Техника за Емоционална Свобода (ТЕС) - 2

  • 118 820
  • 757
  •   2
Отговори
# 750
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Добре дошла, WALVES!
Желателно е да работиш над емоционалните причини за пълнотата ти.  Peace
Запитай се, защо ти е излишната телесна маса? Какво ти помага? Как ти пречи? Такива неща.

В този форум има няколко теми за отслабване, както и информация за различни семинари: http://emozdrave.info/forum/

Успех!

# 751
  • Мнения: 1 064
Точно те хванах, Нощни очи. Темата мина 50-та страница, няма ли да ни заключат? Ако нямаш възможност, ще помогна...

# 752
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Хвана ме!  Mr. Green Ама действай ти, щом имаш мерак, аз не мога да се заема в момента с нова тема.  Peace
Копирай старата начална страница и по свое усмотрение добави инфо, ако ти се рови и занимава (след пускането имаш 24 часа за корекции, след това с помоща на мод).

# 753
  • София
  • Мнения: 213
...ако правите семинари също бих се присъединила.
По- назад в темата съм обявила 18 и 25, събота, за желаещите, но трябва да се запишете, за да знам има ли достатъчно хора, за да го организирам и проведа. Ако се съберете 5 човека- правя го!
Връзка на лични- за телефон и адрес.

# 754
  • София
  • Мнения: 2 808
Аз бях една от желаещите семинар, но съм болна, всички вкъщи се изпотръшнахме.  Outta Joint Ще се включа в някой по-натам.  Hug

# 755
  • Мнения: 705
Бланка, благодаря за подсещането. Мисля да се организирам тези дни да пусна нова тема.

# 756
  • Мнения: 1 064
Общо взето след 50-та заключват, зависи кога темата ще се набие на очи. Ние не пишем много, де, но все пак...

# 757

Общи условия

Активация на акаунт