Диета с гречка (елда) - 2 част

  • 142 890
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • в колонките
  • Мнения: 510
        И от мен привет, Hug
  Ахат, Hug,на мен също ми помага елдата за изгонване на някое килце.Един път я направих като леща яхния,страшно вкусна излезе,даже ММ яде от нея и му хареса.Ще правя и аз някой ден елдови дни,виж на 1-ва стр.Сноучева какви хубави рецепти е пуснала.
     От мен успех.  bouquet.Хей,и пиши резултатче,ако се появи.  bouquet

# 31
  • Мнения: 9
              sivila, разбира се ,че ще пиша резултата/ аз само се изтеглих, не съм мерила ханш,талия и
              бедро/, но се притеглих на 31 и на 07.11.2011г. ще видя какъв е той.Рецептите съм ги
              разгледала, обаче ще ги ползвам след 7-те дни/ сега гледам да е колкото се може по
              натурално,без грам сол и подправки/,за хранене веднъж в седмицата.
              Вчера, си нарязах един домат в елдата и изядох след обяд една малка ябълка.Днес
              пак съм на елда, сложила съм си 15гр.сирене, на 150гр. елда.Може би ще хапна 1/2
              грейфрут.
              Хубав ден ви желая!

# 32
  • София
  • Мнения: 2 265
И аз обичам елда!
Най-обичам със захар и прясно мляко - хич не е диетично, но е мнооого вкусно (за мен) Peace

Нека да мине утре, че имам чрд и аз ще направя диетка. не баш точно диетка, а 2-3 дена на елда.

# 33
  • в колонките
  • Мнения: 510
              Здравейте, Hug
  Много добра идея за следпразнично разтоварване, luus, Hug.По принцип и аз така правя след неконтролируеми уикенди. Heart Eyes.И винаги помага елдичката.С мляко и малко мед също хапвам,когато ми се хапва нещо сладко.Чудесен десерт е.
   Ахат, Hug,ако почувстваш,че почва да ти омръзва само елда започни да я комбинираш с нещо,което ти се яде.Така ще си удължиш диетата.
           Хубав ден,момичета.  bouquet

# 34
  • Мнения: 2 275
елда с мляко и захар Thinking
и защо никой до сега не ми е дал тази идея #Cussing out
ще опитам утре за закуска
и аз съм от днес на елда,но за обяд е със сирене,а вечер с ябълка или морков/ряпа
  bouquet

# 35
  • Мнения: 136
Моето дете мн обича елдата с мляко ,захар (мед)и канела.Вместо мляко с ориз-мляко с елда. Grinning

# 36
  • Мнения: 9
               Аз продължавам. Днес съм направила 150гр.елда/за целия ден/ с малко сирене и ситно
               нарязана ябълка.Много вода и евентуално 1/2 грейфрут. Така ще карам до неделя
               включително и в понеделник ще пиша какъв е резултата.
               2010г. си поддържах килограмите,като веднъж в седмицата си хапвах елда приготвена
               по различни начини/ и сладка и солена,със зеленчуци,на кюфтета и т.н./
               А снощи се възползвах от постовете на Snow4eva и прибавих две лъжици супа от леща
               / направена за домочадието/ и много ми хареса.  Snow4eva, благодаря за идеята.
               Хубав и отслабващ ден момичета.

# 37
  • в колонките
  • Мнения: 510
                     Добро утро от мен, Hug
                                                 
            Видях какво отчете кантарчето тази сутрин #Cussing out и започвам с елдата от днес.Колко дни? Не зная и аз,но този плюс трябва да го изгоня по най-бързия начин,че ме ядосва.
      Ще си направя малко супичка /както се приготвя лещата/,мисля да пробвам и елдени кюфтета,печени във фурната.За десерт ще бъде варена елда с прясно мляко и канела.Мисля общото количество елда да е до 200гр.Ще хапна и 2-3-4 мандаринки до обяд. Heart Eyes
      Ще се радвам,ако имам компания. Laughing
      Хубав неделен ден на всички   bouquet

# 38
  • Мнения: 9
             Обещах да се отчета и ето ме: за 5 дни на елда -2,8кг. За мен е супер.
             Сега продължавам със Зоната.
             Успех на всички!

# 39
  • в колонките
  • Мнения: 510
                     Здравейте, Hug
      ахат, Hug,отличен резултат.
    Аз сутринта имах минусче от 400гр,продължавам и аз.Кюфтетата честно казано хич не ми харесаха,залепиха се за хартията  Sick- няма да ги правя повече.Но супата е чудесна,ще продължавам да правя от нея.С извара и дом.салца също ми харесва и ще слагам.
   Хубава вечер от мен.  bouquet

# 40
  • Мнения: 136
Аз съм елдопристрастена! EmbarassedМн я обичам и вместо да разтоварвам,аз прияждам с нея!Но по-добре с нея де! Grinning

# 41
  • София
  • Мнения: 2 265
Днес и аз започвам с гречка - 2-3 дена - само ще ям гречка с мляко или с малко масълце.

# 42
  • в колонките
  • Мнения: 510
            Привет, Hug
   И днес съм на елда,добре съм за сега  Laughing,т.е не ми е омръзнала още.Тази вечер съм правила 120гр.елда с 200гр.зеле,доматена салца малко,подправки за сарми  Grinning.Безрасъдно вкусно се получи.Сутринта още 200гр.минус.Доволнааааа. Peace
     Хубава вечер   bouquet  bouquet  bouquet

# 43
  • в колонките
  • Мнения: 510
        Привет, Hug
 Отчет за три дни на елда - минус 1кг.Доволна съм,щото не бях само на нея.Добавях си и извара,домат.салца,зеле,хапвах си и плодове и то доста.Мен ме задоволява тоя резултат.След не дълго време пак ще мина на елда,обикновено се случва след уикендите. Laughing
    ахат, Hug,пиши до къде стигна.Успех в елдоотслабването.  bouquet
             Хубава вечер на всичкиbouquet

# 44
  • Мнения: 4 344
и аз съм тук за няколко дена.
sivila,тъкмо си мислих,че ще ме надзираваш,ти пък бягаш. Hug
luss,на елда ли си? Hug

Общи условия

Активация на акаунт