Yalancı Bahar / Лъжовна пролет ~Това не е краят...~ *13*

  • 38 336
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 5 334
Ето и много Джансел-овци:

# 721
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Yalanci Bahar Law Kont Ghaly Aleik

# 722
  • Мнения: 14 504
    Здравейте,
  Ох, този клип с финалните сцени на финалната серия много ме разстрои.Не съм права като казвах ,че играта им не е била на нивото в последната серия. Не съм гледала внимателно,пък не е и преведена /никой от ношите момичета не е виновно /но съм сигурна ,че думите на Селим са много силни и най-после Зейнеп отпуши чувствата си към него ,но фатално късно. Този вик-стон Селииим......говори много. И продължавам да съм сигурна  ,че Зейнеп го обичаше ,но не виждаше никаква наежда за бъдещето им .....
Мисля си и нещо друго-с този сюжет да бяха оформили един мини сериалот 10 серии например ,но изпипин перфектно. С тези актьори можеше да се получи наистина нещо  много вълнуващо и самия зрителски интерес да доведе до продължаване на сериала.

# 723
  • София
  • Мнения: 7 893
Не знам вие, ама аз снощи голям рев му дръпнах на последните сцени... (оревах го този Селим).


 


Думи на Селим към Зейнеп (точно от този кадър):

"Какво направи Зейнеп...Съжалявам, не че умирам, а че няма да те виждам повече..."

Финалните думи от този кадър са  newsm45 newsm45 newsm45

А етото това са му последните думи.
Последните думи на Селим: Не плачи. На нас такъв край ни приляга.


Искам да се сетя за герой, който е по-влюбен от Селим..., ама май не мога.
           
Себи ето една част  Hug
Финалните думи от този кадър са  newsm45 newsm45 newsm45


А ето това са последните му думи.
Последните думи на Селим: Не плачи. На нас такъв край ни приляга.

# 724
  • София
  • Мнения: 5 334
Себи, в първия пост на новата тема има целият диалог от финалната сцена преведен. Hug Hug Hug

# 725
  • София
  • Мнения: 7 893
Себи, в първия пост на новата тема има целият диалог от финалната сцена преведен. Hug Hug Hug

Тинче  Hug аз не го намирам  Mr. Green

# 726
  • Мнения: 14 504
    Hug    Шатци, Тинче, много ви благадаря .... Hug Heart Eyes Hug
Аз нали  много трудно и накъсано гледах последните серии ,та затова чак сега и аз като Кали го оревах smile3518 Селим. Единствено ме успокоява мисълта ,че никога не го почуствах като престъпник или откачалка  без разбира се да оправдавам действията му...  Просто Джансел не може да приеме роля на закоравял   убиец. Трябваше да има причина за действията му и  ние я разбрахме в хода са сериала- патологично силно любов.Ох.

# 727
  • Мнения: 14 504


      Шатци, Hug Hug Hug
  Има го превода на финалната  сцена но във втората  окончателна  редакция на Тинчето  - на 14-тема от 3 ч тази сутрин . Май беше поста преди кафето Wink Wink Wink Heart Eyes

# 728
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,
Голямо ходене,голяма работа.Но мисля,че всички задачи, които трябваше да реша са разрешени.
Остава утре със Себи да намерим решението на още една, но тя ще бъде приятна и се надявам да намерим бързо решение и за нея.
Като споменах Себи  и се сетих.Тя изчака вчера да ми се доспи и тогава съобщи за именния ден на половинката си. Но макар и на патерица аз  поздравявам мистер Х ,а на двамата желая много дълги години здраве и да се разбират.

# 729
  • Мнения: 14 504

        Сега преди да потъна в сложни ангажименти да ви поднеса макар и не по английски точно чая

                                                                    

# 730
  • Мнения: 14 504


     Кукумче, благодаря ти. За искренни пожелания никога не е късно. Hug Hug Hug
      За утре ще се разберем допълнително.Сега тичам да не изпусна рейса.

# 731
  • Мнения: 0
Днес макар и по-късно  здравейте,
Според синоптиците днес беше последния хубав есенен ден със слънце и високи температури.
Аз се постарах да го използвам максимално.Заредена с позивитизъм ви желая  много  слънце в душите независимо от синоптичните прогнози.
За всички вас

Последна редакция: ср, 09 ное 2011, 16:49 от kukumber

# 732
  • София
  • Мнения: 30 206
ох, тези потресаващи сцени  Rolling Eyes

# 733
  • Мнения: 0
На този ден преди 70 години ни напусна големия френски актьор и певец Ив.Монтан



Последна редакция: ср, 09 ное 2011, 17:12 от kukumber

# 734
  • Мнения: 0
Мише за кои сцени става въпрос

Общи условия

Активация на акаунт