какво мислите за това?

  • 8 446
  • 98
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 106
А защо тогава твърдиш, че съм си писала лично с теб и си позволяваш да публикуваш неща и да твърдиш, че ме цитираш?  С Рут имам разменено само едно съобщение, в което моля да не ме напада и питам защо го прави. Това е.
Ти нормална ли си изобщо? Болен мозък - цял ден да стоиш и да се заяждаш с хората и да лъжеш най - долно и безочливо...
Аз казах - моята цел беше да помогна.
Твоята каква беше?

# 76
  • UK
  • Мнения: 4 311
Рея, не се хаби, няма смисъл.
fiona, ако беше видяла малко по-рано обявата в продавалника и коментарите там на тук присъстващите височайши особи, щеше да разбереш какво имах предвид.
За координирането си напълно права, но не можеш да координираш Пенка от Долно Нанагорнище, която иска да прати едни обувки на детето и да и казваш дали да ги прати или не. Единственото, което според мен може да се направи в този случай и го повтарям вече многократно е - който иска да прати нещо, да се обади и да пита Снежана дали има или няма нужда от него.
Който не иска да помогне, няма лошо, но поне да не пречи и да не плюе по останалите - кой и защо бил пуснал обява и откъде-накъде ще пуска такава обява.

# 77
  • Мнения: 2 471
Я се успокойте и обяснете тук на момичетата, защо ги нарекохте мутри, които скалъпват репортажи. Защо нападате момичетата от темата им Русе. Тук са цитирани ваши думи - от rut, която се казва Румяна, аз съм Деница (Dencho). И тук и в Продавалник съм с една регистрация. Единственото, което написах там е, че има достатъчно изпратени дрехи и обувки, което е написано и тук. Написах и това, че жената се нуждае от храна. Както и това, че е нужна координираност в помощта, а не хаотични изблици на благотворителност. И ако имате поне малко достойнство, извинете се на жените, които нарекохте, какви ли не. Започнахте истерично да ми говорите за някакви две жени, които търсели изява и какво ли не още. Казах ви и там, казвам го и тук - ако имате между личностни конфликти - оправяйте се.


А защо тогава твърдиш, че съм си писала лично с теб и си позволяваш да публикуваш неща и да твърдиш, че ме цитираш?  С Рут имам разменено само едно съобщение, в което моля да не ме напада и питам защо го прави. Това е.
Ти нормална ли си изобщо? Болен мозък - цял ден да стоиш и да се заяждаш с хората и да лъжеш най - долно и безочливо...
Аз казах - моята цел беше да помогна.
Твоята каква беше?

# 78
  • Мнения: 2 471
А вие, ако бяхте по-умна, щяхте да агитирате по-адекватно хората. И не ми казвайте, че не го правите, защото е точно това. Пуска се зов къде ли не, после се тупате в гърдите, колко сте лоялни, благородни и невероятни. Заради вас, нарекоха момичетата, какви ли не. Повръща ми се от псевдо милосърдие. Засрамете се.

Рея, не се хаби, няма смисъл.
fiona, ако беше видяла малко по-рано обявата в продавалника и коментарите там на тук присъстващите височайши особи, щеше да разбереш какво имах предвид.
За координирането си напълно права, но не можеш да координираш Пенка от Долно Нанагорнище, която иска да прати едни обувки на детето и да и казваш дали да ги прати или не. Единственото, което според мен може да се направи в този случай и го повтарям вече многократно е - който иска да прати нещо, да се обади и да пита Снежана дали има или няма нужда от него.
Който не иска да помогне, няма лошо, но поне да не пречи и да не плюе по останалите - кой и защо бил пуснал обява и откъде-накъде ще пуска такава обява.

# 79
  • UK
  • Мнения: 4 311
А вие, ако бяхте по-умна, щяхте да агитирате по-адекватно хората. И не ми казвайте, че не го правите, защото е точно това. Пуска се зов къде ли не, после се тупате в гърдите, колко сте лоялни, благородни и невероятни. Заради вас, нарекоха момичетата, какви ли не. Повръща ми се от псевдо милосърдие. Засрамете се.

Рея, не се хаби, няма смисъл.
fiona, ако беше видяла малко по-рано обявата в продавалника и коментарите там на тук присъстващите височайши особи, щеше да разбереш какво имах предвид.
За координирането си напълно права, но не можеш да координираш Пенка от Долно Нанагорнище, която иска да прати едни обувки на детето и да и казваш дали да ги прати или не. Единственото, което според мен може да се направи в този случай и го повтарям вече многократно е - който иска да прати нещо, да се обади и да пита Снежана дали има или няма нужда от него.
Който не иска да помогне, няма лошо, но поне да не пречи и да не плюе по останалите - кой и защо бил пуснал обява и откъде-накъде ще пуска такава обява.

Само затвърди горното ми твърдение - и да, това е точно злоба и друга дума по-подходяща няма.

