Седем часа разлика - 3

  • 49 938
  • 808
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Сценария тая вечер е писан от егати садистичните типова. Но си беше чиста издънка. Май няма да има промо....

# 736
  • Мнения: 2 592
Според мен не беше Гончев. Нали първо настойчиво го пита кой го изпраща? Гончев много добре знае кой е
Да не би Милото да е пратил някой да наглежда Роки  newsm78
Но ако е на Милото човек наистина защо ще инсценирва убийство от Роки?
Не мисля, че го изнасили, тъкмо се канеше да му съблече бельото и влезе маскираният

# 737
  • София
  • Мнения: 2 430
 djoleva мерси,то вярно,че е само на филм,ама бой и е*ане не се връщат  Crazy та си викам да не орезилят младо момчето

# 738
  • у нас
  • Мнения: 1 872
не може да е Гончев, защото очевадно е че няма да пита за кой работи и като разбере да го убие.... направо щеше да си го убие Rolling Eyes
....
но пък и той си погледна часовника и слезе от колата, може би Миро се е забавил- оф не знам
лудница

# 739
  • Мнения: 21 299
Хвана ме жал за Роке ,а кой беше маскирания ...  newsm78

# 740
  • Мнения: 931
И според мен не беше Гончев - гласът беше различен. Ако Иванов не беше с Таня с ресторанта, бих си помислила, че  е той - изглеждаше като него като структура. Симпатични ми станаха и Роки, и Миро - ама Миро май отече... Поне добре, че Роки спасиха.

Но мисля, че тук потвърждават, че има някой, който дърпа конците, който засега е останал зад завесата - той е и срещу Таня, и срещу Милото, и определено цели да ги скара.

# 741
  • Мнения: 14 840
Доста интересно завъртяха сюжета . Браво. Ние направихме хиляди предположения а то какво излезе. Може да е свързано с Распутин , той нали се резервира самолет за някъде и то същата вечер

# 742
  • Мнения: 685
Не го изнасилиха, но как да не е Гончев, той нали излезе от колата?Съвсем ни объркаха.
Той излезе, но този в хотелската стая като че ли ми се видя по-едричък от Гончев.... и наистина как уж никой не знаеше изведнъж се появи някой.
А в цялата схема де са бодигардите на Милото тати  newsm78

# 743
  • София
  • Мнения: 642
Ех, значи.... как мразя така....
Че и по гласа не можах да оприлича кой беше.
И сега цяла седмица ще се чудя.
Гадно беше от страна на Таня да организира такова нещо.
А пък Миро... отиде си зян.

# 744
  • у нас
  • Мнения: 1 872
и аз започвам да мисля че е някой, който за сега е зад кадър Rolling Eyes
абе де е бай Юнал Mr. Green

# 745
  • Мнения: 2 592
Миро беше готов да изнасили дете (Роки е на около 18 години), как пък ви е жал за него  newsm78

# 746
  • Мнения: 14 840
Не го изнасилиха, но как да не е Гончев, той нали излезе от колата?Съвсем ни объркаха.
Той излезе, но този в хотелската стая като че ли ми се видя по-едричък от Гончев.... и наистина как уж никой не знаеше изведнъж се появи някой.
А в цялата схема де са бодигардите на Милото тати  newsm78
Гончев излезе от колата защото Миро се забави / Таня му беше казала след около 30 мин./ и тръгна към хотела за да разбере какво става. През това време оня свърши работата. Сигурно Гончев ще ги намери в стаята

# 747
# 748
  • София
  • Мнения: 642
и аз започвам да мисля че е някой, който за сега е зад кадър Rolling Eyes
абе де е бай Юнал Mr. Green

 hahaha Joy вярно бе, той нали се изгуби някъде... сигурно е дошъл в Бг да накисне Роки с убийство  Joy

# 749
  • Мнения: 2 592
Брей, този маскираният да не е убил и Роки  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт