Кюретаж и забременяване след това - 24

  • 26 069
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 263
   
Цитат на: magnet_for_happiness
И в нея повече добри новини Praynig
Дано!  Praynig

# 16
  • Мнения: 7 118
Да дам отчет, за да не ме мислите..добре съм, наистина! Заредена съм с много сили и още снощи прекрачих крачка напред! Оставих миналото зад гърба си и гледам само в една посока - напред..е, и леко нагоре  Mr. Green

Вики, сори душа, ще те разочаровам, но аз не пия, не пуша и по мъже не ходя, с две думи за нищо не ставам   hahaha

# 17
  • Мнения: 1 129
Красива тема, както винаги. Дано края да е толкова пъстър, колкото началото. И нека списъчето на успеха да става все по-дълго и по-дълго.

Зузи, с теб съм мила и сиииилно те прегръщам  Hug

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Диони, много телеграфно. Wink Пиши какво става с теб, че вчера си мислех какво ли се случва с това момиче. Hug

svetla81, няма защо да ми благодариш. Hug

Fireche, стискам палчета да се споразумеете с Майчин дом. Praynig Praynig Praynig

Хорозе, Мечкони, дайте по една снимчица, че да ви се порадваме. Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

Има и други момичета, които липсват Стели, Поли къде сте? newsm78

П.П. Поли, заедно сме писали.

# 19
  • Мнения: 7 118
Кати и тя тотално ни заряза, както и Данинцето и не само те  Thinking

# 20
  • Мнения: 1 129
Тони  Hug

Радвам се, че не сте ме забравили момичета. Аз съм си тук. Всеки ден ви чета, но както вече споделих няма с какво да се похваля. Предстои ми някаква процедура, но лекарските мнения ме объркват все повече. Едни казват - изгаряне, други казват - в никакъв случай и аз вече не знам какво и кого да слушам. Пред раковите образувания си седят, а аз се ловя за главата след всяка следваща консултация. Без да премахнат това, няма смисъл да пускам нито хормони, нито каквото и да било друго. И туй то...  Grinning

# 21
  • Мнения: 1 884
Тони,Деска-аз наистина нямам нито една снимка с тумбаче Embarassed Embarassed Embarassed ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!/имам в началото но не си личи/-ама тези дни ще напрява една фотосесия и ще ги кача...

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 176
Благодаря Тони за новата темичка   bouquet
Дано да не се присъединяват нови членове, а списъкът на мамчетата да расте със страшна сила  Praynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Зу, специално гуш за теб  Hug

Fireche, стискам палчета резултатите от изследванията да са добри  Praynig За тромбофилиите ще ти препоръчам да пуснеш Разширения панел 2 (включва Фактор V Leiden (R506Q), Протромбин (20210G>А), PAI (4G/5G), MTRR (677С>T), MTHFR (1298A>C), MTRR (66А>G). Аз се чудех защо да не е по-евтиният, но добре че послушах док, понеже излезнаха доста проблеми, които нямаше да са ясни, ако не бях пуснала него.

# 23
  • Мнения: 1 339
Зу миличка направо и ти се възхищавам на силите и вярата Hug
Браво момиче Hug Hug Hug
Тони оказа се, че е голяма смешка в майчин дом с тези изследвания, както с всичко в нашата държава, но дано намерим как да ги направим, мисля утре да съм там Hug
Дони аз ги пуснах вече, но не разширения, а основния, ще му мисля ако нищо не излезе да пусна и останалите, аз съм пуснала без 2 от тези които си изброила, но не помня точно кои Blush
 Hug

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 157
Здравейте,момичета. Отдавна не съм писала в темата,но ви следя и чета от време на време. Целувки и  Hug Hug Hugна всички(няма да изброявам имена да не пропусна някоя) и най-вече на Зузи в този момент,стискам палци на всички един ден да гушнете своето бебче. Аз,след моя мисед на 8.06.11, не ми дойде цикъл доста време,ходих на лекар  след около месец и половина,изписа ми Дуфастон по схема,пих го и пак не ми дойде и така след около 4мес след аборта сам си дойде много обилен и продължи цяла седмица.При прегледа ми казаха ,че всичко е о.к.,но явно хормоните ми се пообъркаха.Ужасно се чувствах,когато ви четях и всички с аборти около датата на моя,вече бяха минали 2-3цикъла,а при мен още нищо.Сега се успокоих като ми дойде,но не мисля да подновявам опитите за бебе веднага,въпреки,че още след прегледа ми дадоха зелена светлина.Психически не съм се настроила още.но ще продължавам да ви чета,да ви стискам палци и да се радвам заедно с вас. Обичам ви и  Hug

# 25
  • Мнения: 7 118
Съншайнче, благодаря!  Hug

Сега най-важно е да се отърсиш от цялата гад и да почувстваш в един момент, че си готова да пристъпиш напред към следващия етап! Психиката е мисля една много важна брънка в цялата верига , затова се отдай на приятни занимания и си мисли за хубави неща. Другото почти само ще си дойде (с много малка помощ от твоя страна..имам предвид за настройката).  Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 832
Охх, и моят цикъл много се бави Sad Днес говорих с док, каза в неделя да се чуем, ако не е дошъл дотогава и щял да ме види. Евентуално ще го стимулираме с лекарства. А хич не исках да се стига до там  Confused   Отделно съм в някаква дупка, имам чувството, че всичко върви наопаки. Ето, днес си пусках ТСХ, много паднало и то, сега и него трябва да оправям  Sad  Все ми е криво, дразня се от дреболии и естествено, мъжа ми го отнася. В някакъв омагьосан кръг съм попаднала....


Зузи, напоследък все хубави неща чувам и чета за твоя доктор. Дано да направите един успешен тандем  Hug

# 27
  • Мнения: 7 118
Дионче, ти при кой док ходиш? Кой ден ти е без цикъл? Ти беше казала, но... newsm78

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Здравейте на всички, аз днес разбрах за мойте NK- клетки, че са 10 и малко, ама по телефона каквато съм завеяна, не запомних цялото число, биолога от клиниката ми каза, че било добре да са между 9 и 11, и мойте резултати били добри според него. Но аз се съмнявам, чувала съм, че 12 са максимума, ако някой знае повече нека ми обясни   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Зузи и от мен получаваш огромна прегръдка и адмирации за силата и позитивизма ти  Hug всичко ще се нареди момичееее и на нашата улица слънце ще грее !!!
А и да ви успокоя тези с неидващите цикли и аз бях със 72 дена първи цикъл, сега вече съм ок!

# 29
  • Мнения: 832
Днес ми е 47ми ден от кюртажа. Ходих при Танев в АГ да ми го прави, днес на него се обаждах. Иначе, досега не съм ходила при него.

Общи условия

Активация на акаунт