Електрическа четка за зъби!

  • 168 154
  • 321
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 6 930
Преди години имах четка от ДМ, преди да мина на Филипс,  имаха неприятния навик да нямат винаги налични консумативи или като дойде нов модел, съвсем да няма за предишния.

# 316
  • София
  • Мнения: 17 775
Аз моята съм планирала да я ползвам с глави на Филипс. Много по- важна е главата, отколкото дали са 30к или 50к трептения.
А най- важна техниката, която аз явно не уцелвам със звуковата, колкото и да няма такава. Или главата е голяма, а аз съм с мънички зъби.

# 317
  • Мнения: 4 015
За ДМ-ската четка има глави он-лайн. Явно са оправили вече пропуска си. 2 вида са.
Моята на Филипс също е с 2 минутен таймер. И на мен не ми стига и си я пускам още няколко пъти докато съм доволна от резултата.
За полирани зъби препоръчвам накрайниците Diamond Clean на Филипс. Направо ги прави стъкло зъбите, но за тази цел за твърди, тесни и малки накрайниците. Може да не се харесат на всеки.

Последна редакция: сб, 28 окт 2023, 15:37 от Lale_Lili

# 318
  • София
  • Мнения: 17 775
Да, ето това е основният ми проблем. Не мога да си измия зъбите за 2 минути. Трябват ми 5-6, а такова предобряне не е хубаво.

# 319
  • Мнения: 12
Здравейте,
Имаме 2 четки соник кеър. Едната е мойта, която ползвам редовно, а другата на детето, която не сме я ползвали от доста време.
Днес решихме детето да ползва неговата четка, но проблемът е че четката не се зарежда. Предполагам батерията е заминала, понеже не е ползвана дълго време.
Някой имал ли е подобен проблем. Може ли да се сменя батерията и ако да откъде.
Благодаря преварително!

# 320
  • Мнения: 6 930
Мисля, че батериите не могат да се подменят. Да не би зарядното нещо да не зарежда, свети ли индикатор поне?

# 321
  • Мнения: 12
Мисля, че батериите не могат да се подменят. Да не би зарядното нещо да не зарежда, свети ли индикатор поне?
Пробвах с друго зарядно, но не става, явно батерията е заминала от стоене Simple Smile
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт