Мина и първата третина през Май ще бъдем трима или четирима

  • 26 470
  • 726
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 4
Хей, момичета, наистина ли усещате бебчетата Grinning. Из нета пише, че при първа бременност се усещало чак към 20 седмица, а при втора малко по-рано. Друго, което бях чела е, че майките с предна плацента усещали по-късно бебетата. Нашето бебче е малко мързеливичко, всеки път като го гледаме на ехографа спи и докторката го поразбужда Laughing. Но от известно време на сам като се прибирам от работа с тролея, усещам едно гъделичкане ниско в корема, явно от друсането се събужда поспаланата   Laughing

# 646
  • Мнения: 146
Минавам да се отчета с тезултатите от ЦН и посявката-доки каза че всичко е идеално  Simple Smile
Момичета и да не забравите да се снимате на срещичката,ще чакаме многооо снимки

# 647
  • Мнения: 461
Благовесна, страхотна новина! Много се радвам че резулатите ти са супер!  Hug Дано до края да е все така! Simple Smile

# 648
  • Мнения: 240
blagovesna Браво! Поздрави за резултатите!  Hug

# 649
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 769
Ioli, благодаря ти!  bouquet
Момичета, като ви чета, че усещате бебоците и ...цял ден се старая да почувствам нещо Laughing

# 650
  • Мнения: 240
Момичета, като ви чета, че усещате бебоците и ...цял ден се старая да почувствам нещо Laughing
и аз...

# 651
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Да ви се похваля - днес отидох на маникюр и докато ме правеха видях брошурки на продуктите на Палмерс.Оказа се,че в самия салон има цялата гама продукти и се сдобих с олиото против стрии Grinning Естествено,веднага се намазах,защото много ме притесняваше дали има силен аромат,ноо в момента съвсем дискретно ухая на какао Laughing С един коршум - два заека,както се казва Grinning

Пожелавам на всички съвсем скоро да си усетят бебчетата,защото така вече става малко по-истинско Laughing

# 652
  • Мнения: 240
Пожелавам на всички съвсем скоро да си усетят бебчетата,защото така вече става малко по-истинско Laughing
Дано!  Praynig Praynig Praynig

# 653
  • Мнения: 121
Привет момичета! Съвсем благородно завиждам на мамите, усетили бебоците! Надявам се и на останалите като мен скоро да им се случи  Praynig
А аз толкова много ходих днес, че се чувствам парцал, т.е. може би ходя не е правилната думичка, чувствах се като търкаляща се топка по тротоарите, а кантарът не отчита в повече.... Shocked

# 654
  • Мнения: 3
Здрасти, мили мами,

И аз вече няколко пъти усещам едно съвсеем съвсеееем леко усещане, като от перце, мисля, че ни казват "Здрасти" Simple Smile) Все пак нямам пърпение да усетя един истински мини шут Simple Smile

Някой беше казал, че ще се обади да направи резервацията, но вече не помня кой..дали ще си каже без бой  Laughing

Да ви се оплача...преди 4-5 дни като вдигнах температура, ми се сцепиха устните и от двете отстрани и оттогава няма оправяне, не мога да ям, като си отворя устата да говоря, пак се сцепва и така по 100 пъти на ден и не знам какво да измисля да напавя, за да мине. Казаха ми цинкова пастичка, ама не помага. Според мен, заради разреждането на кръвта, оздравяването става в пъти по-бавно, ама това направо си е мъчение. Някакви идеи? Освен това точно под челюстта си усещам удебелен лимфен възел и болка, която стига до сцепената устничка, явно, че нещо се възпалява Cry

# 655
  • Мнения: 12
Здравейте момичета!Днес когато се събудих и усетих болки в стомаха.След това получих и разстройство,може ли някой да ми даде съвет какво да пия.Благодаря ви предварително.

# 656
  • Мнения: 146
Здравейте момичета!Днес когато се събудих и усетих болки в стомаха.След това получих и разстройство,може ли някой да ми даде съвет какво да пия.Благодаря ви предварително.
Малко по назад в тевмата сме писали,преди 2 дни и криси не беше добре.Опитай и с банани

# 657
  • Мнения: 240
Момичета, усетих бебо! Цял ден си слушам корема!  Laughing Laughing Laughing Най-после!!!  Laughing Laughing Laughing
Anjella, за възпалението и лимфния възел незнам, но цинка изсушава по принцип... Когато ми се напукат устните слагам най-обикновен меден вазелин.
tedi8228, бях така два дни. Оправих се със смекта /док разрешава/ и оризова вода. Варих 4-5 супени лъжици ориз около 10-15 минути и после на три пъти изпих водата. Ако върнеш още няколко страници, ще прочетеш доста рецепти, момичетата в темата откликнаха със съвети и много ми помогнаха. Успех!  Hug

# 658
  • Мнения: 12
krisi72 ,blagovesna ,благодаря ви момичета за бързия отговор Hug

# 659
  • Мнения: 1 313
Пфу, писах писах и си изтрих поста Twisted Evil

Anjella, според мен също цинка не е подходящ, защото изсушава. В такива случаи ползвам един вазелин с алое, направо е като вълшебно това мазило за суха кожа, зачервявания, ранички. За съжаление тук не съм виждала да го продават, но мисля, че имам една неотворена кутийка в къщи и ако искаш ще ти я донеса на срещата? Мъжът ми  е командировка след 10 дни и ще му поръчам да ми донесе още, така че няма да ме затрудни да ти я дам.

За бебето искам да питам - ритник ли е първото, което усещате? Защото аз усещам едно особено "пърхане" по няколко пъти на ден и се чудя може ли да е дребното?

Общи условия

Активация на акаунт