Автоимунен тиреоидит на Хашимото (21)

  • 56 729
  • 747
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 6 010
*starlet*, човечето дето съм сложила като мигне се появяват знаците за $. Ама нямам претенции де и левове стават.
perunika, надявам се не съм засегнала никого с мрънкането си около нередовният ми цикъл. Знам, че има много момичета, които всеки месец се молят да не им дойде. Но пък и да не ти идва без най-хубавата причина не е никак здравословно.

# 91
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Госпожица Лаленце, O в никакъв случай не си ни засегнала  Hug
Не искам и да си представям какво е да имаш нередовен цикъл. Дано при теб нещата скоро се нормализират!  Peace

# 92
  • Русе
  • Мнения: 571
Лаленце, честито. Дано всичко се нормализира и всеки месец да ти е като по часовник.
Аз днес бях на преглед и видяхме вече 2 плодни сакчета. Много съм щастлива, дано всичко е наред до края. Утре сутрин на гладно отивам да пусна едно ТСХ и Пролактин да ги видим. Стискайте палци да са добри резултатите. Praynig

# 93
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
Петя, честити 2 сакчета! Знаех си! Лека бременност и безпроблемна ти пожелавам!

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 2 176
Петя78, честити сакчета и стис палчета за изследванията  Praynig

# 95
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Петя,  честито и успех  утре!

# 96
  • София
  • Мнения: 10 705
Петя,това е една наистина страхотна,чудесна новина.Пожелавам ти всичко да е наред Hug

# 97
  • София
  • Мнения: 6 010
Петя78, айде сега официално честито!   bouquet
Да си ги пазиш и да растат здравички до термин!  Hug

До тук 2/3 от предсказанието ми се сбъдна:

Петя78,   разходи ги младежа и девойката newsm04

# 98
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
Магнитче, виждам, че теб те е сполетяло сем. нещастие... Съболезнования!  Weary

# 99
  • Мнения: 4 737
Честито Петя Hug! Близначетата са и моя слабост и мечта  Embarassed Дано ме споходи някога и мен, такава радост  Praynig
Четох, че сте коментирали разни теми, ама аз Embarassed там съм  #Crazy иии засега няма да взема отношение. Аз в петък съм при док Начев, ама ме е страх, да не ми каже/види нещо лошо  Sick иии искам да ви помоля за едни палчета Praynig

# 100
  • Мнения: 11 782
Петя, честито и от мен! Страхотно! newsm68
Дездемона, стискам палци  jumpuu

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Петя,честото ти двойно щастие  bouquetДано и аз в близко бъдеще видя подобен резултат, съгласна съм и на половината Mr. Green
Десдемона,споко, палците са заредени,нищо страшно няма да чуеш от д-р. Начев Hug Praynig Peace
Лаленце,как може да си помислиш,че отекчаваш някого,то по тази логика и ние тук дето се опитваме да забременеем сигурно досадяваме на останалите в темата,които нямат подобни проблеми Mr. Green

# 102
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
Дездемона, аз пак да попитам защо ще ходиш отново при Начев?

# 103
  • Мнения: 4 737
Дездемона, аз пак да попитам защо ще ходиш отново при Начев?

Отново? Аз от месец Май не съм го посещавала, а само съм ходила при Катя Тодорова, но също веднъж, ноооо не съм доволна общо взето и т.к ТСХ скокна двойна с терапията предписана от нея.Ззатова т.к и към момента спазвам терапията, която ми даде по телефон, но все пак, трябва и да ме види и успокои Praynig дано де, т.к в последно време т.с днес имам разни неприятни усещания дано не е нещо тревожно.

# 104
  • София
  • Мнения: 6 010
desdemona, по кое време в петък ще си в МД?
 И аз ще ходя и може и да се засечем.

Общи условия

Активация на акаунт