Сурогатното майчинство в България

  • 136 087
  • 3 749
  •   1
Отговори
# 3 705
  • Мнения: 2 013
katiABV, изморявам се да ми се налага да се повтарям. Виж впрегни волните си съчинения върху моите писания в нещо по-позитивно и по-градивно. Нещо съзидателно.

'Кафе с мед' - Не, оперирана съм от чувство за хумор Wink

# 3 706
  • София
  • Мнения: 17 596

Май и от откровеност също - така и не намери сили да ни отговориш честно, без увъртане.

# 3 707
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
"Брутално реалистичната" пак не е чела внимателно Simple Smile
Ох, ша зема да си го сложа това в подписа, че отдавна не съм го сменяла. Flutter

# 3 708
  • Мнения: 2 013
Ако възрастта ми го позволяваше, защо не. Дори ми мина през главата поне финансово да й помогна, ако има нужда от това. То алтруизмът не е като да си масажираме пръстченцата по клавиатурата.

katiABV, започвам да се самоцитирам, за да не си моря пръстчетата и да пиша едно и също за неразбралите.

# 3 709
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ох, започна с обидите. Толкова за алтруизЪма й.
Мисля, че скори ще долети модератор и ще се приключи.

# 3 710
  • София
  • Мнения: 12 374
Темата е за ключ. Чувала съм по-смислен диалог между петгодишни, честно казано.

# 3 711
  • София
  • Мнения: 17 596
Ако възрастта ми го позволяваше, защо не. Дори ми мина през главата поне финансово да й помогна, ако има нужда от това. То алтруизмът не е като да си масажираме пръстченцата по клавиатурата.

katiABV, започвам да се самоцитирам, за да не си моря пръстчетата и да пиша едно и също за неразбралите.


Възрастта ти го позволява. Даже е идеалната за целта. Давай нататък.

# 3 712
  • Мнения: 2 013
Tаис, съгласна съм. Но чакам и модераторът да се усети.

# 3 713
  • София
  • Мнения: 17 596

Изобщо казано темата си е за ключ още отпреди 200 страници...  Mr. Green

# 3 714
  • Мнения: 2 013
Да, katiABV, за ключ е, но генерира кликове и трафик. Та съм в очакване да видя кое ще надделее.

# 3 715
  • София
  • Мнения: 17 596

Е, не знам за това. Преди години - де да знам, '06-'09 форумът се появяваше при почти всякаква ключова дума на търсене на първа страница, на едно от първите места... със смислена информация - вкл. и неочаквана такава като например как да си свалим таблото на автомобила или още по-екзотични неща като схема на електроника на пералня от даден модел. Не с пълни глупости като матитуткване.  Sick Би било добре ако трафикът се пренаХсочи отново към, ами смислени неща и хора с определен интелект и морални ценности...  Хората да госвързват с мястото, където се намират полезните идеи - пък били те и готварски рецепти - и където могат да общуват, да обменят информация и идеи... не такива за дрога, проституция, баене и караконджули по възможност, или драмите на коя-беше-там квачка, дето не искала да си разваля фигурата с бременност... от сериал някакъв беше, не я запомних коя е.

# 3 716
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Магдалена, казвай сега докъде стигна в намирането на куха лейка за кандидат СМ? Това ли ти е голямата тайна?

# 3 717
  • Мнения: 2 013
katiABV, доста се манипулира този форум. С очите си съм била свидетел на това. Бедна ти е фантазията за какви цели може да се ползват и се ползват определени подфоруми. Аз дори не успях да повярвам ... докато не го видях с очите си.

# 3 718
  • София
  • Мнения: 17 596
Магдалена, казвай сега докъде стигна в намирането на куха лейка за кандидат СМ? Това ли ти е голямата тайна?


Може и така да е.  Joy Горката Ели, сега напразно чака и се надява - пък то друго било, затова така със замах се размахват парите...

# 3 719
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Магдалена, казвай сега докъде стигна в намирането на куха лейка за кандидат СМ? Това ли ти е голямата тайна?


 пък то друго било, затова така със замах се размахват парите...

Именно. Тия хора грам свян (от ако не бог, поне съдбата) си нямат, просто съм изумена.

Общи условия

Активация на акаунт