# 80
  • Мнения: 1 207
Не разбирам наистина какво става  ooooh!
Срещала съм обяви в продавалник с молба за помощ и съм се отзовавала. По тази причина преди дни пуснах и аз, тъй като все още цената имаше големи нужди (не че сега няма). Вчера са ходили майчета и са занесли много неща. Засега положението е закърпено. Влязох днес да изтрия обявата и изведнъж виждам, че тази Лара ли е, Денчо ли, Рут ли е, не зная (предполагам и тя вече не знае) започна да ме напада от всичките си възможни профили.
Влизам тук и гледам, че се размятват някакви преправени "уж" мои цитати из всички теми в БГ мама. копирам от друга тема отговора си, не ми се обяснява във всички теми в които ме е споменала поотделно  ooooh!
Така ...
Не се изумявайте изобщо, ама изобщо.
Обявата беше моя. пуснах в продавалника, както и сред приятелите си във ФБ.
Лара Крофт започна да ми коментира обявата от двата си различни профила - като Денчо и като Рут, че нямало нужда от нищо, че се стичали хора на тълпи, че били пратени парични помощи, че обувки имало ...
Опитах се да обясня, че обувки няма и тя започна да ми обяснява как нямало нужда от такава некоординирана помощ и от безсмислени обяви. Разменихме си по около 10-15 коментара, в които тя ми предлага валериан, да се лекувам и т.н. Като многократно твърдеше, че обувки имало и, че хората нямали нужда от нищо вече.
След множеството й коментари и нападки, изтрих обявата - нормално, кой ще се отзове вече на такава насила компрометирана обява? А и не исках повече тази жена да ме напада ин да чета злостните й коментари. Съжалявам, че я изтрих и не мога да покажа какво наистина съм писала и какво е писала тя.
Маякуб, вярвай на кого искаш, но ако имах нещо против теб, нямаше да ти пиша и във ФБ. Сама си прецени.
Лара Крофт, как може да си такава интригантка? като цитираш, не манипулирай написаното от мен. Не те ли е срам. Какво всъщност целиш с това?!?!?
Ще пиша на модератор в продавалник, ако може да се възстанови обявата ми заедно с коментарите, въпреки, че не мисля, че има пред кого да се защитавам. Искала съм да помогна, за това съм я пуснала. Лара, ти какво искаше? Ти ли ще определиш кой по какъв начин да помага?

Момичета, днес говорих по телефона с едно от момчетата. Каза, че са им занесени 3 чифта обучвки. Едните се скъсали малко след като излязъл от вкъщи, другите не му станали.
ОБУВКИ НЯМА, Лара, разбери, че НЯМА!!! Освен, ако момчето лъже ... едва ли някой си го мисли това.
tasi, пуснала съм обява в продавалника, защото аз там съм намирала такива обяви и съм помагала с каквото мога, точно чрез такива обяви.  Какво пречи? Не е ли важно да се помогне по някакъв начин?


пуснах ви да прочетете и да се включите ако имате желания...
Виж се само каква интригантка си. Постигна ли нещо, освен един скандал и нанасяне на обида на хора, които наистина се опитват да помогнат?
И защо не каза Лара Крофт, Рут или Денчо или както там се подвизаваш в интернет пространството, че коментираше последователно обявата ми от всичките си профили? Мислеше, че няма да разбера ли? Каква ти е наистина целта, злобна женичке?
dejie, не зная какво да ти кажа ... благодаря, че си опитала да ме защитиш ...
Съжалявам, че се стигна до тук само заради желанието ми да помогна. Не зная Лара какво точно желание е имала ...  Tired
Пак казва, че днес говорих по телефона с едно от момчетата и то каза, че обувки нямало ... не зная вече къде е истината. Ще продължа да помагам сама, ако мога. Ако не мога - здраве. Само главоболия си донесох.
ЛАра Крофт, не си добре, тази злоба до никъде няма да те доведе. Човек като ти прочете последните публикации и всичко си идва на мястото. Толкова негативизъм не съм срещала ...

Рея,какво съм казала пък аз?!?Възмутих се от нещата, който се случват тук.Обувки са занесени,но 2-та чифта не са станали,а 3-ят му е паднала подметката.

# 81
  • Мнения: 2 471


Само затвърди горното ми твърдение - и да, това е точно злоба и друга дума по-подходяща няма.
[/quote]

Малко ме вълнува, мнението на случаен човек.

Но вие, които пускате теми в интернет и раздавате координатите на майката, допитахте ли се до нея - разрешава ли? Имате ли идея, колко хора в момента разполагат с адреса и, и телефона също? И още нещо, днес е имало репортаж отново по БТВ новините, къето се твърди, че десетки са отишли в тях и са занесли помощи. И това ли е измислица?

# 82
  • Мнения: 2 653
Обръщам се към тези , които имат личен контакт със Снежана. И от тук и от русенската тема.

Има ли някакви спешни нужди в момента? Да разбирам ли, че има храна за поне няколко дни?
Има ли нужда от някаква конкретна дреха - за майката, за бебето, за двамата батковци?

Не опорочавайте това, което всяка от вас е направила за това семейство!



