Имате ли дни в които не ви се става от леглото???

  • 4 563
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И за мен днес беше такъв ден ... и за хора около мен, също ...явно нещо времето

# 16
  • Мнения: 1 296
А стига бе, как може да изкарате цял ден в леглото newsm78?
Не ви ли заболяват кокалите и кълките от обръщане ту на едната, ту на другата страна?

# 17
  • Мнения: 68
Честно да ти кажа tzarina нищо не ми заболява даже нап,отив много доб,е се чувствам

# 18
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
НикогаЖ  Naughty това би ме побъркало  Mr. Green


# 19
  • Мнения: 22 036
Нежеланието да станеш е признак на депресия.
За съжаление ми се е случвало. Имала съм моменти в които не ми се става, не ми пука, че къщата не е изчистена, че аз не съм се изкъпала и пр...

Ако наистина се чувстваш зле и не ти се става сутрин и си уморена винаги, потърси помощ.

# 20
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Когато нямах дете, можех да си живея в леглото...Буквално!
Само някой отвреме-навреме да носи хапване... hahaha
Някак се примирих, че скоро не ми се очертава подобен род почивка...
Като видя детенцето да тича босо, голо и гладно из къщи и ставам, няма начин...

# 21
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Благородно завиждам на тези, които казват, че нямат проблем със ставането, дори и да се чувстват преуморени.......  Hug Hug Hug smile3501
когато бях първа смяна на училище, постоянно се класирах за третия час , или пък наще ако успееха да ме вдигнат, ходех и спях по улицата.

 Много се смях.

 Аз ставам лесно сутрин, и колкото е по-рано, толкова съм по-работоспособна през деня.
 Е, към 14 часа изпитвам някаква умора, но задължително пия кафе и се оправям.
 Не че сутрин не ми се спи, но не си създавам напразни илюзии, че мога да се излежавам. Що да лъжа себе си?!

# 22
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 238
Ако имах котка, която да ми мърка, нямаше да мръдна. Леглото е толкова хубаво място.

# 23
  • Мнения: 135
Да, има дни в които не ми се става. Не обичам да ставам рано.Ако имам възможност си полежавам 20 мин. преди да стана.Но да лежа цял ден се случва само когато съм болна.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 217
Рядко имам такива моменти....Натурата ми е доста енергича и дори мога да кажа, че не обичам да спя....много...
Но се случва. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 814
Да, имам такива дни , най - често, когато времето е лошо , вали дъжд, ми се иска да остана сгушена в леглото , в меките завивки. Flutter

# 26
  • Мнения: 1 765
Здравейте,
Има дни в които се чувствам много зле! Криво ми е, чувствам се изморена, не ми се говори, дори не ми се гледа. Чувството ми за хумор се свежда до "0" . Много зле. Имате ли методи за надмогване на тези чувства??? Crossing Arms
Според мен няма универсална рецепта. Първо трябва да си наясно с причините за такова състояние. По един начин трябва да се реагира, ако просто си преуморена и недоспала и по съвсем друг - ако наскоро си се разделила с гаджето.  Wink

# 27
  • София
  • Мнения: 397
 Да, но не са свързани с кофти настроение, просто разпускам от натрупаната умора и вечна липса на време и си е направо удоволствие.

# 28
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Не. Нямам такива дни, сутрини и т.н.

И когато ми е най-тежко предпочитам да стана, да си направя кафето и впоследствие да си планирам един ден, който да ми помогне и на тялото и на духа...

Не ви разбирам, хора дето искате по цял ден да сте в леглото...

Разберете, че най-хубавото в този живот е човек САМ да може да се движи.

Осъзнах го толкова наскоро.

Не си губете времето в леглото, освен ако разбира се не сте болни...

# 29
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 087
Аз съм от поспаливите и от край време не ми се става.Винаги ми е било трудно да стана сутрин.Ставам точно на минутата,но направо ми иде да умра за сън.Ей така се чувствам всяка сутрин.По принцип съм в лошо настроение след сън-раздразнителна съм и дори зла.Кофти е,ама какво да се прави-по-силно е от мен.  Tired  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт