Зимно яке - от къде?

  • 15 103
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 217
Искам да се поправя, че магазинът на кокодрило, за който писах, се намира малко преди ъгъла на ул. " Георги Бенковски " и бул. " Дондуков ". Ако вземете повече неща понякога правят отстъпка от цената. Днес имаше прекрасни, небесносини джинси, подходящи и за момичета, и за момчета, за ръст от 1.22 до 1.34, от плътен джинсов плат, за 20 лева.  За по-големи деца също имаше панталони на доста добри цени. Досега не се е случвало някоя дреха да се свие или да пусне от цвета при пране. Въпреки всичко следете етикетите, на повечето пише,че са произведени в Полша, Италия и Испания, но има и китайски, с които трябва по-внимателен подбор.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Направо очите ми останаха в жълтия Адидас... Страхотен. За съжаление малък за нас. Трябва ни поне 110. Тюх...  Sad

# 17
  • София
  • Мнения: 44 120
във фокса са такова жълто със сиво поларче вътре...мен нещо материята не ми изглеждаше обаче суперска....но пък за 40 лв, ако не ти е далеч може да погледнеш.

# 18
  • Мнения: 1 525
Добри предложения.
А да сте срещали хубави, дамски якета?
Подходящи за ей такова преходно време. Ама може и по-плътни вече.

# 19
  • София
  • Мнения: 44 120
а тук малко зависи какво разбираш под хубави...т.е. в какъв стил и на какви цени....
има и хубави, по магазините.... и есенни и вълнени палтенца...зимни по-малко и по-скъпи , но и от тях има чат-пат хубави....и спортни има....Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 525
Ами хубаво Simple Smile
Искам да топли, но да не е тежко.
Да не е черно (тъмно сиво може).
Да е с качулка.
Да не е найлоново отвътре  Joy
Да е средна дължина.

# 21
  • София
  • Мнения: 44 120
ами не знам, цяла седмица обикалях за зимни якета, но аз исках до към коленете, много дебело...харесах 3 за по 350-400 лв..... и аз по-светло търсех, има бежави колкото искаш....накрая им теглих една и си взех  скиорско яке....
С каракул или полар имаше много малко модели, ако такова искаш...по-трудна задача, по-точно такива имаше вълнени палтенца или брезентови....та..... обикаляй, забелязах, че на много места още вадеха стока,  но азд понеже бях с една пролетка гъзовейка, просто не можех да чакам много....иначе сега ще се оглеждам вече за намаления и промоции на спокойствие...(за съжаление наистина доста места обиколих и ми се е оплело къде какво точно има вече)

# 22
  • Мнения: 1 525
И аз обикалям. Гледам, гледам. Но понеже още не ме е хванал студа, отлагам покупката. В търсене на нещо по-добро.
Знам, че като ми стане студено някой ден, ще си купя от първия магазин!

# 23
  • Мнения: 3 609
Аз също си търся дамско яке, по-дълго, елегантно, и задължително много топло. Единственото, което наистина харесах, е в Манго, и е 265 лв  Crossing Arms http://shop.mango.com/BG/p/mango/clothing/jackets/relaxed-fit-an … k/?id=53012785_82
Не мога да преценя дали наистина си струва да дам толкова пари,ако действително ми топли и го нося дълго време, да, но иначе малко множко ми идват. Какво мислите и  срещали ли сте някъде подобен модел?

# 24
  • София
  • Мнения: 44 120
аз нищо елегантно не намирам в тези шушляци честно казано.... простеят ми и само заради това не бих дала такива луди пари за тях, иначе за топлене -топлят, за носене - 4 години изкарах с подобно нещо за 70 лв на тера нова Wink лудо харесах обаче едно  нещо в сити центъра, на подобна цена, което обаче вън беше вълна, а вътре имаше така подплата  дебело юрганче, което май се и махаше...ама забравих кой магазин беше...

в зара гледа ли там има подобни.

# 25
  • Мнения: 1 243

миналата година си купих подобно на това, което е харесала missing_you точно от "манго" и съм супер доволна от него! топли невероятно, лекичко е и много практично! обаче, трябва да ти кажа, че през ноември го харесах за 220 лв, не го купих, защото цената ми се стори безумна и нереалистична, но после през януари започна да струва 90 лв и си го взех доволна!
Simple Smile

# 26
  • Мнения: 3 609
Aми аз имам палто, но то не топли изобщо. Иначе ми харесва кройката, защото го премерих и просто залепна по мен, толкова хубаво стои, независимо че е шушляк, който по прицип и аз не харесвам.Но за да взема дълго и топло,вталено яке, не виждам от какъв друг материал да е, просто тук няма  Cry

# 27
  • София
  • Мнения: 44 120
да, то и аз ще чакам намалението да си забърша едно такова юрганче...но тази цена са ми безумни...в зара май поне имаше и по 170 Wink

а сетих се capasca беше магазина в ситито.... Mr. Green

Последна редакция: пт, 28 окт 2011, 12:07 от Angel_Dust

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Аз миналата година си купих от Илиенци страхотно яке за 70 лв. Сравнително дълго, сваляща се подплата. И май сега за децата пак там ще отида. Вчера обиколих още 10 магазина - или безумно скъпи, или само черни, и естествено никога няма 2 еднакви номера......  ooooh! Много се ядосах. На Илиенци поне има от пиле мляко и всякакви номера, цветове и бройки от всичко. И за  дамски якета там има огромен избор - къси, дълги, тънки, дебели, спортни, елегантни.... всякакви цветове и размери.

# 29
  • Мнения: 3 832
За дамски якета щях да препоръчам да погледнете в SELA, ама ядец - изнесли са се от България, бяха в Сердика, махната е и информацията от сайта им за магазини в България.
Жалко, много жалко, изключително женствени и качествени, въпреки, че само по намаления им бяха поносими цените, поне за мен.
Ето да изплакнете очи поне
www.sela-shop.ru
Преди малко в темата за намаленията похвалих Diamond-sport, впечатлена съм много от качеството на детските якета, разгледайте им страницата, на живо дори по-добре изглеждат.
Докато пишех се сетих,  че скоро се загледах по якето на една жена, спортно, тип скиорско, мимоходом ми направи впечатление добрата изработка, като се разминахме, погледнах надписа на гърба Diamond и лекинко се разочаровах, че е българско, а не от великите "световни" марки, но човек трупа опит цял живот, вече ще се оглеждам без предубеждение за тази марка.

Общи условия

Активация на акаунт