Кюретаж и забременяване след това - 24

  • 26 036
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 118
За въшкарниците - по съвет на Тед смесих течен сапун с вода (сложих 2-3 супени лъжици сапун) и ги напръсках цветенцата. Със същата "отвара" полях 2-3 пъти и се изпариха гадовете newsm65

Ще дойде и светлия ден с болничния, миличка, още малко търпение!

# 46
  • София
  • Мнения: 13 206
Деси, късно, рано.. все някога се наместват пустите му фини настройки Grinning
Скоро ще чакаме новинка от теб! Hug

# 47
  • Мнения: 876
Мацки, здравейте!

Нямам много време да пиша, но ви чета редовно, да знаете!

Зузи, съжалявам, че се получи така, но ти желая следващия път да имаш най-леката и успешна бременност! Много ми харесва колко си позитивна и те чета с удоволствие.  Hug Hug Hug

KaRoLa, как така няма да ти изплатят болничен? Какво става?  Tired

При мен нещата са ок засега (пу-пу), чакам си втория цикъл...половинката обаче заминава за 3 месеца точно около периода, когато трябва да ми дойде, та за добро или зло ще трябва да изчакаме повече май-май.  Cry Или като го навестя живот и здраве да уцелим момента!  Flutter

# 48
  • Мнения: 7 118
Благодаря, Златенце! Пожелавам и на теб успех..и когато - тогава, не съжалявай за нищо, защото съдбата си знае работата!  Mr. Green Hug Hug Hug

# 49
  • Мнения: 4 864
ZU, ако гадините са ми нападнали каланхоето преди няколко месеца и сега ги полея с магическата смес  шъ ли ми живне цветенцето??

Zlatence, има проблем с болничният ми, който установих след като посетих НОИ началото на седмицата. Казала съм на нашето счетоводство и се надявам следващата седмица да се оправят нещата. Да не мътя водата, че така или иначе е ясно къде е проблема и се надявам да се разреши.

Аз днес  съм в голямото чакане Sad Уж днес трябваше да е МЦ номер 2, а няма Sad А болки си има.  Confused

# 50
  • Мнения: 1 884
Дзак и от мен...... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И аз днес отивам при док да видим нашето момче,че не сме го виждали цял месец....ще пиша после-пък и едни палчета не са излишни,ако може Blush Blush

# 51
  • София
  • Мнения: 4 493
me4koni, готово -   стиснати са, но да знаеш че всичко ще е ОК  Hug
Дони, хорозе, магнитче, динорка, ваче, фаерче  Hug Hug Hug

Зу - сега изчетох какво се е случило -  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Тони не ми се ще да пиша какво става с мен, просто защото незнам какво става. Не влизах в темата, не четях и не пишех, защото реших че се отказвам от тази борба. Реших, че не мога да живея от цикъл до овулация и обратно - това ме натоварва ужасно и не мога да спра да мисля "получило ли се е този месец, ето вече 8 месеца след абразиото и нищо, кога ще се получи и ще се получи ли изобщо, ами ако стане като предишният път и тн." и затова се отказах. реших, че не искам повече да правиме опити, а и нямам много време да чакам /годинките си вървят и ...../ и това е. Даже взех, че планирах вече пътувания по Коледа и големи ски през януари. Но.... не издържах и надникнах да видя какво става тук , а иначе от няколко дни ми е едно такова ревливо /сутрин ставам - реве ми се, вечер лягам реве ми се/. Айде стига съм се оплаквала.
 

