Диета с гречка (елда) - 2 част

  • 142 888
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 807
Точно тези спагети май са от този сайт, но са с поръчка. Може би трябва да се погледнат и други подобни сайтове, но както казва Ина, май и в Пикадили ги имаше. Лошото на сайтовете е, че в повечето случаи имат някаква такса доставка и си струва повечко неща да се вземат, но пък то натоварва бюджета.
http://www.maxlife.bg/index.php?route=product/search&keyword … D0%B5%D1%82%D0%B8

tania6  Hug и аз ще дойда съвсем скоро тук. Да мине Луната и може би в петък ще направя един ден на елда.

# 16
  • в колонките
  • Мнения: 510
        Добра вечер,честито Димитровден, Hug
   Понеже ние го празнуваме тоя празник и влизам да ви кажа,че тая вечер няма да съм на елда,може би от утре. newsm78.
      На всички желая хубаво изкарване на празника.  bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Мнения: 4 344
sivila,честит именник!да е жив и здрав,и много слънце в душата! Hug

# 18
  • в колонките
  • Мнения: 510
     


       Ина15, Hug
                       за теб                           
           
                                                           

# 19
  • Провинция
  • Мнения: 509
Момичета, споделете з аколков реме колко килограма сте свалили с гречката?Май месец имам абсулвнски бал, а съм почти 64кг на моите 163см височина.Търся си няквкъв режим, или диета,които да ми помогнат да смъкна десетте излишни кила.Дали гречката е за мен?

# 20
  • София
  • Мнения: 807
kragovrat Hug Пробвай няколко дни на гречка и ще си отговориш на този въпрос. Понякога нещо е удачно, понякога не толкова резултатно. До месец май имаш много месеци и смятам, че това е един хубав вариант за разтоварване. Ако го направиш първо 3-4 дни ще видиш как ще се почувстваш. Ако никога не си пробвала гречка, може да се окаже, че си сред хората, които са в групата на необичащите елда  Grinning
Аз ще лунувам днес и утре и скоро ще остана малко на гречка.
Хубав ден на всички! Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 488
Snow4eva, благодаря за линка - аз снощи си намерих японски нудели с елда в Био Маркет Балев. В момента хапвам нещо мноогоо вкусно - нудели от елда, гарнирани с .... елда Joy
леко ги запържих с зехтин и е .... да си изядеш пръстите
сега съм спокойна, че ще издържа по-дълго и ще има с какво да се похваля
стискайте ми палци Praynig

# 22
  • в колонките
  • Мнения: 510
 Привет,елдички, Hug
       От тази вечер съм на елда. Grinning.Свърши празника,свърши разпускането.Ще сваря 150гр.и ще оставя около 50гр,която ще изям по-късно с прясно мляко и канела.Останалото количество с изварка и доматче.В момента хапвам круша,нищо друго не съм яла до тоя момент.
          Хубава вечер и приятно отслабване с елдата.  bouquet

# 23
  • Бургас-Несебър
  • Мнения: 56
Здравейте на всички! Случайно попаднах на тази тема и нещата в нея ми харесаха. Днес си купих елда от Карфур - около 4.00лв - 0,500кг. Но нещо не ми стана много ясно...гледам че някои я комбинират с плод, сирене, извара, мляко и т.н. пък аз доколкото успях да прочета и да си преведа и от руския сайт се яде само "чиста" елда, без добавки - попарена и престояла вечерта на предния ден... Може и аз да бъркам нещо.... ама моля ви някой да ми обясни, че мисля да си я попарвам тази вечер  Thinking

