Седем часа разлика - 3

  • 49 927
  • 808
  •   1
Отговори
# 750
  • у нас
  • Мнения: 1 870
дааааааа

всички гледат промото- жалко беше готино да го гледаш- радваше окото

# 751
  • Мнения: 14 838
 Маскирания уби Миро и изчезна. Дали Гончев не е убил Роки  след като ги е намерил  .

# 752
  • София
  • Мнения: 627
 Shocked Shocked И Кво сега Роки да е мъртъв не не ... не го давам Роки  Heart Eyes

# 753
  • Мнения: 4 606
Миро беше готов да изнасили дете (Роки е на около 18 години), как пък ви е жал за него  newsm78
Ако беше Тео, щях да го възприема като дете, ама Роки - не мога... Whistling

Аз си мисля, че Маскираният може да е човек на Треньора. Нещо не му е чиста и на него работата... Thinking

# 754
  • Мнения: 0
Като гледах промото ми се струва, че или Тео или Явор е зад това. Пък и Тео пъхна един плик (като онзи, който Таня даде на Гончев) в някаква чанта.  Shocked

# 755
  • Мнения: 931
ЕЕ, не, много ще е грубо. Мисля, че Гончев не знае, че Роки трябва да е в безсъзнание и мисли, че е мъртъв и той... или поне се надявам така. А и видът на Милото в промото не дава вид на човек, който е изгубил сина си.

# 756
  • у нас
  • Мнения: 1 870
според мен Тео тръгва за накъде- дали не се е ориентирал по тел номер на Цвета от къде са му звъняли и да търси Мая Rolling Eyes

# 757
  • Мнения: 14 838
Като гледах промото ми се струва, че или Тео или Явор е зад това. Пък и Тео пъхна един плик (като онзи, който Таня даде на Гончев) в някаква чанта.  Shocked
И аз го видях това ама се чудех дали съм видяла правилно

# 758
  • BG
  • Мнения: 2 458
Маскирания уби Миро и изчезна. Дали Гончев не е убил Роки  след като ги е намерил

Това може да е момент извън контекста, в който Гончев просто си мисли, че и  Роки е мъртъв, а той само да е ранен. Както ни заблудиха, че Таня е насочила пистолета в главата на Миро. Реакцията на Милото от промото не е като на баща, изгубил сина си.

# 759
  • Мнения: 0
Като гледах промото ми се струва, че или Тео или Явор е зад това. Пък и Тео пъхна един плик (като онзи, който Таня даде на Гончев) в някаква чанта.  Shocked
И аз го видях това ама се чудех дали съм видяла правилно
А и нали Тео (и Явор покрай него) искат да си отмъщават на Роки. (Гончев казва в промото, че е мъртъв) Thinking

# 760
  • София
  • Мнения: 642
Гончев се е заблудил. Роки нали е в безсъзнание, помислил си е, че е мъртъв.
Но кой ли беше човека с маската?

Опааа, Мая се сближава с адвоката, но на американската съпруга не й харесва май...

# 761
  • Мнения: 2 592
Роки изглежда по-мъжествен от Тео така е, но това не променя факта, че е дете на около 18 години
И не променя факта, че Миро беше готов да го изнасили и да го бележи за цял живот заради пари  Sick Sick

# 762
  • sofia
  • Мнения: 406
А Милото кого риташе... и кой влезе в този момент newsm78

# 763
  • Мнения: 0
А Милото кого риташе... и кой влезе в този момент newsm78
Иванов влезе с пистолет, насочен към Милото.

# 764
  • Мнения: 931
Влезе Иванов, но кого риташе не става ясно

Общи условия

Активация на акаунт