Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 471
Бубче, дано бързо да ти минава! Откъде тази кръв, да не е някоя язва.. дано да е нещо бързо преодолимо  Hug Благодарности за темата    bouquet

Фио, щом ти е криво- сподели си с нас, да ти олекне. Иначе за какво сме тук  Hug

За изборите- чаках си като поп цялата опашка, всеки извърташе поглед. Само двойката пред нас  с мъжа ми, която бече с малко дете, ми направи път. Но то каква полза, като трябваше и половинката да изчакам  hahaha Най-неприятното е, че не е предвидено място за посядане  Blush

# 16
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! Честито на всички мами Simple Smile
Чета ви от известно време и реших да се запиша в новата тема  Simple Smile
Чакам момиченце ( първо детенце), като термина ми е на 26.11. Леко раждане на всички!

Последна редакция: пн, 24 окт 2011, 01:16 от veronika1

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 8
И аз да се запиша.
Бубче, дано да отшумява това повръщане и да е нещо незначително. Аз ако мога само да помоля на 1-ва страничка за поправка - малка правописна грешка за моя град има едно изпуснато р.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 035
Мерси момичета, предполагам, че са спукни капиляри, ще видим.
И аз се зататрузих да гласувам, мноооого пипкаво действат, а ме пуснаха да мина отпред, когато бях вече почти припаднала, адски ми прилоша Confused В секциите цари бесен хаос и дезорганизация.
Ще видим дали ще добутам до балотажа Twisted Evil

# 19
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Здравейте, май малко късно се включвам във вашата тема, но все пак по добре късно отколкото никога. Да се представя Казвам се Милена, имам една дъщеря на 7г и чакам второ момиченце  всеки момент /термин 19.11/. Живея в Велико Търново и ще раждам тук. Чета Ви постоянно и много се радвам на трепетите и вълненията които споделяте. Ще се радвам да ме приемете при Вас.
Честито на всички вече радващи се на бебета мами,нека ви носят само радост.

# 20
  • Мнения: 517
Здравейте, момичета. Стискайте палци и за нас. Преживях много тежка бременност с изключителна тежка загуба - моята скъпа сестричка. Дано финалът е добър при нас. Утре ме приемат в болницата, а плановото секцио е за 25-ти.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 321
И аз да се разпиша, радвам се, че сте харесали моето заглавие за новата ни темичка  newsm44, дано я напълним с много много прекрасни новини  Hug. Бубчето, да се оправяш бързичко и дано нямаш повече неразположения. Gerganna, всички ще ти стискаме палци, успех  Hug

# 22
  • гр. Стара Загора
  • Мнения: 2
айде и аз да мина да се запиша Simple Smile
Бубче, надявам се бързо да се оправяш... Hug Praynig
Гергана, стискам палци Simple Smile Hug Praynig Hug
моята майка утре я изписват, а преди това ще ходя на преглед при моята докторка... тази вечер имам доста болки - в кръста/като от натоварване/, около яйчниците, но не са регулярни и силни... и тези във влагалището, които ме мъчат... те са най-болезнени... и незнам какво да правя newsm78
ще си чакам утрото... пък да видим...  Grinning
днес си купих крем за зърната - Лансинох... а иначе с една гъба на АГИВА ги търкам близо от 2 месеца/ нали така съветват по-възрастните Wink /... пък дано всичко да е наред Simple Smile Praynig

айде лека и спокойна нощ Hug  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 99
gerganna  всичко ще е наред и много скоро ще гушкаш мъничето си. Дано си по добре вече и не ти отложат нещо секциото заради хремата. И аз съм с хрема цяла седмица вече и не минава а след деестина дни е и моето секцио. На всичкото отгоре и баткото е с температира тези два дни и не знам какъв по ред вирус ме очаква.

Бубче бързо да се оправяш!

Добре дошли на двете нови престрашили се мами да се включат в редиците ни!

# 24
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Здравейте милички!
Добре дошли да новите майчета!

Бубче -   bouquet за усилията и от сърце ти пожелавам бързо да забравиш за тези неразположения, и ако прецените с fio, пуснете и на мен данните за достъпа до темичката ни, както говорехме преди!

