Седем часа разлика - 3

  • 49 928
  • 808
  •   1
Отговори
# 780
  • София
  • Мнения: 16 120
Може би хора на депутата довършиха Миро.
Стори ми се, че не е много въодушевен да живеят двамата заедно в топлите страни.
Роки ще се оправи.

# 781
  • Мнения: 2 592
Да, постъпката на Таня е също толкова грозна, колкото това, което щеше да направи Миро  Sick
Но тя поне има сериозен мотив - същото се случи на дъщеря й и иска отмъщение (с което не я оправдавам).
А мотивът на Миро бяха само парите. За това не мога да изпитам съжаление към него

# 782
  • у нас
  • Мнения: 1 870
и аз започвам да мисля че Гончев само е надникнал- видял ги е проснати и че камерата липсва и се е изнесъл.
Втория изстрел беше отпечатъците на Роки да са върху оръжието и спусъка Rolling Eyes
и Милото.... наистина не изглежда опечален... или все още не е научил...
много въпроси, но поне в тези два епизода имаше динамика

майтапа настрани, но ще видите че на бай Юнал нещо са му мътни водите.... спомням си физиономията му когато го питаха какво ще прави в Бг и после Аги разговаряше с някой и беше доста пестелива на думи.... не казвам че е замешан в ситуацията, но има нещо newsm78

# 783
  • София
  • Мнения: 1 482
Много силни серии, най-накрая развитие някакво все пак.

В СД - Асен Блатечки/Чарли беше отвлякъл едно момиченце в Мола и го намериха по маската. Абе изобщо за всички БГ сериали има само един магазин за маски ooooh!

# 784
  • Мнения: 931
Може би хора на депутата довършиха Миро.
Стори ми се, че не е много въодушевен да живеят двамата заедно в топлите страни.
Роки ще се оправи.


Има доста логика тук. Може наистина да е независимо от плана на Таня - която тъкмо беше станала симпатична покрай страданието за дъщеря си и свалката с Иванов, и сега.... доста грозна постъпка от нейна страна-

# 785
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
А това виждали ли сте го?
http://www.facebook.com/pages/Бар-Избата/222985321100258

# 786
  • Мнения: 2 265
В СД, в магазина за маски щанда беше от дясно на екрана, не от ляво Peace !

Както и да е.

Днешните два епизода ми харесаха. Много ми харесва Станкофф, но ми разбиха очакванията, че жена му ще е майката на Явор. Тя такъв английски извади + това женени от 16 години...то ако е оставила Явор на 2, той едва ли ще я помни. Нещо не се връзва.

Това което не харесвам в серияла за момента е твърде честата поява на нови герои, не мога да запомня кой, кой е и с кого има общо #Crazy !

# 787
  • София
  • Мнения: 1 210
Е трябвало е да сложат снимката, която показаха - с Боян  Laughing

На мен промотата ми харесват-има за какво да се говори цяла седмица, а после се оказва, че е друго и става още по-забавно  Wink

# 788
  • Мнения: 928
Беше ви казано по-назад в темата, от сигурна вътрешна информация, кой стои зад побоя над Тео и Мая, но някои ми се смеят. И сега се смеят на възможността бай Юнал да е убиецът на Миро. Ама е точно той, той изнасили и Мая. И Гончев е замесен, и треньора, но зад всички стои Чушката, много герои от сериала бачкат за него, почти всички да не кажа, той е злият гений в цялата сложна схема.

# 789
  • Мнения: X
Цяла седмица до следващите два епизода...  Дано Таня по някакъв начин помогне да не натопят Роки за убийство. Как можа Таня да измисли подобно отмъщение, особено като няма доказателства за вината на Роки?! По-гадно ми стана дори и от сцените с плъха! Не съм гледала промото, но като чета, нищо не става ясно, а само ни баламосват за пореден път.
Интересни бяха срещите на Мая с адвоката. Нейните погледи съвсем не бяха като към евентуален баща, такива едни огнени... малеее  Wink. Хубаво я бяха гримирали за тази серия, а и гласът на Мая ми хареса (нищо, че бяха само няколко думи, най-после проговори).

# 790
  • София
  • Мнения: 2 431
Привет мами!
Пак съм на линия, извинявам се за късното включване и ако се повторя във версиите. Много сте изписали и не мога да прочета всичко. Моята версия-Мая не е изнасилена. Според мен те бяха консумирали връзката и едва тогава влязоха биячите. От тук идва следните варианти:
- постановката е работа на Иванов -за да хване Милото  удря Стоева по най-слабата и част.
- има още някой все още неизвестен, който си играе своя игричка.
- дядото на Тео си има свое виждане по въпроса и свои начини  като бивше ДС ченге.
Гончев не ми се връзва в цялата работа. Прекалено е обсебен от Таня Стоева, да не кажем че направо е толкова влюбен в нея, чее вече неин роб...

И още нещо- майката на Тео адски ме дразни. Много е изкуствена и слаба актриса.

# 791
  • Мнения: 1 070

Това е направено тази вечер, затова има само 10 харесали го  Mr. Green

# 792
  • София
  • Мнения: 1 210
Бай Юнал беше в Щатите по време на изнасилването newsm78
А и доста безцеремонно Юнал гони Чушката на няколко пъти , за да се предположи, че работи за него..

Тази Стефанакова с изправената коса може да е сестрата и тя да има връзка с Треньора Wink

# 793
  • Мнения: 928
Бай Юнал беше в Щатите по време на изнасилването newsm78
А и доста безцеремонно Юнал гони Чушката на няколко пъти , за да се предположи, че работи за него..
Всичко си има обяснение, спокойно, много бързате.
А мотивът за всичко това е, че Таня Стоева предпочита китайското пред пълнените чушки. Това не може да бъде простено и Чушката я наказва.

# 794
  • Мнения: 267


Тази Стефанакова с изправената коса може да е сестрата и тя да има връзка с Треньора Wink
това предроложение ми хареса  Peace
четох коментари във фейса , че Тео отива в Ню Йорк и си намира много добър приятел , който му помага да немери Мая , така пишело в книгата , някой тук я беше чел , но не помня кой  Embarassed , ако може да се включи верно ли е

Общи условия

Активация на акаунт