Разбират ли ви околните

  • 6 589
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Някои-да,други-не....
Отдаааавна вече не се чувствам длъжна да обяснявам,да разяснявам,да убеждавам...
Обаче,много обичам ,след време да кажа "Е,видя ли,аз нали ти казвах....!"   Mr. Green
Отсреща :"Ама кога си ми казала?"    newsm78
Та така,тия ,дето не разбират ,си остава за тяхна сметка.   Laughing
Дори вече не повишавам тон.И често чувам "Моля?Би ли повторила?"
А да изпадна в депресия заради ината,неумението да слуша,глезотията,глупостта на някой друг ...как пък не!   Laughing

# 16
  • Мнения: 755
Разбират ме само, ако искам да ме разберат.  Mr. Green
Ако пък не ме разберат се обяснявам само ако ми е важно да ме разберат или са ме ядосали. Всъщност от мен измъкване няма - щеш не щеш ще ме разбереш , ако ли пък не разбираш ще ти се наложи да ме излъжеш , че си ме разбрал. Twisted Evil
Честно казано до депресия не съм се докарвала заради чуждото неразбиране Единствено мъжът ми , когато се прави на чук ми е докарвал по-сериозни чувства в тази насока. Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 28 окт 2011, 17:38 от Fortune

# 17
  • Мнения: 85
За да ме разбират всички
думите си не хабя,
а показвам живописно
и това, и онова...

Ако мъж ми не разбира,
щом поискам нещо аз,
кранчето на секса спирам
и го вкарвам бързо в час.

Ако милите колеги
са изпушили от стрес,
и не ме разбират срочно,
пак подхождам със финес,
като кротко им показвам
средно пръстче с лак червен
и усмихвам се омайно,
докато се разберем.

Ако верните другари
не разбират, че за тях
мога всичко да прежаля
и дори да сторя грях -
те за мен не съществуват
и показвам си гърба...
После може да тъгуват,
но какво да правя, а?

Със картинки и със знаци
всички ме разбират - да!
Само с явните простаци
го обръщам на псувня.

# 18
  • Мнения: 135
Ако мъж ми не разбира,
щом поискам нещо аз,
кранчето на секса спирам
и го вкарвам бързо в час.

Просълзих се чак  Joy Joy Joy ...специални благодарности за труда!!!  Hug

Само един човек ме разбира..и то съвсем погрешно, но важното е , че се разбираме  Laughing

Аз те разбирам напълно!!!  Hug

Чета ви с кеф постовете...точни и актуални...не очаквах че ще бъдете искрени.  Wink
Мислех си че съм изключение, затова и пуснах темата...вече осъзнавам че не съм сам с мислите си.
Защо аз трябва да разбирам всички...а вечно оставам грешно разбран...може би сам ще си отговоря...сигурно съм смахнат...е, поне се старая..ама...хич не е лесно да си изключение от правилото!!! Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 2 927
Мислех си че съм изключение, затова и пуснах темата...вече осъзнавам че не съм сам с мислите си.
Защо аз трябва да разбирам всички...а вечно оставам грешно разбран...може би сам ще си отговоря...сигурно съм смахнат...
Да пробвам аз, без да те познавам?  Grinning
Май по-често околните, с които общуваш са от онзи тип, дето предпочита да си блъсне главата, пък евентуално после да съжалява за стореното. А ти предпочиташ да осмисляш чутото, преди да го отхвърлиш.
Близо ли съм?

Чоколада, смях се със сълзи на стихчето  Grinning

# 20
  • Мнения: 135
Да пробвам аз, без да те познавам?  Grinning
Май по-често околните, с които общуваш са от онзи тип, дето предпочита да си блъсне главата, пък евентуално после да съжалява за стореното. А ти предпочиташ да осмисляш чутото, преди да го отхвърлиш.
Близо ли съм?

Абсолютно си близо...нали знаеш че мъжете все си мерим егото..но пък да ги оставим настрана в случая.
То че и аз не осмислям всичко е ясно..все пак ми липсва картата памет  Laughing...но пък домашните да ме гледат, да ме слушат внимателно..и все едно напук на всичко, да разбират и да вършат всичко наопаки..е това ми идва в повече.  Wink
Както и да е..в стихчето на Чоколада открих доста разбиране!!!  Hug  Joy

# 21
  • Мнения: 2 927
Хм, да нахлузиш на читав мъж чепик № 36, когато чувството му за справедливост нещо се е пообъркало, се оказа печеливш ход при изграждането на едни отношения. В началото.  Сигурно би имало ефект жените понякога да се разхождаме с лодка № 42+  Grinning

# 22
  • Мнения: 135
 Сигурно би имало ефект жените понякога да се разхождаме с лодка № 42+  Grinning

С лодка значи... сетих се защо !!! Peace

Инак ги помня мацките с големите обувки ...

Цитат
Изпадам в истински екстаз като отварям нова кутия с обувки. И най-приятната гледка е построена кула от кутии с обувки !
Аз засега съм обута и то по два чифта за сезон.

Или пък..

Цитат
Иначе моите 42 се оказаха естествена кожа и се отпуснаха и сега похлопвам с тях, в началото ми мачкаха пръстите яко.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=178340.600

Та дет се казва..някои с 42 се оказват в свои води  Laughing ...но май и тях трудно ги разбират!!!  Laughing

# 23
  • Мнения: 241
Лесно нещо. Достатъчно е да говоря с някого за него, за неговите интереси, цели и чувства, се разбираме на 100%.  Wink

# 24
  • Мнения: 2 510
Тази тема трябва да бъде "съгласяват ли се с вас околните".
Разбират ме, но спрямо собствените си разбирания.
Уви, често различни от мойте.

# 25
  • Мнения: 65
Скоро ще разбера...  Laughing

# 26
  • Мнения: 741
Тази тема трябва да бъде "съгласяват ли се с вас околните".

Да се съгласи някой с теб, не значи непременно, че те е разбрал.
Често някой може да се съгласи с нас от лицемерие, поради интерес някакъв.
Да те разбере някой - значи, че е разбрал душата ти, принципите ти... Не е задължително да се съгласи с теб, но важното е, че те е разбрал...

# 27
  • Мнения: 2 510
Мисля, че предпочитам- разбрал но несъгласен с теб. Може поне да погледнеш нещата от друга гледна точка.
Разбрал + съгласен за равностоен партньор не винаги е най-доброто.

# 28
  • Мнения: 1 296
Ами...аз съм зодия рак. От само себе си се подразбира, че никой не ме разбира Laughing
Иначе съм почти прозрачна в намеренията си за околните Joy

# 29
  • Мнения: 442

     Мислят си, че ме разбират, когато всъщност не е така... Това ме кара да се бунтувам вътрешно.
     Обидно ми е, когато съм погрешно разбрана, но знам, че хората разбират това, което искат.

Общи условия

Активация на акаунт