България трябва да уважава, но друг път!

  • 4 830
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 300
Не че следя темата с българите, обвинени зад граница, но на българските медици в Либия също им беше осигурена правна помощ.

# 16
  • Мнения: 2 161
От Щанел тъкмо такива терзания не очаквах....
уважавай, не уважавай, твоя си работа. На кого му пука??
Естествено, че се терзая. Цял ден си попивам очите с дантелена кърпичка. Искам да знам, какво ще кажат и хората.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Какво предвижда закона в Бразилия за такова престъпление?

Да,да, ще му съчувствам.Ето,почнах.

Чух че максималната присъда била 15 години в бразилски затвор.

# 18
  • Мнения: 54 441
Не уважавам и не съчувствам на хора , занимаващи се с престъпна дейност , в случая - наркотици .
Без значение , какви други заслуги и постижения имат .

Да си понесе най-строгото наказание . Peace

# 19
  • Мнения: 520
Е защо да не му осигури правна помощ? Първо, всичко е възможно, и второ, и да е виновен, мисля, че пак заслужава държавата да му осигури адвокат ( както и всеки друг българин зад граница или в страната ако няма финансовата възможност).

Моля, да ги нямаме тия, аз лично не мога да си позволя екскурзия до Каспичан или особено популярното по изборно време Полски тръмбеш, А някой ще се надигне до Бразилия и после адвокат да му се осигури.
Апропо - на националния стадион В. Левски има фитнес зала с името Боевски 2000 - дали не е просто съвпадение...

# 20
  • Мнения: 5 539
Фитнес залата на националния стадион е негова, както и още една в София.
А помните ли случая, когато преди 1-2 години синът му беше гърмял с пистолет в у-ще?

# 21
  • Мнения: X
Бляк Sick Аман с това уважение под диктат. Ама много се самозбравят някои хора. Тя, България, вярно, трева пасе ooooh!
Даже е по-вероятно да ми опротивее и като спортист, заради гадостите, които върши като човек.
Максим Ставийски ми е също един твърде трагичен пример за жалост...По-добре вместо да се тупа в гърдите,  да си изтърпи наказанието, да си изживее катарзиса и тогава България ще прецени уважава ли го, не го ли уважава.

# 22
  • Мнения: 2 480
Бляк Sick Аман с това уважение под диктат. Ама много се самозбравят някои хора. Тя, България, вярно, трева пасе ooooh!
Даже е по-вероятно да ми опротивее и като спортист, заради гадостите, които върши като човек.
Максим Ставийски ми е също един твърде трагичен пример за жалост...По-добре вместо да се тупа в гърдите,  да си изтърпи наказанието, да си изживее катарзиса и тогава България ще прецени уважава ли го, не го ли уважава.

На същото мнение съм.

# 23
  • София
  • Мнения: 62 595
Както вече писах във Фейсбук, това, че
даден спортист е допринесъл много за страната си,
не го прави автоматично добър човек  Naughty
Същото се отнася за всички публични личности,
които извън таланта си и сферата на известност,
в реалния живот могат да бъдат абсолютни нещастници.
Ще дам пример с Максим Стависки - страхотен спортист
и ужасно леке, щом с лека ръка, пиян, затри 2 човешки живота
и почерни 2 фамилии. Може би въпреки всичко, аз трябва да го уважавам ?
Няма как да стане !
Всяка такава грозна постъпка на публична личност, от която и да е сфера
на представяне, омаловажава всичко постигнато преди това.
Съжалявам, но това е моето мнение и не ангажирам никой с него  Naughty

За затриване - затри, ама сега не е в затвора, а се радва на щастлив семеен живот!


Не мога да повярвам, че е направил такова нещо в присъствието на детето си. Представяте ли си какво претърсване и разпитване е паднало после!
Сетих се за поредицата на НГ Арестувани зад граница. Дори да преувеличават...

# 24
  • Мнения: 2 635
МВнР ще осигури на бившия спортист правна помощ.

„Това, което правим, е да осигурим на г-н Боевски възможност да си избере адвокат. Имаме списък с адвокати, които ще му предложим и ще му окажем всякакво съдействие, тъй като бразилските власти започват съдебен процес срещу него“, съобщиха от кабинета на говорителя на МВнР.

източник

Е, браво ooooh!

И за сравнение на отношението:
Двайсет и двамата Българи - последните представители на група ев … и и храна в Ирак.  Държавата с месеци не е реагирала на това.
За Боевски отдавна се носи подобна мълва. Досега смятах, че са градски легенди.

# 25
  • София
  • Мнения: 16 037
Пътувал е с дъщерята /15 год/ на тенис турнир. Тя участва в подобни, води се спортна надежда, той е придружител.
Версията му е, че куфарът им се скъсал и си купили нова пътна чанта. Даже отишли да я купят в съседен град. И как така новата празна чанта тежи 9 кг. Това си е тежест, усеща се.
Чувала съм и за други родители/бивши спортисти/  на млади тенис-надежди, че ги издържат по този начин. Криза е - фирми споснори няма. А дали е така - няма кой да ни каже...
Във фитнеса му в МОЛ Карфур има фриз. салон. Постоянно текат обяви за търсене на персонал.
Хората поработват 1 седмица и бягат - защо ли?

# 26
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Във фитнеса му в МОЛ Карфур има фриз. салон. Постоянно текат обяви за търсене на персонал.
Хората поработват 1 седмица и бягат - защо ли?
Да не би после да ги обучава за мулета,а това да е само прикритие?  Thinking
Не се сдържах,съжелявам. Mr. Green

# 27
  • Мнения: 662
Във фитнеса му в МОЛ Карфур има фриз. салон. Постоянно текат обяви за търсене на персонал.
Хората поработват 1 седмица и бягат - защо ли?
Да не би после да ги обучава за мулета,а това да е само прикритие?  Thinking
Не се сдържах,съжелявам. Mr. Green

 Laughing Ужасница.

Фитнесът не страда от липса на клиенти, обаче.А и не е от най-евтините, ако не се лъжа.
И не знам защо по медиите вече тече някакво оправдателно, едва ли не, инфо.Бил затънал в дългове, дължал услуга на еди кой си, уроците на дъщеря му били скъпи.Не е умрял от глад, явно се е опитвал да поддържа доста висок стандарт, непосилен за него.

# 28
  • Мнения: 326
 Спортистите са едни от най-празноглавите хора, особено българските, така че не виждам за какво да ги уважавам.

# 29
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086


Фитнесът не страда от липса на клиенти, обаче.А и не е от най-евтините, ако не се лъжа.
И не знам защо по медиите вече тече някакво оправдателно, едва ли не, инфо.Бил затънал в дългове, дължал услуга на еди кой си, уроците на дъщеря му били скъпи.Не е умрял от глад, явно се е опитвал да поддържа доста висок стандарт, непосилен за него.
Абе и аз това викам.За какви оправдания става въпрос,при положение,че половината народ имат заеми и не си позволяват полети до Бразилия.Да ама,дъщеря му тренирала.Еми няма да тренира,като нямаш пари. Naughty Много специален.И ние имаме кредит,ама не съм хукнала да пренасям дрога,щото не ми се влиза в затвора.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт