Новите ви книги - 9 тема

  • 54 820
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
"Рапорт пред Ел Греко" е моята придобивка от днес.

# 31
  • Мнения: 1 210
Браво! На мен много ми хареса, но книгата изисква пълно отдаване (като за всеки много, много добър автор)
И Алексис Зорбас ще излезе скоро.

# 32
  • Мнения: 54
Днес се сдобих с Машина за Любов на Джаклин Сюзан... Очакванията са ми големи...


Машина за любов   
Категория: Любовни романи
Издателство: Медиум 999 - Колибри
Година: 1992
Cтраници: 480

"Машина за любов" е историята на Робин Стоун - умен, чувствен, непроницаем - и на трите жени, които го обичат:
Аманда - прекрасна, обречена и безутешна, въпреки бляскавата си кариера на манекен от висшата мода, защото не може да спечели сърцето на Робин Стоун...
Маги - амбициозна млада актриса, която знае какво иска от живота - любовта на Робин Стоун, ни повече, ни по-малко...

Джудит - аристократична, богата, омъжена, домогваща се отчаяно до любовта, преди да е станало късно, притежаваща всичко на този свят освен единственото, което истински желае - Робин Стоун...

Тази история се развива на фона на жестоката действителност на шоубизнеса и големите тевелизионни компании - свят, който Робин Стоун е решил да завоюва. Неутолимата жажда за завоевания го отвежда на арената на властта и големите пари. Ала под лакираната повърхност на успеха, скъпите ресторанти, луксозните директорски кабинети, частните самолети и разкошния живот се крие свят, неподозиран от широката публика: оргии без задръжки, секскупони в Холивуд, мръсни сделки, чиято разменна монета е любовта.

Всички тези хора - и много други - са свързани с главоломната кариера на мъжа, чиито бляскави професионални победи и зрелищни сексуални завоевания не са в състояние да отговорят на въпросите, които той, Машината за любов Робин Стоун, постоянно си задава за самия себе си...

След влезлият в Гинес с над 30-милионните си тиражи роман "Долината на куклите", "Машина за любов" повтаря успеха му и оглавява пет месеца листата на бестселърите в САЩ. Филмът, сниман по романа, също се радва на голям успех.

През краткия си живот Джаклин Сюзан е написала още два прочути бестселъра - "Всяка нощ, Джоузефин" и "Само веднъж не е достатъчно".

Разбрах за нея покрай една напълно нова книга от тази година, която е писана по идеята на тази история. Доколкото знам, авторката има доказано име и "бестселър" за тогавашните години, особено с книгата "Долината на куклите".

# 33
  • Мнения: 660
И аз съм набелязала Казандзакис - "Капитан Михалис " , "Рапорта ..." и " Последното изкушение". Третата е вече поръчана .

# 34
# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
От днес - "Последна любов" от Уилям Уортън  Peace

# 36
  • Мнения: 183
Последните ми книги са

# 37
  • Мнения: 143
Прочетох два разказа и ми харесват много.
Лек и усмихнат ден!

# 38
  • Мнения: 514
Запис, без нова книга за съжаление.

# 39
  • Belgium
  • Мнения: 7 731


Яя, дай моля те отзиви за "Моята кавказка тъща".

# 40
  • Мнения: 24
"Тромпет" беше обидна дума в училище. Laughing

# 41
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Но реално е музикален инструмент  Laughing

# 42
  • Мнения: 24
Реалността (почти) винаги е по-интересна от измислицата. Simple Smile

# 43
  • Мнения: 143
Лу, книгата е страхотна! Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 1 481
От вчера- "Трима души в една лодка" , Джером К. Джером .

Общи условия

Активация на акаунт