Подсъзнанието може всичко 45 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 101 060
  • 779
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 2 840
Да Laughing

# 481
  • София
  • Мнения: 72
Ами то аз нали съм мнооооого добра и доверчива побързах да гласувам без да разбера, че мога да се корумпирам.
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ КАК СЕ МИНАХХХХХХ
 Thinking
 LaughingОБИЧАМ ВИ
Да кажа на всички които са тук от миналата година и най вече на КЛОНКА, УТРЕ МАЛКОТО СТРЕЛЧЕ/моето сладко внуче/ има РОЖДЕН ДЕН СТАВА НА ГОДИНКА.
Имам две внучета и ги обичам толкова много.Думи нямам да ви кажа колко много. Няма измислена дума за тази любов.
Дали да не се опитам да я измисля ?????????????

# 482
  • София
  • Мнения: 2 840
Е, Таня, да ти е живо и здраво!!!
И двете да са живи и здрави, късмет, щастие и светлина в живота им желая.
Да, няма дума за тази любов, права си. Grinning

# 483
  • Мнения: 960
Става въпрос за тия"британци"http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=624414.0.Една от любимите ми теми, с много свежест и чувство за хумор. Grinning

# 484
  • София
  • Мнения: 2 840
Да, разбрах аз, че не са от чужбинския Laughing
Сладки са.

# 485
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Идвам да кажа, че ви Обичам и ви Благодаря!   bouquet

# 486
  • Мнения: 1 422
Като ще се обичаме днес - ооооооооооооо, я да се поправя - от днес нататаък до края на света..... И аз така  Embarassed Вълшебен ден, момичета!! (и момче/та, ако ни се въдят такива напоследък)

# 487
  • Мнения: 1 280
Момичета , идвам да ви кажа, че днес, след 9 г, и 1 месец ми се сбъдна най-трудното желание, за което съм се борила...не е имало случай, в който да не съм се молела това желание да се сбъдне.. Също така , почерпете се за мое здраве.. Имам и Р ден... Laughing

Благодаря ви, че ви има !  Hug

# 488
  • Мнения: 298
Хей и моята бебеланка става на годинка в Събота.Честито на всички празнуващи.Успешен ден на всички. Hug

# 489
  • Мнения: 3 117
Pinkito, ха честито!
Жива и здрава да си и цялото щастие на земята пожелавам!

# 490
  • в две хубави очи; - музика - лъчи
  • Мнения: 355
хеййй Pinkito вярата е най важна - как така повярва че това ще го имаш - и виж как го имаш - бреййй - искам и аз така - да си жива и здрава - почвам и аз като теб - еййй браво  Hug

# 491
  • Мнения: 1 422
ПинкитоHeart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug

Феички, поздравявам ви с тази песен. Бъдете обичани!! Истински обичани от цяло сърце и с всичката нежност и страст на света!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   bouquet

# 492
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 698
Честит Рожден Ден. Много здраве и сбъднати желания.  newsm59 newsm59 newsm59
Като, стана дума за гласуването ,дайте и по един глас за спама. Ще, раздавам подкупи.  Joy Joy Joy

# 493
  • Мнения: 1 346
Пинкито, честито!!! Hug Hug Hug Желая на всички все така темата да ни се пълни със споделени реализирани мечти, постигнати резултати и т.н.  Simple Smile

# 494
  • Мнения: 0
Специално благодаря за Рози и рози и както се казваше чест и почитания   bouquet

На празнуващите весело изкарване ..

На Пинкито честито и от мен  Hug

на всички останали прекрасен, усмихнат и спокоен уикенд.

Пожелавам НИ правилните сбъднати желания да се срещат все по-често Peace

Общи условия

Активация на акаунт