При нас днес беше ужасна луднизца. След ремонта /който все още продължава, макар и само с леки довършителни/, беше страшно и днес скъпото ми майче, от сутринта се беше впрегнала да ми оправи къщата ... та чак до вечерта! Аз нали не мога да седя така безучастно и въпреки болките се включих, където можах докато не си фраснах коремчето в една от дръжките на вратите! Ужасно ме боля и страшно се уплаших, а и бебка бясно се разбунтува, след което утихна - страшно ме хвана страх, да не съм я ударила и нея!
Утре съм на доки да си видя изследванията и ще видим до къде сме го докарали!
Иначе за гласуването - ние отидохме доста рано и нямаше никой в нашата секция, та минахме буквално да 10мин.
gerganna - стиснати палчета имаш и от нас!

Лека и хубава нощ на всички!

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 973
SNEAKERS да ви е живо и здраво синчето! С много любов да си го отгледате и да му се радвате! Бързо възстановяване на теб!

Бубче да не е от вируса на щерката? Много притеснително, но от силни спазми е възможно и капиляри да са се спукали. Благодаря за темата   bouquet и утре те очакваме с добри новини за здравето ти  Hug

veronika1 и мими-марти  welcome и лек финал Simple Smile.

мими8406 добре завърнали се  Hug. Вярвам, че ще успееш да си кърмиш и двете бебки , дано са все така спокойни, а на теб бързо възстановяване  Hug.

gerganna всичко ще е наред, особено с такава силна форумска подкрепа  Hug. Ще те очакваме с хубави новини на 25.10.  Simple Smile

При мен засега всичко е о.к., освен факта, че нещо мъжо е поизнервен/вероятно от "сухия режим" на който е подложен/, но аз нямам ниииииикакъв мерак пък и напоследък много лесно "паля"  Mr. Green. Надявам се до месец да се пооправя  Wink.

Принцес83 и Катюша много се радвам на всички емоции които споделяте с нас  Hug

Гласувахме без проблем, чакахме има няма 10 минутки само Simple Smile.

Хайде лека вечер /аз зяпам Пресконференциите/ и да видим дали ще има сладка изненада тази нощ Simple Smile!

# 26
  • Мнения: 21
    Хайде и аз да се разпиша. Grinning Бубче,благодарности и бързо да се оправяш! Hug
  • Добре дошли на новите коремчета и добър финал! smile3525
Гери,всичко ще е наред,мила! newsm17
  • И аз гласувах,имаше опашка от към 30 човека,обаче една възрастна жена, помоли и минах първа.Много мило ми стана,че все още има човечност у хората. smile3501
Да се оплача,едвам ходя,все едно имам дънер между краката,имам чувството,че не мога да ги събера и много боли. newsm45[/list]

Последна редакция: пн, 24 окт 2011, 10:13 от jujinka-15

# 27
  • Мнения: 72
добро утро,момичета!
добре дошли на новите мами  bouquet
гери,на теб желая всичко да мине добре и чакаме вести Heart Eyes
аз цяла нощ не спах от киселини и установих че вече и содата не помага Tired
при всяко мое ставане и мъжо се стряскаше щото мисли че идва бебо Laughing беше направо комично Joy

# 28
  • Мнения: 324
Фио, щом ти е криво- сподели си с нас, да ти олекне. Иначе за какво сме тук  Hug

Hug
Ами аз си изхленчих вече във ФБ, не ми се иска да товаря темата с моите проблеми.
Само се моля съвсем скоро да се похваля с добри новини  Praynig


Гери, стискам палци и чакаме хубавата новина  Heart Eyes

veronika1, мими-марти, добре дошли   bouquet

# 29
  • Там, където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 758
gerganna имаш стиснати палчета и от мен Simple Smile

У нас, Тошко е с върла кашлица от вчера, която от влажна до вечерта премина в суха и едва успя да заспи към 11 вечерта и цяла нощ съм била нащрек край него. След малко ще ходим при личната да му чуе гърдите. Покрай него и аз съм с хрема само и дано бързо да минава, днес сутринта ходихме всички до Шейново да си пусна изследванията и утре съм на тонове да видим как е беба.

Иначе за гласуването, много лоша организация, вчера ходихме с Тошко към 11 часа и чакахме половин час, а мъжът ми, който бе извън София се пробва вечерта към 18:30 и не успя, имало опашка от 60 човека.

Общи условия

Активация на акаунт