# 24
  • Мнения: 2 275
така е,яде се чиста ,но може с малко кефир и няколко кайсии (по мои спомени ,също от руския),
 повечето от нас не са свикнали с вкуса й от деца,а сега я откриват (като мен)
овкусявам я за да мога да се възползвам от полезността на елдата по-дълго и да ми е приятна
признавам:първият път не ми хареса и трябваше да мине време и да опитам други продукти на базата на елда за да я оценя по достойнство и да влезе трайно в менюто на семейството ми
ако ти харесва без нищо,хапвай я
но ако не ти харесва без нищо не се притеснявай,добави сирене за солен вариант,малко канела и орехи и защо не малко мед за сладък
ефект има,но е по-малък Mr. Green
а за попарването цяла нощ не мога да кажа
аз я слагам в студена вода ,завира,отстранявам от котлона и я оставям да поеме водата
елда:вода=1:1
мойта елда е препечена(кафява)
изплакни мнооооого хубаво преди да я накисваш или правиш като мен,заото ще ти горчи Sick
добър апетит

# 25
  • в колонките
  • Мнения: 510
           Привет,момичета, Hug
    И тази вечер съм на елда. Grinning.Трябва да кажа,че през деня хапвам по 1 плод.Днес беше портокал.Пак ще си сваря като снощи 150гр.елда,като отделя малко за десерт от нея  Laughing,с прясно мляко и канела.Сутринта кантарчето отчете минус,доволна съм,за това продължавам и днес. Naughty
  megy_sn,добре дошла при елдичките. HugАз някога ядох елдата,както пише в руските сайтове и като ме хвана един запек  Joy,със зор се оправих.От тогава добавям винаги зеленчук,салатка,плодче,иначе ми е голЕм проблем.Ти пробай чиста и ако излезе проблемчето добавяш нещо разхлабващо. Grinning.
    От мен хубава вече на всички:          

# 26
  • Бургас-Несебър
  • Мнения: 56
момичета, благодаря ви за приемствеността и за допълнителните разяснения. Да добавя само, че четох някъде за слабителния ефект на елдата и се надявам и при мен да е така, щото и без това ми е трудно "ходенето". 150гр ли е дневната доза или 1ч.ч. което може би е пак толкоз Thinking ...
Добре де, утре започвам, и без това съм я купила. Ще измеря кг и см на гладно и жадно и след WC пък ще споделя резултатите си с вас като преключа - само 7 дни ли може да продължи? , е и през това време ще пиша де, ако не за друго, то поне за да се подкрепяме и да се съветваме.  Hug
Пожелавам си успех, на вас също момичета  Peace

# 27
  • в колонките
  • Мнения: 510
   О,megy_sn, ти ако мислиш само на елда да караш си приготви 200гр поне.А понеже добавям и зеленчуци,и плодове та за това слагам 150гр. Grinning.А също така си броя и калориите,та за това.Някакви 1-2-3 кг.се разкарват нагоре-надолу из мен и ме ядосват. Heart Eyes.
    Успех ти желая и да споделяш,ей. Hug

# 28
  • Мнения: 9
           Здравейте !  Предполагам нямате претенции да се присъединя към вас . От вчера съм на
           елда- сварих си 200 грама,изядох я със зор, и за днес съм приготвила 150, но като че ли ще
           прибавя малко зеленчук заради з..ка. Елдата си я хапвам отдавна, но не и неувкосена/ с
           мед,кора от лимон и орехче е страхотна/. Когато не е овкусена е ....... . Исках да стресирам
           малко организма си, че нещо зациклих на едно място- искам да разкарам едни 3-4кг.
           Хубав ден!

# 29
  • София
  • Мнения: 807
Привет и от мен! Hug
Пак съм тук! Поне днес и може би утре! Няколко хапки за закуска, след малко нападам обедната порция. Моите предпочитания съм към солен вариант. Въобще... не обичам сладки нещо за основно ядене  Grinning
Вечерята - ако мога да продължа на елда ще е добре - ако не - имам супа и порция гореща супа няма да навреди. Мога пък да й сложа някой друга лъжица елда вътре  Sunglasses
Хубав ден и успех! Hug

Общи условия

Активация на акаунт