодаря на всички за подкрепата HugМного се радвам,че ви има  bouquet

Иначе снощи много говорихме с Илия,обясних му че детето не е виновно за постъпките на баща си и сега не трябва да го изолират(каза,че другите деца са започнали да обиждат детето след като баща му си тръгнал).Обясних му,че има пример за поведение,на което не трябва да подражава и по никакъв начин да не толерира.Той е умно момче и мисля,че само поуки ще си изведе от случилото се,но дано на никой никога не се случва подобно нещо Praynig
Люба докато бащата го е биел Илия се е опитвал да му обясни,но онзи изобщо не го и чул #Cussing outТа няма как да му кажа,че е недоразумение.
А с въпросния родител и още няколко други на проблемни деца има среща във вторник и мисля да отида,за да видя какво ще каже директорката Crossing Arms

Стига вече съм ви занимавала,само ще кажа че случки като тази все повече накланят везната към емиграцията ни в чужбина Sad

А сега да поздравя всички проходили крачета - Вики на еления,Ивайла на адис и Вики на бебо79 Heart EyesМного бързоходковци в темата,нека да са живи и здрави и да крачат уверено в живота! Hug

Адис както описваш Ивайла каквато е дребничка,сигурно е много сладка как ходи самичка. Hug

Еления много готин Вико!И колко бързо ходи Party

Бубе какво има,защо не ти е хубава сутринта HugДа не би Влади пак да е със сополки?

Ох,ставам,че мисля да излизам,а още колко задачи ме чакат ooooh!

# 18
  • София
  • Мнения: 550
Само се записвам.

# 19
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Привет и от мене!
Тази нощ беше спокойна ,имаше малко пробуждания за биба и чак към 5ч.за ядене.
Бубе  Hug,как е Влади?

Мария ,това което сте преживяли е ужасно,лошото е ,че такива комлексари са доста често срещатани в днешно време.Безсилието на малоумниците води до такова поведение,като не може да се справи с думи.Въпросния комлексар едва ли намира поведението си за непристойно(щом си е позволил да посегне на дете,не зависимо дали е чуждо или неговото),но виж директорката,учителите и охраната трябва да понесат наказанието си,в крайна сметка сме си поверили децата на тях.Още едно доказателство,че да си учител е призвание ,а не професия и повечето ни такива се разминават с това.
Бебо ,честито и на вас проходили крачета.

# 20
  • София
  • Мнения: 598
Марияп, много неприятно преживяване. Нямам какво да добавя към момичетата. Но си мисля, щом ще има среща с въпросния мъж, няма ли как той сам да се извини на детето? Така твоето дете ще знае, че не в него е грешката и че е постъпило правилно, а който е сгрешил се извинява.

Бубе, Еления, много са сладки ходещите ви човечета Heart Eyes


Аз два дни имах бонус вкъщи - помощ от баба и дядо. Успях да свърша бая неща, докато те разхождаха малката и я забавляваха и съм доволна. Днес си тръгват Sad, но си идва ММ, дано не работи следобеда, че поне половин ден да сме тримата.

А да ви споделя какво чудо се случи с мойто дете откакто застудя. Докато нямаше още парно, започнах да я завивам с олекотената завивка, а отдолу чувалче, че вкъщи вечер ставаше 15-16 градуса. И съответно сутрин, след като се събуди, си стои по час-час и нещо в леглото без да мръдне! Само си пее и си играе с ръчичките. Преди на секундата щом отвори очи ставаше на крака. И сега аз си спяяяя до 10-11 ч Embarassed

# 21
  • Мнения: 455
Привет! Hug

Нямам много време, и като за беля одеве писах, писах и после без да искам излязох преди да публикувам! Sunglasses

Искам да поздравя ходещите крачета и на Вико на Еления - страхотен е на клипчето, както и Ивайла на адис и Вики на бебо79! Heart Eyes

За пробиотиците и предаването на Гала - заинтригува ме анонса, че ще говорят за подсилване на имунната система, ама като видях началото и края, че се излъчва със съдействието на .......- някакви пробиотици....ясна ми беше работата.

МарияП Hug от постъпката на детето ти се вижда, че е едно добро, умно и прекрасно момче. Браво на него и на вас, че сте го възпитали такъв. Но на този родител не трябва  да му се размине без нищо.

Ейприл  Hugкакво реши за връщането на работа? /питах и в предната тема, но не ми писа, ако искаш не отг./ Blush

Харесва ми и тази анкета, но и анкетата на Еления, защото е по-актуална за всички мами! Peace Hug


Хубав ден!  bouquet

# 22
  • Мнения: 411
Емили, опитайте с Биозин за укрепване на имунната система.

Адис, не е необходимо пряко излагане на слънце, за синтез на вит. Д. Достатъчно е да е на открито  Peace.

Мелона, още сме тук. ММ нещо не е доволен от служителите си, Ноемиии, помагааай!!!

Аз пък снощи сънувах, че съм родила близначки-китайки  Crazy. Обаче се разбра, че са близначки при секциото. По принцип си сънувам доста шантаво и цветно  Laughing.

# 23
  • Мнения: 2 631
Записвам се и аз, и благодарско на Бубето за темичката...  Hug

# 24
# 25
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Мимка, тути, не ми е готина сутринта, тъй като Влади не спа ЦЯЛА нощ! На всеки 40-50 мин я кърмих за по 20 мин, после сън 30 мин и после пак кърмене и така цяяяяяяяяяяяяяяла нощ. А откакто сме станали сутринта в 7:30 не е спряла да реве! Готвя и чистя с нея на ръце или висяща и пищяща на краката ми...... Както в момента! Толкова е кисела, че едвам я издържам, а аз като силно недоспала съм 2 пъти по-кисела. Жал ме е за малкото обаче, защото го боли  Cry И се опитвам да си сдържам нервите, макар да не успявам всеки път, когато се навре някъде, хапе кабелите, къса и яде салфетки, отваря шкафовете , изважда купички и чинии, чупи ги и т.н.
Та , за това не ми е хубава сутринта и деня в последствие, ама е период, ще мине!!! Дано по-скоро да е  Praynig

Бебо, честити проходили крачета и на вас   bouquet

Последна редакция: сб, 22 окт 2011, 15:48 от bubeto_d

# 26
  • София
  • Мнения: 128
само бърз запис, после ще чета и пиша

# 27
  • Мнения: 488
и от мен много бърз запис

# 28
  • Мнения: 493
Един страничен въпрос:ще гласувате ли утре? (за президент)

# 29
  • Мнения: 2 590
Един страничен въпрос:ще гласувате ли утре? (за президент)
Разбира се!
И за кмет и за президент!
От както имам това право не съм пропускала избори!
Поне после ако нещо не ми харесва ще имам право да се оплаквам, защото според мен хора, които не гласуват го  губят, като не упражнят правото си на глас. (това си е лично мое мнение и не ангажирам никой с него, моля да няма обидени, защото сигурно от цялата събрана тук група има и не гласуващи).

Общи условия

Активация на акаунт