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Ооо мечконче хванах се за палците днес вашето момче да ви помаха на ехото  thumbsup fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 53
  • Мнения: 7 118
Мечи, стиснати са, а ти да похвалиш малкото юначе веднага щом се прибереш!  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Каролка, ми не знам, душа...за цветето говоря Mr. Green Нищо не пречи да опиташ, сигурно ще помогне. Peace

Диони, аз мисля, че си предприела добра скришна стратегия  Mr. Green Планирай, живей, ходи, пък каквото трябва ще стане! Така със ски и коледни планировки стават най-красивите бебета  Laughing

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
KaRoLa, ще дойде не се тревожи  Hug

me4koni, цял месец  #Crazy Мноооого е! Аз като минат две седмици и вече не съм никак спокойна  Confused Но пък ти го усещаш боеца, така че ти е спокойно  Whistling Хайде и да донесеш някакви сладки новинки  Praynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

dioni,
не унивай така! Точно когато е най-тъмно изгрява ярко слънце. Сигурна съм, че скоро ще те заслепи твоето слънце и тогава изобщо няма да се сетиш, че си искала някога да се отказваш от мечтата си  Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 4 493
Зу не е скришна стратегия, тази вече я приложих лятото /с безумните обиколки/ и като ми закъсня 10-тина дни реших че сме успели , но ...... не. Сега имам чувство, че планирам ... просто за да се убеждавам, че е по-добре да не се получи - за да не си развалям ски почивката и т.н. Само не знам докога в къщи ще ме търпят така.

Невидимо дете, каква терапия ти изписаха за завишените антинуклеарни антитела и разбраха ли точно кое ти е завишено - АНА, Ро или Ла телата?

# 56
  • Мнения: 427
me4koni,стискам здраво палците !! Hug
Зузи,много,много съжалявам ,миличка!И се възхищавам все повече на силния ти дух и борбеност!!!  bouquet Hug HugГоляма прегръдка от мен!
Аз от вчера съм в МЦ LaughingЗакова 24 дни както преди.Скорошно посещение на лелката  за тези ,които я очакват! Simple Smile

# 57
  • Мнения: 235
dioni, в изследването пишеше "антинуклеарни антитела" (в сивата зона)... поне аз не съм разбрала какво конкретно е завишено (не знаех, че има "подгрупи"), но те може и да са разбрали, знам ли... Направиха ми една вливка на Кьовиг (не знам, дали така се пишеше) една седмица преди овулацията, и Клексан всеки ден. Но тази бременност беше много по-различна от другите, понеже изобщо не се "закрепи". Нея, може би, я отдавам на лошия късмет, понеже първият ми положителен тест беше чак на 4-ти ден закъснение, а 3 дни след това вече ЧХГ-то ми беше 9 (само веднъж съм го изследвала).
Не разбирам, но аз имам имплант в устата ("основа" за зъб, забита в костта). Чудя се, дали не са заради него повишени антителата, все пак е чуждо тяло... Винаги съм имала страшни проблеми със зъбите и си мисля, дали те не ми играят лоша шега. Всяка година правя гангрени. Скоро ще отида да ми ги погледнат, ще си направя и панорамна рентгенова снимка. Възможно ли е да е от зъбите?
Да си пусна ли пак имунологични, за да видя как са сега антителата?

# 58
  • Мнения: 450
Дион, откажи се за известно време...може и да ти подейства добре.
Невидимо дете, напълно е възможно да има връзка със зъбите - сподели това и с АГ-то си и със зъболекаря.

Деска, да много добре си го спомням онзи пост на ВАЧЕ...доста ме обнадежди тогава и много се радвам, че нещата при теб се намествам. Ще чакам с нетърпение на 7-ми да се отчетеш.

Мачконче, айде едни силни палци ти стискам, аз съм чак другата седмица. И тва мойто диване вкъщи сякаш усеща наближаването на момента и започнала да се държи ужасно с мен и да ми се зъби и въобще...а тя е най-любвеобвилното същество на Земята...кат се роди живот и здраве бебето, не знам какво ще правим.

# 59
  • Мнения: 4 864
Аз само да се похваля, че дочаках Simple Smile Леля малко се успала и дошла по-късно, но пък е ТУУУКККК Simple Smile

Преди аборта не съм имала толкова редовен МЦ. Вече всеки 28 дни и айдйеее Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт