Сурогатното майчинство в България

  • 136 041
  • 3 749
  •   1
Отговори
# 3 690
  • Мнения: 2 013
katiABV, не, ще те разочаровам - студено, много студено. Не схванахте целта на занятието (общо постовете ми като цяло), но това няма никакво значение. Не е важно. Означава, че магията не е разкрита Wink

"Брутално реалистичната" пак не е чела внимателно Simple Smile

# 3 691
  • София
  • Мнения: 12 374
Не схванахте целта на занятието..... И всъщност Слава Богу!
Тъпички сме явно. А вие с Елица сте титани на мисълта  Joy  hahaha

# 3 692
  • София
  • Мнения: 17 592
katiABV, не, ще те разочаровам - студено, много студено. Не схванахте целта на занятието (общо постовете ми като цяло), но това няма никакво значение. Не е важно. Означава, че магията не е разкрита Wink

"Брутално реалистичната" пак не е чела внимателно Simple Smile


Съществуват само 2 възможни тълкувания на постовете ти.

А) Аз наистина вярвам в това, което казвам, готова съм да го направя - ччовеколюбиво и безвъзмездно и започвам съвместните АРТ процедури с Ели на ... дата за създаване на нейно дете, което ще износя.

Б) Да, аз бих го направила, ако... ако само не бях аз, а някоя бедна нещастница, която е готова да продаде всяка част от тялото си, за произволен период от време, само и само да има какво да сложи в устата си.


И така... кое от двете? Къде е твоята магия?

Моля те, ограничи отговора си до А) или Б) - ние сме тъпички и ако го удавиш в думи може и да не схванем посланието.

# 3 693
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Magdalena, не знам дали знаеш колко много ме бОли, че не съм ти разгадала тайнствената магия. Пишем си мнението по темата, която е създадена преди 100 години и не е в твоя чест, колкото и да ти е мъчно. За каква се взе, не ми е ясно.
Кати, к'во й се връзваш пък ти и й правиш пространствени анализи на тъпизмите.

# 3 694
  • Мнения: 2 850
Аз все си мисля, че след години сурогатното майчинство ще бъде разпространено навсякъде, одобрено или презирано, просто защото светът се изменя. Човекът не стои на едно място, постоянно се правят открития и медицината напредва. Не си представям как нещо е открито като вариант и няма да се използва. Не се хващайте за думата "нещо", не визирам под нея сурогатната майка.
За морала, който често се споменава в темата, съм със смесени чувства.  За някои хора е неморален абортът, презервативът, сексът преди брака, че даже и ин витрото.
Мисля, че прекалено демонизирате СМ. За мен това е повече фанатизъм, отколкото желанието на някой да има биологично свое дете.

# 3 695
  • Мнения: 2 013
katiABV, сладурана си, но започва да ме отегчава комуникацията с теб. Ти не вдяна ли от поста, който дори и ти самата цитира, че има и трети вариант - да помогна финансово и заставам на 100% зад думите ми. Правила съм дарения за неонатологията, защо да не помогна финансово и на друг? За вас светът явно е или черен или бял. Или трябва да съм СМ или да не пиша във форума изобщо. Това с челната стойка се разбрахме да не го правя последно, или как?

НО това няма общо с "магията", за която говоря. Дори още по-добре, че не сте се усетили.

# 3 696
  • София
  • Мнения: 17 592

Финансовото е т. Б) - ще помогна да изхранва някопя нещастница за 9 месеца, докато роди, после ще я хвърлим обратно на боклука, от който сме я взели за временно ползване.

Магията, баенето и леенето на куршум ги задръж за след раждането и отдаването на плода на законния собственик.  Mr. Green




Последна редакция: ср, 06 апр 2016, 15:24 от katiABV

# 3 697
  • Мнения: 2 013
katiABV, миличка, не ми ли чете и по-старите постове, където споделям моето мнение за СМ и то е много по-различно от твоето.... Хем не четете, хем тропате и скачате. Изобщо грам смислена комуникация. Затруднявам се в комуникацията - честно.
Не, не е и Б).

# 3 698
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Правила била дарение за неонатологията... Ми и ние сме правили дарение за неонатологията, спасявали са и нашето дете там. Какво общо има?! Че ще отидеш да платиш на някаква заблудена фурна под наем, за да задоволиш прищявката на трети лица и собственото си тщеславие.
Айде стига с това "миличка" и "сладуранка", че ми се до Sick. Не сме в чалга толк шоу.

# 3 699
  • София
  • Мнения: 17 592
Светли, то и проституцията си я има навсякъде - и от край време. И не всички го приемат или одобряват като избор на кариера. Въпрос на вкус, навярно, но все пак, независимо от напредъка на медицината и наличието на медикаменти за повечето половопредавани болести, все още не е одобрено в повечето държави.

Цялата работа е, че хора като Магито, дето пръскат пари насам и натам, искат да защитят правата на...; .оная, как й беше името, кифла от линка - от сапунената опера, дето "така преценили със съпруга си" - за да не си разваля фигурата, кариерата и т.н. - да си поръчат бебе от собствен генетичен материал - а други хора искат да защитят правата на всички безименни Фантин, които притежават само и единствено собствените си тела - но са готови да ги продадат, отдадат под наем, да се разделят с произволна част от тях - или за произволен период от време - на каквато и да било нищожна цена - само и само да продължат съществуването си до следващия ден. И които ще се продават "доброзорно
" и ще бъдат купувани благотворително от "финансово помагащите" Магита.

Въпрос на вкус, предполагам.

Аз лично съм готова да застана зад каузата на мизерниците, дори и да не осъзнават, че това е тяхната кауза, не зад каузата на лъскавите квачки от тв сериалите.

# 3 700
  • София
  • Мнения: 38 880
Сетих се от една друга тема това си е чиста проституция. Просто ще е с договор и за 10 месеца. СМ трябва да имат яка психика - точно като ония работнички.

# 3 701
  • София
  • Мнения: 17 592
katiABV, миличка, не ми ли чете и по-старите постове, където споделям моето мнение за СМ и то е много по-различно от твоето.... Хем не четете, хем тропате и скачате. Изобщо грам смислена комуникация. Затруднявам се в комуникацията - честно.
Не, не е и Б).


Ще стане ясна и недвусмислена комуникацията когато определиш - ясно и недвусмислено, без излишни думи и магии - А) или Б). Само това, без друго.

# 3 702
  • Мнения: 2 013
'Кафе с мед', добре, кукумявке....  Joy Ако си падаш по по-хард комуникацията и не ти харесват по-милите обръщения - веднага се пренастройвам! Слушам и изпълнявам!
Моето беше друго. Не искам да навлизам в подробности и няма общо със спасяването на мое дете.

katiABV, ох Simple Smile Пак в твоите рамки трябва да ме сложиш. А моето мнение е като червеният цвят за далтониста.

# 3 703
  • София
  • Мнения: 17 592

Аз за друго се зачудих... Кога ли ще се появи темата "ЗА или ПРОТИВ матки за алтернативно сексуалните"?

С други думи - аз лично поне теоретична пречка за това не виждам и вероятно ако вече не се прави скоро ще се случи - да се вземе ДНК от 2 различни сперматозоида, от различни индивиди, да се имплантират в лишено от ДНК кокоше яйце и после да се имплантират в човешка матка... Защо пък не?

# 3 704
  • София
  • Мнения: 17 592
'Кафе с мед', добре, кукумявке....  Joy Ако си падаш по по-хард комуникацията и не ти харесват по-милите обръщения - веднага се пренастройвам! Слушам и изпълнявам!
Моето беше друго. Не искам да навлизам в подробности и няма общо със спасяването на мое дете.

katiABV, ох Simple Smile Пак в твоите рамки трябва да ме сложиш. А моето мнение е като червеният цвят за далтониста.


Твоето мнение взе да става  доста прозрачно като почна да увърташ - просто нямаш топки да го изкажеш ясно.
Не се притеснявай, то смелостта не е за всеки.
Само матките под наем трябва да я имат по подразбиране...  Wink

Общи условия

Активация на акаунт