# 83
  • UK
  • Мнения: 4 311
Mandorla amarla, ДА, писах в първия си пост, че и давам данните на лични с изричното и съгласие.
И за пореден път - не мога и не мога да проумея какво ти пречи на теб това, че се пускат обяви за нея, че я дават по новините, че се събират помощи и десетки са отишли в дома и??? Сигурно щях да разбера, "ако бях по-умна", както по-рано каза. Не можеш да си представиш колко грозно изглеждаш с тези си изказвания отстрани.

# 84
  • Мнения: 2 471
Не знам, защо се чувстваш длъжна да ми отговаряш, като изобщо не става дума за теб. Ти създала ли си тук темата или попадна случайно в нея?
Обръщам се към всички инициатори на теми в интернет пространството. Защото за подобно нещо се иска изрично разрешение на нуждаещия се. А това за репортажа го написах, защото в Продавалник и за това имаше подмятания, как и този материал е само показност, както първия и този в местната преса.

А дали изглеждат грозно моите коментари - твое право е да мислиш, каквото прецениш и каквото ти душа иска. И факт - ще я задръстят с колети и тонове дрехи, а в крайна сметка Снежа има нужда от: психологическа помощ, от покрив над главата и храна. Понеже поста ми за социалната кухня се изгуби на зад - моля Ви, ако някой има възможност да провери, как стои този въпрос.

Mandorla amarla, ДА, писах в първия си пост, че и давам данните на лични с изричното и съгласие.
И за пореден път - не мога и не мога да проумея какво ти пречи на теб това, че се пускат обяви за нея, че я дават по новините, че се събират помощи и десетки са отишли в дома и??? Сигурно щях да разбера, "ако бях по-умна", както по-рано каза. Не можеш да си представиш колко грозно изглеждаш с тези си изказвания отстрани.

# 85
  • Мнения: 1 207
Тези дни ще я извеждат от къщата.От храна няма да има нужда.
Обувки 44 номер и 42 се търсят.

# 86
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Следя темата от самото и пускане тук и другата такава във продавалника.
-Рея– Не ти прави чест да лъжеш по този цигански начин.Защо изтри обявата и не я остави,да видим къде са ти били"Преправяни цитатите" тук.

Най човешки ви беше казано,първо да разберете,какви все още са нуждите на жената с цел да не се затрупва с излишни неща.
Защо не кажеш как наричаше "мафия" момичетата,които търсели публична известност и били снимани в репортажа на бтв?Завист ли беше,че ти не успя да участваш в този репортаж?Беше обяснено,защо се е стигнало до репортажа,можеше да се напънеш да  прочетеш и тогава да обвиняваш.
Ти и dejie изкарахте Дени и Рут най подлите и завистливи създания.Не ти ли стана малко неудобно не знам.От постовете ти във Продавалник стана ясно всъшност кой е подлият,след обидите за двете момичета от Русе,нарече ги какви ли не.
Защо изтри обявата си,нали са ти преправяне цитатите уж,нека стоеше да видят хората,кои цитати са ти преправяни.Изтри обявата,защото о...ра пейзажа яко там и за да не се види,какво си писала.Много добре знаеш,че модератор не може да върне изтрита обява,затова не се прави,че съжаляваш заради това,че си я изтрила.


Преди да пишеш,кой с колко профила се подвизава и да му лепваш петно на измамник,да беше си направила труда да прочетеш преди да обвиняваш.
"mandorla amara и Dencho " са един и същи човек.Ако си направиш труда да цъкнеш върху профила на mandorla amara ,ще видиш,че всъшност потребителското и име е Dencho. Така,че Dencho си е Dencho.

ЛАРА КРОФТ (rut) си е Рут,както тук така и във Продавалника.
Надявам се да ти стана ясно вече,че говорим само за две жени с по ЕДИН профил както тук така и в Провдавалника.

# 87
  • Мнения: 2 471
Тези дни ще я извеждат от къщата.От храна няма да има нужда.
Обувки 44 номер и 42 се търсят.

Извинявам се, че не уточних. Не храна, като такава, която да се даде сега, а да и се намери социална кухня. Бях написала по на зад, че в София има такива инициативи на частни начала. Зимата се раздава безплатна топла храна. Предполагам, че никой няма да се наеме ежедневно да и помага, докато си стъпи на краката, а такава помощ е голямо улеснение. Тук във форума имаше майче, което 4 месеца беше подпомагано така.

# 88
  • Мнения: 1 207
Жената с децата я махат от тази къща и ще я настанят във временен дом за настаняване докато и дадат собствен апартамен от Жилфонд.
Там ще им дават храна.

# 89
  • Мнения: 2 653
Една   в русенската тема предложи за даде пари за зимни обувки, като някой трябва да поеме ангажимента и да излезе с тях, за да ги купят. Още едно майче също предложи да помогне за сумата.
Има и 1 чифт кецове 44 номер, които ще бъдат пратени утре или в събота най-късно.
Нека спрем с караниците, който иска да се разправя на лични.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт